[quote name='agnethka']brał :loveu: i właśnie jestem ciekawa, czy coś na BIS Junior wywalczył :razz:[/quote]
he he he no właśnie z tego co wiem bis junior dla husky dziwne afgan nie nie zajął chyba żadnego miejsca na bis junior a bis dla niego???????:roll: