-
Posts
775 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by harpoonka
-
Puśka nie lubi obiektywu pod nosem, co widać ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6fcxzHAELJY/UFulQ7SPHjI/AAAAAAAABFw/7UDvY61AXUg/s800/DSC03273.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ESjM7edyc2c/UFuljjQq6DI/AAAAAAAABF8/ENrpNBcSXXE/s800/DSC03275.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-K4X6PZl75po/UFumgvX3nDI/AAAAAAAABGY/vPHnK1jT9mw/s800/DSC03283.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8pbiSfUA-xA/UFum46NM37I/AAAAAAAABGg/YYXZ0NL_9tM/s800/DSC03285.JPG[/IMG] :D
-
Nie mogę się powstrzymać: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sA8KZ3twXOc/UFuiq9Bw49I/AAAAAAAABEY/RnB84bnp1UU/s800/DSC03230.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7dj67JZIizo/UFujDqhLVoI/AAAAAAAABEg/iIBrR476LH4/s800/DSC03235.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zudPEnO5sD4/UFukUyL5z-I/AAAAAAAABFU/laUTijLoT1k/s800/DSC03251.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CNSrKYfiplQ/UFukkr6XXHI/AAAAAAAABFg/kEgKIzVMUoI/s800/DSC03256.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RQNGM1ZJPeQ/UFulN69lVeI/AAAAAAAABFo/moIo2Oqg6D0/s800/DSC03258.JPG[/IMG]
-
Jak cudnie wejść na wątek Śmiałego i zobaczyć same dobre wiadomości :)
-
Przy okazji - opuchlizna z łapki zaczęła już schodzić i być może obejdzie się bez weta, jak do jutra całkiem zejdzie ;) I jeszcze kilka zdjęć... Oczywiście lepiej jest spać na kocach, które nie są przeznaczone na legowisko, nawet jeśli są dla psiska nieco za małe ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4kXpR-Qd_d8/UFujU_LzvrI/AAAAAAAABEo/rzi1xs20vXM/s800/DSC03189.JPG[/IMG] Daj już spokój z tymi zdjęciami! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-yGw4k9HoikY/UFujZZAyFaI/AAAAAAAABE0/YHQ9ZDFmT3c/s800/DSC03191.JPG[/IMG] W końcu poszedł na swoje spanko: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gy3TRPKdb2A/UFukPWG8W9I/AAAAAAAABFM/MMPy9Br2Qyw/s800/DSC03247.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-zudPEnO5sD4/UFukUyL5z-I/AAAAAAAABFU/laUTijLoT1k/s800/DSC03251.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CNSrKYfiplQ/UFukkr6XXHI/AAAAAAAABFg/kEgKIzVMUoI/s800/DSC03256.JPG[/IMG]
-
Przeszkadzacie mi w dodawaniu zdjęć :) [quote name='pikola']Ciesze sie bardzo ze u charakternej babuni wszystko ok:loveu:A co jest ze skora?Chyba nie doczytalam:oops:[/QUOTE] Oj, bo nie napisałam. Pusia dostała jakiś spray na to, ale dalej robią jej się ranki od drapania - strasznie dużo się drapie. Wybieram się z nią do weta niedługo kolejny raz. [quote name='andegawenka']Ma komiczny nosek [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-GaugfhfExug/UFtK736XFuI/AAAAAAAAA58/rY-EN72gT2g/s800/DSC03022.JPG[/URL] Spiewa;)? [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-3mqQWxoNzsI/UFtM-CDyzjI/AAAAAAAAA60/CjcjV2DkpkU/s800/DSC03031.JPG[/URL][/QUOTE] Ona jak węszy, to tak śmiesznie tym noskiem rusza właśnie ;) I nie śpiewała, a szczekała :P Darła się jak nie wiem :D
