-
Posts
3318 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Negri_2008
-
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Negri_2008 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kinia1984']ja moge dac transport ale o 15..i ktos musi pomoc lapac psy...[/QUOTE] ja będe na pewno. [B]Pytanie - czy damy radę przewieźć je bez klatki?[/B] Najlepsza byłaby godz tuz po 15 aby jeszcze ciut widno było bo znowu wrócimy z niczym :shake: [B]Tripti[/B] - tak 5 sztuk [B]Aga-33-76[/B] czy pojedziesz z nami? -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Negri_2008 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']Ja z tym twierdzeniem nie zgadzam się: "Laura1108 - nie ukrywam, że zawiodłam sie na Tobie i to bardzo. Jest mi z tego powodu bardzo przykro." Trochę za mocne, ponieważ Laura1108 rozpisała się we wcześniejszych postach i wyraziła swoją opinię, do której nikt nie odniósł sie:( Pieniądze nie wplywają do Laury1108 tylko do innej osoby, więc nie ma pełnych informacji co do rozliczeń. Poza tym jakieś konkrety pojawiły się dopiero dziś.[/QUOTE] Niestety, jedynie osoba która założyła wątek ma prawo do edytowania pierwszego postu. Tam powinny znaleźć się rozliczenia. Zarówno wpłaty jak i wydatki. Powinny tam być umieszczone także najważniejsze informacje o psach i planach. Jeżeli szukamy pomocy finansowej to powinny być tam podane konkrety: na co i w jakiej wysokości potrzebne są pieniadze. Ludzie czytający dogo nie będa przedzierać się przez cały wątek, aby doczytać co nam jest potrzebne i dlaczego. Jeżeli pieniądze wpływają do innej osoby - na podstawie meldunków o wpłatach osoba prowadząca wątek wpisuje wpłaty w pierwszy post. O każdej wpłacie napisałam. :lol: Zadzwoniłam do Laury ale nie mogłyśmy dokończyć rozmowy bo nam przerywało. Nic nie ustaliłyśmy, dlatego poprosiłam Obraczuś aby przejęła wątek do prowadzenia. Kinia - masz rację - zdziczałek sam w garażu oderwany od stada?- zdecyduj więc :roll: Co do godzin na jutro - od południa pasuje mi każda godzina. -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Negri_2008 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Ja stawię sie na miejsce i bedę je łapać. Transportu nie mam. Zarezerwuję miejsce w Jeziórku, tam się płaci z dołu więc na ogłędziny weta mamy trochę pieniędzy. [B]Tripiti [/B]- czy Ty możesz uzgodnić tę wizytę z wetem dla wszystkich psów? Co do prowadzenia wątku Obraczuś - masz u mnie pełną pomoc. -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Negri_2008 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']Jest szansa na zabranie tych piesków w sobote? Brać karme od enchantress?[/QUOTE] Kinia - Ty bierzesz jednago, prawda? Sytuacja z finansami wyglada tak: Małe, które są u Gryzeldy mają zapewniony byt dzięki Adze. Z pozostałych wpłat mamy opłacony pobyt psiaków w Jeziórku przez miesiąc i prawdopodobnie ani złotówki na ich leczenie. To jak tu pojechać z nimi do weta kiedy nie ma za co zapłacić? -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Negri_2008 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gryzelda']Dziewczyny ja MUSZE KONIECZNIE jechać z Feluniem do weta. Strasznie męczą go te uszy. :placz: Rano jeszcze dał sobie wyczyścić z wierzchu a teraz na samo dotknięcie piszczy :-([/QUOTE] Biedny Felek, jedź z nim jasne, :-? -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Negri_2008 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Wpłaty: :crazyeye::loveu::loveu::loveu: [B]Kundelkowa Skarbonka - 50 zł[/B] [B]Aga-33-76 - 500 zł[/B] [B]Ala 123 - 100 zł[/B] [B]wpłynęło 650 zł [/B] [B]czyli razdm mamy około 800 zł [/B] [B]Mam pomysł:[/B] [B]Jedźmy tam jutro, zabierzmy te które znajdziemy i zawieźmy do Jeziórka.[/B] [B]Pewnie wszystkich tam nie będzie bo już zaczynają łazić.[/B] -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Negri_2008 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, trzeba zebrać trochę pieniędzy. I nie chodzi o to aby jęczeć że ich nie ma tylko coś zrobić aby były. Trzeba rozesłać wątek do wielu, wielu osób. Ja mogę to zrobić dopiero po pracy. Mam fanty na bazarek - koło 130 zł może uzbieram :cool3: I jeszcze jedno ale to powysyłam Wam na pm -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Negri_2008 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri_2008'][B]Wpłaty:[/B] Kundelkowa skarbonka - 50 zł Emilak - 126 zł Aga-33-76 - 50 zł _____________________ [B]Razem: 226 zł[/B] [B]Wydatki:[/B] - 71 wet tym: odpchlenie, odrobaczenia, czyszczenie uszu, preparat do siurka) - 48 zł dt do 7 listopada Pozostało: [B]107 zł[/B][/QUOTE] zestawienie z wczoraj :cool1: -
