Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12365
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Cioteczki na razie nie mogę pomóc finansowo... Mimo że Puko znalazł dom i mi "odpadł" z deklaracji. Grinko wybacz... :(
  2. Rozi przypomnij się...
  3. No to znalazłam i Romeczka po tych prtzebudowach na Dogo. Ale fajne zdjęcia. Romeczku życzę Ci jeszcze domku...
  4. Redi jesteś już tak bliziutko. Dziękuję cioteczki że tak to fachowo wszystko pozałatwiałyście :)
  5. Mongołku trzymaj się... Takie zimno.... :(
  6. Przeznaczcie moją wpłatę na jakiegoś innego biedaka- decyzja należy do Was. Lady :( tak mi przykro.... Teraz już będziesz zawsze szczęśliwa...
  7. Ło matko a ja się dopiero dzisiaj dowiedziałam od kochanej mari23 - nie miałam pojęcia bo niuńka nie mogłam znaleźć na Dogo. Superrrrrrr :) Powodzenia psiaku
  8. To chłopak "przypakował" na zimę :D
  9. Świat jest piękny tylko ludzie hmmmm.... przemilczę ( no oczywiscie nie wszyscy na szczęście ;) )
  10. I już luty ale te dni lecą :(
  11. ....niewidomi i głupi.... takie fajne psice ;)
  12. [quote name='milosnicy zwierzat']a można prosić o numer konta na wpłaty z zagranicy bo jest chętna osoba :p[/QUOTE] Hej, hej... Bjutka dzisiaj się kuruje ale ja zacytuję "co by" nie zostało pominięte :D
  13. Moja wpłata za luty poszła dzisiaj... Koleżanka za mnie wpłaciła :)
  14. Oj wiemy - domku potrzeba- tylko nie bardzo możemy mu go znaleźć :(
  15. Oj prawda, gdybyśmy tak mogli zrobić wszystko co chcemy... ech...
  16. To Mysia wygłaskaj Mongołka ode mnie ;)
  17. Majeczko trzymam kciuki za ciebie.
  18. Dzięki za info- będę próbować na weekendzie. Rudasku do góry na Dobranoc :)
  19. Gabula dopiero dobra cioteczka pokazała mi jak do Ciebie trafić. Dzielna i cwana bestyjka z ciebie ;)
×
×
  • Create New...