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-R5P8w7yI5vg/UFtf6Wzg-QI/AAAAAAAABCg/TS7Qou__iFc/s800/DSC03150.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-wf0cyPeY50A/UFtf-bkMa0I/AAAAAAAABCo/RTfxwGZXtH0/s800/DSC03151.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LK-s-qCFyhw/UFtgZEXkhqI/AAAAAAAABCw/ZKvEABpc4ts/s800/DSC03156.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NzynuCE_ovs/UFtg6ZM6-3I/AAAAAAAABC8/Zmzx_fF5TtA/s800/DSC03160.JPG[/IMG] A tak wygląda Batki, jak go Pusia nie wpuszcza do pokoju: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-_fxKH8j56uA/UFthFbGNWGI/AAAAAAAABDE/JpQXyXS2Cg8/s800/DSC03163.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-LK-s-qCFyhw/UFtgZEXkhqI/AAAAAAAABCw/ZKvEABpc4ts/s800/DSC03156.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NzynuCE_ovs/UFtg6ZM6-3I/AAAAAAAABC8/Zmzx_fF5TtA/s800/DSC03160.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-44JLwOzhvyE/UFthO6TgnoI/AAAAAAAABDM/iE2FMIMUvxE/s800/DSC03171.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LZbM_LRkYW0/UFthY3DGjyI/AAAAAAAABDU/-wTR6sy9Tv8/s800/DSC03173.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-o8wAz_URMlI/UFtcoxBsB_I/AAAAAAAABBY/2WiC9Ub_LvE/s800/DSC03139.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9qogY56R4-s/UFtds26Zy-I/AAAAAAAABB4/aoMOG1TUCNw/s800/DSC03142.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1mJ0dIJA6cM/UFte6FDmQ8I/AAAAAAAABCA/EfESbsWJrXo/s800/DSC03143.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VYMGs8awPMo/UFtfSKQPasI/AAAAAAAABCU/9LgwJRoRPa0/s800/DSC03145.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-f6sEErUd7BM/UFtfFHe8FtI/AAAAAAAABCM/gkSjQHEAMQo/s800/DSC03146.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-QbmLBLNA0bs/UFtaW3kjIiI/AAAAAAAABAg/xKg0ghX2-6w/s800/DSC03124.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-71jMh6jUopM/UFtbSIr8ZLI/AAAAAAAABAw/6mSDSYWJ0Wo/s800/DSC03125.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JTFaqaGtTI8/UFtbOQZAj3I/AAAAAAAABAo/b7ZoDLs3irA/s800/DSC03127.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-U_JWgQRaNmY/UFtbcxIeTzI/AAAAAAAABA8/1a3ZXsHfjJk/s800/DSC03128.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-AQBxinCigD0/UFtcTvce1AI/AAAAAAAABBE/lhEF7us_rOk/s800/DSC03130.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZlO3Ui4FDLk/UFtZBG7cSeI/AAAAAAAAA_w/gIOliIE8z7s/s800/DSC03116.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bhoW5iodwb8/UFtZIeWusYI/AAAAAAAAA_4/PMlNdM1CrcI/s800/DSC03119.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3-JC8xG8YY8/UFtZYiRsL9I/AAAAAAAABAE/SrmXge8MC1s/s800/DSC03120.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gov3_yv50Zc/UFtaJyrL7DI/AAAAAAAABAM/d_ybrOuPql8/s800/DSC03122.JPG[/IMG] A teraz kilka niewyraźnych fotek z drugiego wyjścia - Pusia strasznie się cieszyła, że znów idziemy (a ja po prostu upuściłam smycz na trawie i musiałam się wrócić). Zdjęcia nienajlepsze - nie umiem dobrych zdjęć w ruchu robić - ale... samu zobaczcie;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-9YR0MrMZjmU/UFtaLO8LmrI/AAAAAAAABAU/GxNFSXxOBTc/s800/DSC03123.