Więc to chyba nie Rusti :shake: Sunia przepadła z domu pod Tarczynem, poza tym różnica w cechach fizycznych chyba jest. Ale jeszcze wieczorem wymienimy się z Panią wiekszą liczbą zdjęć i przetestujemy Rusti na imię Sonia i kilka komend, które Sonia umiała. Rusti w tym zakresie jest raczej surowa.;) Sonia nie lubiła kotów, które są u Pani w liczbie dwóch. Z czasem jakoś je zaakceptowała i zaczęła ignorować. Jeżeli okazałoby się, że Rusti to Sonia - Pani chciałaby ją odzyskać. Tak czy inaczej namawiam Panią na adopcję Rusti. Skoro już sięgnęła po aukcje psiaków na allegro i znalazła psiaka bardzo podobnego do poprzedniego to.....nie ma się nad czym zastanawiać. Pani przemyśli sprawę bardzo poważnie. Rusti będzie miała ogłoszenie w Metrze dzięki cioci Papryczka Chilli :loveu::multi: I wtedy rozdzwonią się po nią telefony - mam nadzieję. Wieczorem wsatwię Spajkus74 na czarną listę niepłacących:p
-
Ale jajo :crazyeye::crazyeye: Rysti została wypatrzona na allegro przez.....pania, do której Rusti sie kiedys przybłąkala i przedała. Zaraz dostane zdjecia od tej Pani :razz::cool3: Jeżeli to ta Pani i ten pies to Rusti odzyska domek Szok
-
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Negri_2008 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87'][B]Czy cos zostało ustalone?? Czy pieski pojada do Jeziórka czy nie?? [/B][/QUOTE] Obraczusiu, prawdę mówiąc nie wiem co będzie :shake: Musimy jeszcze zawalczyć o pieniądze, czyli ściągnąć na wątek nowe osoby. Łatwiej by to szło, gdyby w pierwszym poście określone były koszty utrzymania psiaków. Ludzie chętniej pomagają, gdy wiedzą czego i na co konkretnie potrzeba. Są kolejne wpłaty dla psiaków. Ale jest jakaś awaria i nie moge teraz zajrzeć na konto aby podać kwoty. -
Do góry :multi:
-
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
Negri_2008 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To sytuacja idealna zawsze moze Kodi potem odwiedzac i dawac cynk na forum :):)[/QUOTE] Jak wszystko dobrze się ułoży obie Panie będą się spotykać na psich spacerach :evil_lol: -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Negri_2008 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='Laura1108']Podsumowanie kosztów : ( są to dość zaniżone ceny , które podam ponieważ liczę na rabaty u wetów ale z tym różnie bywa więc tzreba się liczyć z tym , że to mogą byc wyższe kwoty ) odpchlenie 7 x 12 zł [B]84 zł[/B] odrobaczenie 7 x 10 zł [B]70 zł[/B] DT Gryzelda 6 x 2 x 30 = 360 zł + karma 80 zł RAZEM [B]440 ZŁ [/B] DT Zalesie 10 x 30 = 300 zł karma 100 zł RAZEM [B]400 ZŁ Całość podsuma 994 zł [/B]Do tego trzeba by mieć choć parę złoty zapasu na ewentualne leczenie , nie wiemy w jakim stanie są psiaki Felek ma zapalenie ptaszka a zostało jeszcze 5 psiaków . Do tego sterylka . Wstępnie powinniśmy mieć [B]1000 zł[/B] na pewno . .[/QUOTE] Zrobimy taK; Ja jutro będę wysyłała link do wątku do wszystkich z listy użytkowników, których znam i z którymi się zetknęłam. To robota na pół nocy ale jakoś dam radę. :cool3: Jeżeli możecie się przyłączyć - to super. Piszcie do tych o których wiecie, że Was nie zadenoncjują :evil_lol: Lauro, przeklej proszę Cie ślicznie to rozliczenie do pierwszego postu tak, aby osoby które będą czytać wątek miały rozeznanie czego nam potrzeba. Zdjęcia piękne ale i smutne zarazem. [B]Co będzie, gdy Feluś pójdzie do domu jako pierwszy? :-( Czy Pchełka jest już gotowa do adopcji? [/B] [B]Jeżeli Pchełka jest wystraszona to czy należy założyć, że reszta psów też tak zareaguje na zmianę miejsca? Czy w związku z tym są gotowe do adopcji?[/B] Takie pytania przychodzą mi do głowy i strasznie mnie dręczą :shake::shake::shake: Gryzeldo, jak psiaki? Jedzą? Odnalazły apetyt? Czy są wesołe i tylko na zdjęciach takie smutasy? -
Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!
