Jump to content
Dogomania

kasiek0502

Members
  • Posts

    1410
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kasiek0502

  1. napisz może pw do któregoś moda?
  2. no ma alergię :(. jest na hipoalergicznym RC i wszystko jest ok. ale oprócz tego miał inne problemy ze skórą, na szczęście już opanowane
  3. wiadomo, tylko ja w pracy nie mam możliwości wejścia na dogo... Bubuś idzie jutro na kontrolę i po leki (płyn do kąpieli i maść) do pani doktor. a tak ogólnie jest super psiakiem, typowa bulwa, tylko innych zwierząt nie lubi
  4. dziękujemy bardzo za wizytę - z najnowszych wieści - Bubuś przytył, jest tłuściutki i śliczny. Skóra wygląda o niebo lepiej, tylko psów innych dalej nie lubi. No i czeka na domek...
  5. u Bubusia cisza, nikt tu nie zaglada...
  6. w tym miesiącu krucho, ale coś wpłaciłam
  7. Bubuś jest naprawdę słodki, teraz jest już wyleczony, nie wymaga skomplikowanych zabiegów, tylko kąpieli i smarowania skórki. Do domku bez innych psów to pies idealny!
  8. ponieważ to dotyczy również moich bazarków może wyjaśnię, dlaczego tak robię - wzorowałam się na bazarkach robionych na fundacje z kontami w pierwszym wątku i myślałam, że w takim wypadku nie jest konieczne już wysyłanie pw. jeśli jest to wymóg regulaminu i życzenie kupujących to oczywiście się do tego zastosuję, przepraszam wszystkich zainteresowanych, następne bazarki zakończę wysłaniem pw
  9. zapraszamy do Bubusia! nikt tu nie zagląda, a on szuka domku...
  10. już wiesz, że to ode mnie, bazarek ciuchowy na fundację Maja [url]http://www.dogomania.pl/threads/176787-Mega-ciuchowisko-na-FundacjAE-Maja-do-15-01/page10[/url]
  11. według mnie można, sama tak robię i nie tylko ja. tylko trzeba uważać przy rozliczeniu
  12. będziemy uzupełniać o wszystkie nowe informacje
  13. [COLOR=Black]Imię: [B]BUBUŚ [/B]Wiek: [B]4 lata[/B] Płeć: [B]pies[/B] Rasa: [B]buldożek francuski[/B] Miasto: [B]Warszawa[/B] [/COLOR]Sterylizacja: [B]tak[/B] Szczepienia: [B]tak[/B] Kontakt w sprawie adopcji:[B] DOROTA 889 509 903, [/B][B]EWA 781 748 426[/B] Bubuś jest prześlicznym , małym kilkuletnim buldożkiem francuskim, który w swoim niedługim życiu przecierpiał bardzo dużo...za dużo jak na takie malutkie, bezbronne stworzonko... Bubuś został znaleziony w lesie, przywiązany do drzewa- tylko na to "zasłużył" , tylko taki sposób przyszedł do głowy byłym właścicielom, aby się go pozbyć...pozbyć raz na zawsze...skutecznie...nieodwołalnie... Czy wiedzieli, jaka czego go śmierć , tam w lesie, przy drzewie? Czy zdawali sobie sprawę, że będzie konał w męczarniach długie godziny...że będzie niemiłosiernie cierpiał...że będzie przeraźliwie wystraszony, stęskniony, zdezorientowany...że nigdy nie zrozumie: dlaczego? Bubuś jednak nie umarł przywiązany do drzewa...nie tak miała zakończyć się widocznie jego historia...ktoś go znalazł...ktoś przechodził...ktoś przypadkiem dostrzegł malutkiego zwierzaczka bezsilnie walczącego o życie, walczącego z okrutnym losem... Bubuś trafił do domu tymczasowego, w którym okazało się, że ma chorą skórę, niestety choroba rozwijała się i po wyczerpaniu wszelkich dostępnych środków spowodowała konieczność oddania go pod opiekę osób, które będą w stanie mu pomóc. Teraz jednak jego stan jest dobry, skóra wygląda ładnie, a zabiegi lecznicze wykonywane przy Bubusiu nie są uciążliwe- to smarowania i kąpiele, które niedługo powinny się zakończyć. Choroba nie jest zakaźna i nie przenosi się na inne zwierzęta i ludzi, to niegroźna przypadłość, jeżeli wie się, jak postępować z psem. Bubuś jednak ma łobuzerski charakter...potrafi być uparty...lubi być w centrum zainteresowania...to wesoły pies, ale tez wymaga od właściciela zdecydowania oprócz wielkiej miłości, której niewątpliwie najbardziej potrzebuje. Powienien jednak trafić do domu bez małych dzieci ( nie jest zbyt delikatny w zabawie) i bez innych psów, w których widzi konkurencję.... To pies wyjątkowy, radosny, wesoły...bardzo lubi zabawy, spacery...bardzo pragnie mieć znowu swojego człowieka. Czy zechcesz przygarnąć Bubusia? Czy po tym, co przeżył ma szansę na nowe życie? Czy możesz mu to nowe życie ofiarować??? Jeżeli tak, zadzwoń! [B]BUBUŚ znajduje się pod opieką Adopcji Buldożków[/B], [B]jeżeli jesteś zainteresowany naszą działalnością zajrzyj proszę: [URL="http://www.adopcjebuldozkow**********"]www.adopcjebuldozkow**********[/URL][/B] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-01/19eb6154.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-01/c162de83.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-01/4d292eeb.jpg[/IMG] Bubuś obecnie przebywa w płatnym DT, koszt dzienny wynosi 20 zł, jego wcześniejsze leczenie pochłonęło ponad 2 tys, z czego długu u weta zostało jeszcze 700 zł. Jesli nie możesz go adoptować, natomiast chciałbyś pomóc Bubusiowi w inny sposób, możesz wpłacic pieniadze na następujące konto; [B]72 1500 1070 1210 7009 8978 0000[/B] Fundacja MAJA 31-148 KRAKÓW WRÓBLEWSKIEGO 5 koniecznie z dopiskiem - [B]dla Bubusia[/B] - dziękujemy! wpływy z Bubusiowych bazarków: 1. bazarek haftowany - 0,00 zł 2. książki do nauki - 85 zł 3. pluszaki - 114 zł 4. dziecięcy - 110,50 zł 5. biżutki - 152 zł 6. kosmetyki - 51 zł 7. ciuszki - 63 zł 8. filmy - 23 zł Łączny wpływ - 598 zł wydatki: 19.02.2010 - 619 zł saldo 598 - 619 = - 21 zł
  14. dobra metoda, u mnie też się sprawdza. a jeśli dalej nie da rady to mogę wystawić bazarek w Twoim imeniu
  15. mam kontakt z Paolą 06 - zadzwonię i zapytam
  16. tylko łuski jakieś nie teges...
  17. do domku Sawcia!
  18. zapraszam na Gacusiowy bazarek:cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/masa-ciuchow-xs-s-na-gacka-do-20-09-a-146225/[/URL]
  19. cioteczki zaopiekujcie się stworzonkami:cool3: a po klateczkę zapraszam tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ceny-do-negocjacji-lampy-obrazek-klatka-na-dwa-cele-do-16-08-a-143721/[/url]
  20. Frania biedna, padła jak kawka:roll:
  21. melduję, że udało się! wszystkie szczeniorki mają już nowe domy:lol:
  22. mała odebrana o 22 mój TZ ją zawiózł pani pod Tesco
  23. cztery szczeniorki znalazły domki:lol: :multi:trzy będą próbowały jutro, trzymajcie kciuki;)
×
×
  • Create New...