Jump to content
Dogomania

Euro-Emi

Members
  • Posts

    76
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Euro-Emi

  1. Jeśli pies mieszka i przebywa z suka , którą ma kryć -KONIECZNIE MUSI BYC IZOLOWANY OD PIERWSZYCH DNI CIECZKI , a doprowadzany tylko na KRYCIA . W przeciwnym razie spali sie i jej niepokryje . Będa leżały obok siebie jak dwa cielaki i nawet inseminacja nic na to nie poradzi .
  2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images44.fotosik.pl/151/b8f9fae5289eee8d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/151/0a254f269c7555ec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/151/c25f39741c567216.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/150/e06a15307bc9b732.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/146/a296435667e1d494.jpg[/IMG][/URL] [url]http://images41.fotosik.pl/146/dd54831a743d4717.jpg[/url]
  3. Pinky , to dziewczynka :) Własnie została mama czterech chlopaków :) Zapraszam na stronke ... W AKTUALNYCH MIOTACH CHIHUAHUA jest na zdjęciu z całą czwórką :)
  4. [quote name='marteczka77']Euro-Emi a jesli zaczełabym wystawy po skonczeniu 15 miesiecy suczki to też musze zaczynać od kalsy otwartej ,by dostała potem miano suczki hodowlanej czy mogę wystawić w młodzieży?Masz przesliczne szczeniaczki ta sunia z seruszkiem wrecz boska:loveu: pa-ttti dowiedziłas sie juz w Twoim związku czy też jest tak?chyba we wszystkich musi byc tak samo. Podobno chi maja róznie cieczki niektóre moga miec tylko raz w roku.Mama mojej suni ma 2 razy w roku ,myśle ,ze moja bedzie miała podobnie jakby pierwsza miała koło roku to zimą ,a drugą w lecie tak sobie tylko licze ,to chyba kryłabym ją ją juz normalnie ,bo wiosną konczy 15 miesiecy i chyba wtedy zaczełabym robić wystawy .Wolałbym kryć latem niż zimą,łatwiej jakby co podjechac gdzies dalej do reproduktora.[/quote] Jeśli zaczełabys po 15 miesiącu zycia suczki , wtedy zaczynasz od klasy pośredniej , bo mlodzież tylko do 15 -tego miesiąca
  5. PIESEK I SUCZKA CAPUCCINO CZEKAJA NA NOWYCH WŁASCICIELI :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/149/54e07546017c2e67.jpg[/IMG][/URL]
  6. Moja SERDUSZKOWA PANIENKA :loveu:tez jest na 7 stronie :lol::loveu:CHIHUAHUA
  7. Bardzo ladny piesek :d A z jakiej hodowli i po jakich rodzicach jest Twój piesek ?
  8. Wszystko mozna rozmnozyć,nawet 1kg chihuahua. Trzeba wziąść tylko pod uwage , ze szczenieta u suk większych i suk mniejszych rodzą sie wielkością takie same ... I której rodzi się łatwiej???
  9. Chihuahua , kryjemy na drugą cieczke po zrobieniu trzech wystaw w klasie młodziezy. Są to 2 wystawy krajowe 1 miedzynarodowa. Jeśli juz zbierzemy wszystkie papiery z wystaw z notą conajmniej bardzo dobra udajemy się do Związku Kynologicznego do Kierownika sekcji psów ozdobnych i on na podstawie tych dokumentów wpisuje adnotacje z wystaw i tym samym suka otrzymuje zezwolenie na krycie warunkowe. W moim Związku to juz uprawnia do krycia warunkowego , nie trzeba dodatkowo pisac podań. Jeśli już suka jest pokryta , szcześliwie urodzi i odchowa szczenieta ,powtarzamy wystawy. W klasie pośredniej lub otwartej . Wtedy zdobędzie uprawnienia suki hodowlanej i otrzyma pieczątke w rodowodzie ,ze spełnia warunki suki hodowlanej.:lol:
  10. Moja Pinky wazy w granicach 2,300-2,600 Dzisiaj , najpóżniej jutro bede aktualizowała swoja strone www. Tam bedą jej zdjęcia. Ogłaszam miot Malinki (szczenieta z miotu serduszkowego )na alegratka ,allegro,kupsprzedaj. Te szczenieta bedą do odbioru pod koniec lipca. Szczenieta po Pinky do odbioru po 15 sierpnia.