Negri_2008 replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Poprosiłam o wizytę Laurę1108. Ona mieszka tak blisko tej Pani, że już chyba bliżej nie można (ulicę obok). Na pewno wszystko dobrze sprawdzi i nam opisze ;) -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Negri_2008 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Pierwszy raz jak rozsyłałam link do allegro cegiełkowego. Na szczęście tylko adresatka PW powiadomiła mnie, że nie życzy sobie otrzymywać spamu. Historia powtórzyła się, kiedy rozsyłałam link do wątku jakiejś bidy. Miałam szczęście, ale wiem, że można za coś takiego trafić na dywanik. Najgorsze jest to, że właściwie każde PW może być uznane za spam. No bo jak inaczej rozumieć definicję spamu (patrz Regulamin): [I][B]2. ZAKAZ [/B]a) spamowania * - wielokrotne posty o tej samej treści (linki, zdjęcia, kartki świąteczne, pisanie niechcianych wiadomości na priv) - jest spamem. [/I] [I][U]* SPAM[/U] – to niechciane elektroniczne wiadomości niezgodne z omawianym tematem. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo. Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby informacji komercyjnych o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie: 1. treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy, [B]2. odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości, [/B] 3. treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy[/I] Więc na wszelki wypadek nie korzystam z listy użytkowników (niektórzy są mocno przewrażliwieni), a już na pewno szerokim łukiem omijam osoby, których nicków nigdy nie widziałam na wątkach. Życzę powodzenia [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/32.gif[/IMG][/QUOTE] no tak :p Agata, dzięki. Potraktowanie prośby o pomoc w dziale "Psy w potrzebie" czy też zaproszenia na wątek jako SPAM-u jest mocno naciągane. Ale z modami się nie dyskutuje. :mdleje: -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
Negri_2008 replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
[quote name='PapryczkaChili']czy mała szuka domku???[/QUOTE] Jeszcze nie :shake: To dzikusek, potrzebuje troszkę czasu ale za jakiś mam nadzieje niedługi czas będzie szukała najlepszego domu na Swiecie? ;) Cioteczko - Rusti z tego linku szuka domku. Zajrzysz?:oops: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/rusti-kochana-radosna-grzeczna-sunia-prosi-o-160-zl-dom-146056/[/URL] -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Negri_2008 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='tripti']agata51:) dziękuje! właśnie coś mi już odmawia posłuszeństwa dogomania, chyba ostrzeżenie przed spamem właśnie;)[/QUOTE] dostałaś jakies ostrzeżenie? -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Negri_2008 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
[quote name='PapryczkaChili']nie wiem, czy pisałam, ale śledzę wątek. zrobię maluchom ogłoszenie w Metrze - bardzo tego potrzebują, bo zimno jak cholera. Czy udałoby się zrobic jakieś fajne zdjęcie z maskotką (taki PR.... :eviltong:) albo poprostu ładne zdjęcie jednego - ale napiszę, że jest 6 do adopcji... nie wiem tylko, czy pokazywac białego - jak się ludzie napalą na takiego, to będą wybrzydzać (bo biały jest naprawdę bardzo ładny). Nie zrozumcie mnie źle, ale chciałabym za jednym ogłoszeniem przyadoptować kilka maluchów, a wiem z doświadczenia, że ludzie jednak wybierają oczami...[/QUOTE] witaj :multi: w domowych warunkach jest tylko Pchełka białaska i Feluś ciut starszy Reszta jeszcze w drewutni a tam dobrego zdjecia się nie zrobi. No ale pomyślimy -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Negri_2008 replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
[quote name='Moria']Farciu będzie w grudniowym psie?[/QUOTE] w najbliższym numerze, który ukaże się około 18 listopada ;) -
Bursztyn już w nowym domku!!!Puc też ma dom!!!! U mnie :-)
Negri_2008 replied to Negri_2008's topic in Już w nowym domu
To napiszę Wam jeszcze że w ostatnich dniach do Klembowa przyjechało ponad 30 psów. Pośród nich 17 szczeniaków. Naszych na szczęście tam nie ma