Jump to content
Dogomania

edyta3.

Members
  • Posts

    142
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by edyta3.

  1. Podnoszę do góry :)
  2. Tak tak, cholera z niego :)
  3. Jaki biedak, podnoszę
  4. Jaka pięknotka :) Poproście Isadorkę, ona robi wspaniałe bannerki :)
  5. Sony po świętach będzie kastrowany :) Sonuś wczoraj pierwszy raz został w domu na dłużej- na 8h, nigdy tak długo sam nie został, biedaczek wyżarł dziurę w kanapie :mad:, byłam na niego wściekła, ale nie miałam serca na niego krzyczeć, w końcu i tak by nie zrozumiał, za co to.
  6. Cieszymy się, cieszymy się! :) Brawo Cekinko :)
  7. Jakie super wieści, brawo Cekinko :)
  8. Podnoszę piękną sunieczkę :)
  9. Cieszymy się bardzo :), czekamy na odwiedziny
  10. Jak ja tu dawno nie zaglądałam Podnoszę :)
  11. Cekinko :), kochana, w nas wszystko w jak najlepszym porządku :), Sony jest chyba trochę za tłusty, czeka nas dieta hehe :) Cekinko, liczymy na jak najczęstsze wizyty poadopcyjne :)
  12. Cekinko, masz PW z moim adresem :) Sony umie komendę dwać głos :)
×
×
  • Create New...