  11. PINKY ,urodziła 4 chlopaków :) Szkoda ze nie ma dziewczynki , ale najważniejsze , że wszystkie zdrowe :) [img]http://images44.fotosik.pl/145/e277fed6c6296e89med.jpg[/img] W dzisiejszym wydaniu miesięcznika PRZYJACIEL PIES ukazał sie art.o naszej hodowli i Serduszkowej Panience :loveu::loveu::multi::multi::multi::multi::multi:str.7
  12. [B]SERDUSZKOWA PANIENKA [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/137/54a3d35d757d2f27.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/141/da456586f68a00b4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/142/bda5b194ffb5bebf.jpg[/IMG][/URL] CHLOPCZYK [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/142/108c9a1f6dd9b7d7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/137/89cd2e2e661b8dea.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://images41.fotosik.pl/137/7f46ae61a6825cfc.jpg[/URL] [URL]http://images45.fotosik.pl/142/89e5991afa1bf49b.jpg[/URL] DZIEWCZYNKA [URL]http://images50.fotosik.pl/141/6e38a17b02aea910.jpg[/URL] [URL]http://images41.fotosik.pl/137/e724a20af7a3c5a2.jpg[/URL] YORECZKI [URL]http://images41.fotosik.pl/137/a6f0e157b24ad592.jpg[/URL] PINKY SZYKUJE SIĘ DO PORODU [URL]http://images40.fotosik.pl/137/2c10d8e43377eead.jpg[/URL] [/B]
  13. W dniu 18 maja urodziły się w mojej hodowli chihuahua. Jedno szczenie jest wyjatkowe. W lipcowym wydaniu gazety PRZYJACIEL PIES bedzie o nas arytkuł i o Serduszkowej Panience :loveu::loveu::loveu: [img]http://img269.imageshack.us/img269/4364/9b393e00bde4f0df.jpg[/img] [img]http://img269.imageshack.us/img269/7973/044b5a0593eebed3.jpg[/img] [img]http://img269.imageshack.us/img269/1886/46a88bab5a4eed40.jpg[/img] [img]http://img269.imageshack.us/img269/1130/ca28010d0b3a63b1.jpg[/img] [img]http://img269.imageshack.us/img269/8256/fc49ee587a9a9c60b.jpg[/img]
  14. Podawaj pieskowi wapno , galaretke z kurzych łapek i podklejaj :D Jeszcze ma czas. Czasami całkowicie stają uszka po wymianie zębów A czasami odrazu. To sprawa indywidualna. Jedno jest pewne musisz sprawe przypilnować i być konsekwentna w podklejaniu.
  15. [quote name='Gienia']Mamie radzę zrobic testy na glupotę!! Od kilkunstu lat jestem alergikiem na psy! i gdy tylko przyjde do znajomej gdzie mieszka 6 Yorkow, to kicham prychami niczym smok. ludzie zrozumnie wrescie ze Yorki tak samo uczulaja jak kazda inna rasa,a te brednie to tylko tani chwyt reklamowy chodowcow.[/quote] Gienia , zamiast obrazać tutaj sama zrób sobie test!!! Yorki nie uczulają , poniewaz nie maja sierśći tylko wlosy i żadne to odkrycie . Jeśli idziesz do swojej znajomej ,która ma 6 yorków i kichaśz ...to moze ,jest tam poprostu na bakier z porządkami domowymi i kichasz dlatego ze lezy tam kurz ... Proponuje zrób sobie test i bedziesz wiedziała na co jestes uczulona ...moze na kolezanke :diabloti::diabloti::evil_lol:
  16. Tak , ten artykuł jest wskazowka dla wszystkich przyszłych pseudohodowców:angryy:
  17. [quote name='paulina200'][B]A mam takie pytanko czy zna ktoś hodowlę [COLOR=red]p. Margot Lobert[/COLOR] z miejscowości Teresin woj. mazowieckie i co o niej sądzi ?? adres hodowli: [URL="http://www.hund-katzen.de"]www.hund-katzen.de[/URL] Błagam powiedźcie mi coś o tym. To dla mnie b. ważne, bo moja ciocia sprzedała tam swojego pieska i teraz chyba żałuje :placz:[/B][/quote] Adres internetowy wskazuje na hodowle niemiecką,a piszesz , że ona z Teresina. Byłas na tej stronie? Zanim sprzedam swoje szczenie zawsze sprawdzam ,gdzie trafi. Szczenieta i matka z tej strony , ktorej adres podałas -są moim zdaniem -zaniedbane... Wcale sie Twojej cioci nie dziwie ze ma obawy ,ale teraz to juz "pozamiatane" Zwróć uwage ...uszy niewypielęgnowane, zarówno u szczeniat jak i u matki...:-o
  18. Ja tez będe na wystawie , ale tym razem wystawiam chihuahua :D
  19. Jest jeszcze taki preparat o nazwie Galecan plus(chyba nazwy nie przekręciłam :D )w sklad ktorego wchodzi żelatyna ...bardzo dobry ,wypróbowałam . Do kupienia w gabinecie u weta lub na Allegro :D
  20. Dziewczyny wyluzujcie :lol: Takie słowne przekomarzania doprowadzają , że użytkownicy opuszczają forum ,a chyba nie o to chodzi , prawda :eviltong:
  21. [quote name='g@l@xy']o i Koffi na dogo :) Ania dawaj go na klej tekstylny! i 1/3 uszka musisz wygolić :)[/quote] A jak stosować ten klej ?