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-L75L4vi5Fw0/UFtNYxFJh5I/AAAAAAAAA68/QdHyQfFI5vI/s800/DSC03036.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CrFrN6IEksw/UFtWfCAJYHI/AAAAAAAAA-s/3N5qz4R8Ebo/s800/DSC03094.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6bJa8rKwjpk/UFtXkqg6KdI/AAAAAAAAA_I/gIj2tOyCFsw/s800/DSC03101.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-58DtTuu9Vk0/UFtYn96BnQI/AAAAAAAAA_o/pXj29wvikE8/s800/DSC03105.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iD8s8MEU_WE/UFtYSswrvDI/AAAAAAAAA_c/tQ0wENgdiK0/s800/DSC03110.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gdiuo4ZVCYM/UFtVRJ-6aHI/AAAAAAAAA-E/Y44Yn_N_QwY/s800/DSC03079.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-4LyKRU5S2IU/UFtVT3X_8vI/AAAAAAAAA-Q/G_aw7gDyFDQ/s800/DSC03080.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-g5jqysJ4a08/UFtWVX3XbwI/AAAAAAAAA-Y/a0Y5KProSXg/s800/DSC03085.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gBJdM9x-c3w/UFtXhfkGoCI/AAAAAAAAA_A/xRJEpdA1iuI/s800/DSC03096.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pZshg6Wd5gM/UFtXWrEDZUI/AAAAAAAAA-4/MnE1hlJscMw/s800/DSC03098.JPG[/IMG]
-
Na tych zdjęciach jakoś chudo wygląda:shake: A żre duuuużo. Ja już nie wiem ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--ZKXVwrooGM/UFtS-0CC7sI/AAAAAAAAA9A/UxgzLz7q7EU/s800/DSC03072.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LYALDSWVM9w/UFtTG6MgmJI/AAAAAAAAA9Q/M-4Osd-0JvA/s800/DSC03073.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-85gKDpPdyrY/UFtT-N0zXaI/AAAAAAAAA9c/7LTN8a-0tkA/s800/DSC03074.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-1iO89aNVMNM/UFtUSzSL0-I/AAAAAAAAA9k/F_45QIMC7mU/s800/DSC03075.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--CWhVny6wTA/UFtUVnSaXRI/AAAAAAAAA9s/bGy7jWTo4pk/s800/DSC03076.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-DFB1KtCMMQA/UFtQhoopeKI/AAAAAAAAA8I/9c8eCB1xyIk/s800/DSC03057.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-cxqejwotBRk/UFtR4NX9d5I/AAAAAAAAA8s/b5kWpqD7h0Y/s800/DSC03063.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-fWTRhm6A644/UFtR26YntgI/AAAAAAAAA8k/CMEO05ntExI/s800/DSC03064.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-PsaOEDpKM1E/UFtR7Y8dWhI/AAAAAAAAA80/HapLAYyTpeY/s800/DSC03065.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-QFP2N_ax85k/UFtTAQqA6DI/AAAAAAAAA9I/T_Ke8ispZHM/s800/DSC03066.JPG[/IMG]
-
Nie umiem jeszcze tym aparatem zrobić dobrego zdjęcia w ruchu, ale dam kilka fotek, żebyście zobaczyli, jaki naprawdę jest Batkus :D [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XtbHBGEzNk8/UFtO7O_XsBI/AAAAAAAAA7k/iTRaXGRkMns/s800/DSC03050.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-pfGZMdHWdMM/UFtPBcx-fZI/AAAAAAAAA7s/T_52VUEexjI/s800/DSC03052.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-qqUyvT9SB3M/UFtPuz6zubI/AAAAAAAAA74/Oe5t9OKV1dU/s800/DSC03053.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-NDhgxuMtsv8/UFtQWgwae9I/AAAAAAAAA8A/oHKfUL4KmP4/s800/DSC03058.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-sv5AtR4GKW8/UFtQ5az_02I/AAAAAAAAA8U/AQJsl0_IDoo/s800/DSC03060.JPG[/IMG]
