Jump to content
Dogomania

Martys

Members
  • Posts

    19
  • Joined

  • Last visited

Martys's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

  1. to jest mój numer tel proszę o kontakt 660 719 784 ja jestem siostrą anusia&ajlu i od niedawna niestety mieszkam z nią i mam małe dziecko dlatego proszę o jak najszybsze zabranie Loli gdyż 2 psy w tak małym mieszkaniu nie są do ogarnięcia
  2. PILNE proszę o zabranie Loli do piątku do 3 kwietnia gdyż nie możemy jej już dłużej trzymać i się nią opiekowac niestety nikt z Was się nie przejął tym że nie możemy juz jej mieć a to nie jest w porządku PILNIE PROSZĘ O JEJ ZABRANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  3. Pilnie DT dla Loli bo nie możemy już jej dłużej trzymac w domu niestety nasza sytuacja się bardzo zmieniła na gorsze i nie możemy juz jej miec pomóżcie PILNE
  4. siostra tez bym chciala to zobaczyc :) jak szkolisz swoj zwierzyniec :) trzy mam kciuki za was i oczywiscie bede na bierzaco w twoich staraniach
  5. Podejrzewam ze Lolcia zostanie juz u Anusia&Ajlu:loveu:
  6. Będzie cięzko na pewno ale z drugiej strony Kora będzie miała juz stały domek
  7. a czy Kora poszła juz do nowego domciu
  8. Stoją Lolci uszy jak lezy:evil_lol:
  9. [IMG]http://i6.instantgallery.pl/a/an/anusiaiajlu/5cc69705f2fb471a01dd2326dce5e8d2124246.jpg[/IMG]
  10. Ślicznie Korbie uszy stoją Lolcia nie postawi chyba uszów bo ma je za dłudie ale za to dodają jej uroku:loveu:
  11. Nasza Lolcia tez dobrze je ale tez jest chuda tez ją juz raz odrobaczylismy tydzien temu ale nie znalezlismy robali całe szczęście a wczoraj byliśmy na szczepieniu i Lola jest bardzo dzielna i na 26 umówilismy się na czipowanie poza tym wczoraj bylismy na spotkaniu rodzinnym widzieliśmy się z Korą i się sunie trochę pobawiły
  12. LOLCIA TEŻ SZUKA DOMKU:multi: JEST SŁODZIACHNA:loveu: [IMG]http://i8.instantgallery.pl/a/an/anusiaiajlu/826c7f2e570312f2c5175ea9083f37c8123478.jpg[/IMG] [IMG]http://i0.instantgallery.pl/a/an/anusiaiajlu/1ab56309073adc5240181a52aefecd2c123480.jpg[/IMG] [IMG]http://i9.instantgallery.pl/a/an/anusiaiajlu/cd82d0e7d25530a84689ad0786e8cca0123479.jpg[/IMG] taka mała oszołomka:evil_lol: jutro sie szczepimy i ew.chipujemy
×
×
  • Create New...