  22. Bardzo przepraszam , za nieporadne poruszanie sie tutaj po forum , ale jakoś sobie na razie nie radze:razz: Chciałabym dopisac swoją hodowle do YORKOWYCH HODOWLI W POLSCE? Jest juz taki temat ? Moja hodowla to Euro-Emi FCI Oddział Szczecin [URL="http://www.euro-emi.pl"]www.euro-emi.pl[/URL] Jak zrobiłam coś nie tak , prosze o usuniecie tego postu
  23. [quote name='aagaataa']Kup Yorka z hodowli w której uświadczysz chociaż jednego Yorczego seniora, w większości hodowli pieski sa kochane i potrzebne max. do 5 roku życia a póżniej sprzedawane bo po co karmić, czesac i mieć problem jak nie ma szczeniaków i kasy.Ostatnio lekarz wet. zaproponował mi że może mi załatwić abym dostała suczkę z takiej hodowli gratis bo hodowca nie wie co ma z nią zrobić a u mnie miałaby dobrze. I dlaczego na wystawach w klasie senior tak rzadko wystawie się psiaki. Te najlepsze hodowle to potężny biznes a nie miłość do psiaków.Towarem w tym wypadku są psy. Ile razy widziałam na wystawie psycholi którzy jak piesek poruszył się przy czesaniu (bo miał dość kilkugodzinnych męczarni) został uderzony w pyszczek albo tak jak często robią to fryzjerzy od dołu w łapki, bo to bardzo bolesne dla psiaka miejsce. Przy wyborze psiaka ze znanej hodowli faktycznie przydałoby się żebyś przejechała się na kilka wystaw, zobaczysz jak traktowane sa pieski . Coś oburzającego.[/quote] Jeśli chcesz kupić yorka w hodowli gdzie sa seniorzy to zapraszam do siebie. 21 lutego spodziewany jest nowy miot szczeniąt I SENIOR-Emma Jantarowa Fuga ,lat 10 IISENIOR -Blanca de la Vega Euro-Emi ,lat 8 ZAPRASZAM Moje yorczki emerytki sa na specjalnych prawach:loveu: Maja swoj pokoj , oddzielone od szalejącej mlodziezy,zadbane ,zdrowe :loveu: [url=http://www.euro-emi.pl]euro-emi.pl[/url]
  24. [quote name='Fibi']Kamila, popieram Cie, tez uwazam, ze hodowla Palio to jedna z najlepszych, jestem z Mazowsza i zupelnie jej nie znalam, dopoki nie pojechalam na wystawe na Polnoc Polski, chyba do Sopotu, tam wlasnie zwrocilam uwage na piekne psy, z katalogu wystawowego okazalo sie, ze sa z hodowli Palio, wtedy sie nia zainteresowalam, chcialam z tej hodowli kupic szczeniaczka, ale niestety w owym czasie caly miot byl juz zarezerwowany, hodowczyni bardzo mila, cierpliwa. Polecam.[/quote] Hodowla PALIO juz nie istnieje w Szczecinie. Pani Wincentyna przeprowadziła się na Mazury :D
  25. [URL="http://www.euro-emi.pl"]www.euro-emi.pl:loveu:[/URL] Hodowla Euro-Emi FCI.....Oddział SZCZECIN
×
×
  • Create New...