-
Kilka fotek z dzisiejszego wypadu na boisko -nikt nie miał dzisiaj ochoty iść ze mną na długo spacer, to sobie też odpuściłam. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-0E-NrcgnjAg/UFtJOLRVFoI/AAAAAAAAA5M/gA3d6-XsC4A/s800/DSC03002.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rHkuXkhq8UQ/UFtJmdEjaEI/AAAAAAAAA5Y/oTDcUj_jXxE/s800/DSC03007.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-GTxO3QMmpVw/UFtJFyR252I/AAAAAAAAA5E/7yARllG0mKE/s800/DSC03009.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-r2ZJ-fnC09Y/UFtLamF2rvI/AAAAAAAAA6E/adQLqXl0NtA/s800/DSC03024.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-iSkB_KYVIXI/UFtOlw5TdYI/AAAAAAAAA7Y/7h4EyqsoPJc/s800/DSC03040.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jpyIKjpFVmo/UFtMBu9iRPI/AAAAAAAAA6U/leuaFWJ9ZCg/s800/DSC03026.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--3EPYjQwDOw/UFtMaYRPmaI/AAAAAAAAA6g/WuctxLIIOys/s800/DSC03027.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-5C5Ch3yUO3M/UFtMhoJdtpI/AAAAAAAAA6o/EWQHhL_etQg/s800/DSC03030.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3mqQWxoNzsI/UFtM-CDyzjI/AAAAAAAAA60/CjcjV2DkpkU/s800/DSC03031.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-hwy1SIYO_X0/UFtNdubTBvI/AAAAAAAAA7E/BbHOzP9inD4/s800/DSC03032.JPG[/IMG]
-
Tak się obijałam ostatnio, to wrzucę jeszcze trochę zdjęć z dzisiaj ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-T-qJYUgkdSA/UFtKY0CQ5JI/AAAAAAAAA5w/fldwKLXv3xI/s800/DSC03014.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DwXEXf66cFQ/UFtKTSdl3ZI/AAAAAAAAA5k/84JPvTwXkpQ/s800/DSC03015.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-l5pPfg0xreY/UFtKSh8wxyI/AAAAAAAAA5g/Qvv0Q5UtPqg/s800/DSC03021.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-GaugfhfExug/UFtK736XFuI/AAAAAAAAA58/rY-EN72gT2g/s800/DSC03022.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cXwntkv9Xy8/UFtLhlUsjuI/AAAAAAAAA6M/C_ygG1Pu2GU/s800/DSC03025.JPG[/IMG]
-
[quote name='gops']pitman robi dobre rzeczy , polecam jeszcze el perro tez typowo dla ttb i z obydwóch firm będziesz zadowolona i na pewno nie zerwie. z pitmana to radze brać 4cm , nie kupuj 5cm bo będzie zbyt topornie , te co pokazałaś to chyba 5cm są . lepiej iść do weta niż potem mieć problemy poważniejsze z tą łapką :)[/QUOTE] [COLOR=#000000][I]"[/I][FONT=Tahoma][I]Obroża oraz szelki o szerokości 5cm w tych kolorach okazały się hitem sprzedazy w sklepie pitman.pl Dlatego wprowadziliśmy szelki w tym zestawieniu kolorystycznym ale odrobinę węższe- aby pasowały na troszkę mniejsze i drobniejsze psy"[/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#C9B4A9][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]:D Te, które pokazałam to właśnie 4cm. Myślałam w ogóle, żeby wziąć 3cm, żeby właśnie tak topornie nie wyglądały. Ale nie ma fajnych o tej szerokości. Chyba że skórzane i bardzo drogie... Z łapką chciałam zaczekać do dzisiaj i skoro mu nie przechodzi to pójdę do tego weta. Ale to dopiero jutro, dzisiaj nie ma naszej lekarki.
