Nasza Lolcia tez dobrze je ale tez jest chuda tez ją juz raz odrobaczylismy tydzien temu ale nie znalezlismy robali całe szczęście a wczoraj byliśmy na szczepieniu i Lola jest bardzo dzielna i na 26 umówilismy się na czipowanie poza tym wczoraj bylismy na spotkaniu rodzinnym widzieliśmy się z Korą i się sunie trochę pobawiły