-
[quote name='gops']bardzo fajny psiak :) mordka troche ttbowska :lol: co do obroży lepiej zmierz mu kark i kup coś porządnego np na allegro , zapłać może troszkę więcej ale na pewno Ci nie zerwie jak kupisz porządną , możesz podpytać na wątku obrożowym na dogo , napisać jakimi pieniążkami dysponujesz to jestem przekonana że coś da się kupić bardzo wytrzymałego . rzeczy z ze zwykłych zoologicznych najczęściej są nie firmowe i słabe , moja suka też ma na koncie pare zerwanych rzeczy z zoologa a teraz mam młodego ttb który też ma sporo siły i jeszcze nic nie zerwał trzeba tylko wiedziec co warto kupić .[/QUOTE] Mam jeszcze obrożę, którą dał mi tata, bo jej nie używał i ta jeszcze jakoś się trzyma. Muszę tylko dorobić dziurkę, bo Batki z łatwością wyciąga z niej łeb i boję się na spacerach. Od dawna już zastanawiam się nad szelkami z pitmana, opinie są dobre, mają rzeczy specjalnie dla bullowatych, mocne i trwałe. I nawet nie takie drogie ;) Myślałam nad takimi: [IMG]http://www.pitman.pl/zdjecia/1065_middle.jpg[/IMG] Dobre to to, czy nie? ;) Wspominałam też o łapce, że Batkus coś sobie z nią zrobił. Wywaliłam go wczoraj na plecy, bo dalej kuleje i podnosi ją jak stoi, i obejrzałam dokładnie. Po wewnętrznej stronie (to tylna łapka) zrobiła się gula. Nie wiem, czy to spuchnięcie, jest twarda w dotyku. I normalnie, w drugiej łapce, można odchylić wewnętrzny paluszek, a w tej nie. Nie siłowałam się za bardzo, że mu nie zrobić krzywdy, ale czułam, jakby coś ten palec blokowało. Nie wiem, czy ciągnąć go z tym do weta? Dzisiaj mija 3 dzień, odkąd psisko kuleje...
-
[quote name='Nemko']Napisalam juz im jakis czas temu maila na stronie na fb, wyslalam zdjecia. To wystarczy??[/QUOTE] Najwyraźniej nie, skoro nie dodali Perełki na stronę schroniska :) Jutro ci powiem, co i jak.
-
I jeszcze dwie, moje ulubione, foteczki: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8471/zdjcie088p.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2424/dziewuszki.jpg[/IMG] :loveu:
-
Coś mi się zapomniało o wątku Perełki ;) A to wszystko przez to, że mam stały kontakt z Nemko przez telefon i fb - także jestem na bieżąco. Przy okazji pofatyguję się i wkleję fotki ze skrzydlatego też tutaj ;) [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/715/perelka12.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3861/perelka13.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/2850/perelka15.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/4940/perelka17.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4963/perelka18.jpg[/IMG] Dobrze mają sunie u Nemko, ooooj dobrze :)
-
Czyżby kiciuś? [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-9adjVGy6Uik/UFjVyWW7RuI/AAAAAAAAA3c/PFZ_-txNMBY/s800/DSC02880.JPG[/IMG] Eeee, nie [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-oGrLR4fZ4Bo/UFjWCDfOO6I/AAAAAAAAA3o/6kljL8YEw-8/s800/DSC02881.JPG[/IMG] A może jednak? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gw-fCYXxaFA/UFjWSojtXeI/AAAAAAAAA3w/3Mz2bNkGvNA/s800/DSC02884.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2fj-INU5vxk/UFjWyo1Sa3I/AAAAAAAAA4A/VG10o4gfous/s800/DSC02885.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-pH1f3XRrlag/UFjWycpXQFI/AAAAAAAAA38/MwYsmdYE6Ew/s800/DSC02889.JPG[/IMG]
-
Mmm... kijeeeek... [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-8VFE01jvYtA/UFjThQpOniI/AAAAAAAAA20/8-8L8UHR3m8/s800/DSC02866.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IbD-TqgEvyc/UFjTfXGS7RI/AAAAAAAAA2s/VgEecv6Bxcw/s800/DSC02868.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-uTGKKHFuRX0/UFjUdMmhV9I/AAAAAAAAA3A/ollolj6IjC4/s800/DSC02869.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Kdhe4Voisr4/UFjU9ye00qI/AAAAAAAAA3I/q-ZixURWT0k/s800/DSC02878.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-B2yanCnbc7o/UFjVEFO3d5I/AAAAAAAAA3Q/efVjglrGbGg/s800/DSC02879.JPG[/IMG]