Jump to content
Dogomania

pajda67

Members
  • Posts

    1234
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pajda67

  1. Ta nasza niedobrota nie przejdzie spokojnie obok większego psa:shake: Przedwczoraj wracaliśmy wieczorem do domu, z samochodu do bloku Neoś biegł bez smyczy, raptem zza krzaków wyskoczył raczej młody ale bardzo duży piesek z suniętym kagańcem i się zaczęło:mad::mad::mad: Jazgot i kotłowanina, bo pies powąchał hrabiego Neosława!!!- Jak śmiał!!!! Nie można ich było rozdzielić, mąż i syn stawali pomiędzy ale się nie dało. W końcu przyleciał młody facet- właściciel tamtego piesia, ale one tak się kotlowały, że nie można bylo nadążyć. W końcu się udało.:angryy: Ale Neo jeszcze się wściekał:diabloti: i chciał dalej walczyć.
  2. Jamnisia jest cudo:loveu: I taka malusia na łańcuchu-zgrozo!!!!
  3. Dziewczynka jest boska i taka dostojna.:lol: A nasz Neoś jeszcze teraz potrafi pokazać ząbki.:diabloti: W niedzielę wyskoczył z zębiskami do mnie, kiedy się do niego przytulałam i miziałam.:mad: Aż się przestraszyłam, mąż odciągnął mnie od niego , bo by pewnie chapsnął.Ja tylko widziałam przy twarzy jego zębiska.:crazyeye: Niedobrota:diabloti: Ale po chwili jak gdyby nigdy nic na pycholku radocha, ale pańcia się trochę gniewała, a Neoś wiedział że zrobił źle. Ale i tak go kocham, a z przytulaniem buzi podchodzę trochę z rezerwą.
  4. Witamy Maksika. Jak chłopczyk się dziś czuje?Pozdrawiamy cieplutko:lol:
  5. I my też trzymamy kciuki za piękną dziewczynkę.:loveu: Oby jak najszybciej pojechała do stałego domku na cieplutką kanapę.:multi:
  6. I my trzymamy za dzielnego chłopczyka kciukasy:loveu::loveu::loveu:
  7. Dziewczynka jest śliczna. :loveu: I my dziękujemy za DT. Życzymy jej superaśnego nowego domku.
  8. U nas są straszne upały, których Neonek bardzo nie lubi. Leży ledwo żywy;) Buziaczki dla cioteczek:lol:
  9. Danusiu, wysłałam parę grosików dla jamnisiów na Twoje konto. Mam nadzieję, że go nie zmieniłaś:roll: Pozdrawiamy wszystkie cioteczki razem z Neosiem.:lol:
  10. Beti jest tak śliczna, że co chwila ją oglądałam. Mizianka dla przepięknej dziewczynki.:loveu::loveu::loveu: Bardzo sie cieszę, że nie siedzi już za kratami.:multi:
  11. [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1609/obraz055fls.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9254/obraz042.jpg[/IMG] Uwielbiam biegać po zielonej trawce. To już koniec sesji. Jeszcze raz dziękujemy za mizianka, pozdrawiamy cioteczki i ich ulubieńców:loveu::loveu::loveu:
  12. [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/3644/obraz034p.jpg[/IMG] I kto tu mówił, że Neoś nie lubi dzieci?????????????????? [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9283/obraz078e.jpg[/IMG] A Gabcię to wręcz zamęcza, nie daje jej chwili wytchnienia, a kiedy wyjechała to bardzo za nią tęsknił- siedział długo pod drzwiami.:shake:
  13. [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3816/obraz083e.jpg[/IMG] A to moje stałe ulubione miejsce:eviltong::eviltong::eviltong: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1214/obraz081cnx.jpg[/IMG] A za pańcią chodzę ślad w ślad:lol:
  14. Caly czas go miziamy na zmianę z mężem. to taka mała PRZYLEPKA. Ale lubi sobie powarkolać:diabloti: Pozdrawiamy cioteczki i dalej się pokażemy.
  15. [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9131/obraz032hxy.jpg[/IMG] A tutaj uczymy się siedzieć:p [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/9073/obraz016p.jpg[/IMG] Balon to też super zabawka- można się poruszać!!!
  16. [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8199/021jpg.jpg[/IMG] To ja świsnąłem paniusi parówkę:eviltong: [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6066/obraz031e.jpg[/IMG] A tu już moja niewinna minka:loveu: [URL="http://img269.imageshack.us/img269/6066/obraz031e.jpg"][/URL]
  17. Ja miałam zapisaną stronkę [url=http://www.imageshack.us/]ImageShack® - Image Hosting[/url] i kiedyś z niej wklejałam zdjęcia a teraz nie mogę cały czas mam krzyżyk. A miałam też tą stronkę i tam po polsku było napisane jak wkleić, a teraz nie chcą mnie tam wpuścić. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f36/instrukcja-edycji-podpisu-dla-laikow-poczatkujacych-111821/[/URL] Chyba muszę znowu poczekać na syna, ale on ma sesję:placz: Albo jeszcze popróbuję.:mad:
  18. Chcę wkleić zdjęcia Neosia i znowu zapomniałam jak to się robi:placz: Ale muszę nad tym popracować i pokazać śliczności nasze cioteczkom:eviltong:
  19. Mizianka są cały czas, ciągle się dopomina i nosek pcha w rękę. :multi: Ale koce i narzuty dalej martretuje, gryzie, drapie-nie lubi spać pod kocykiem- woli go zjeść. Natomiast uwielbia spać pod kołderką.:lol: Pozdrawiamy wszystkie cioteczki i ich ulubieńców.:loveu:
  20. Nie tylko różki , sadelko też. Musimy w wakacje trochę pobiegać żeby zadbać o sylwetkę paniusi i Neosia. A tak poza tym to kochana i wesoła psina, tylko bardzo niecierpliwa jeśli usłyszy "hasło" spacerek!:mad: Ma to być już i natychmiast. A po dworze może chodzić i cały dzień, tylko jak deszczyk pada, to niedobrze-zaraz robi w tył zwrot i do domku :eviltong: Coraz częściej daje się pogłaskać dzieciom pod blokiem, ale dalej boi się szybkich ruchów ręką- wycofuje się.
  21. Przepraszamy, że nie wstawiliśmy fotek , ale je wcięło. :placz:Zrobimy nowe. ale dopiero za tydzień, bo teraz bardzo gorący czas. U Neosia wszystko w porządku, poza tym że chce rządzić i trochę warkola :diabloti: na nas jak coś mu się nie podoba. Pozdrawiamy cioteczki.:lol:
  22. My wchodziliśmy na watek Pelasi po cichutku, tak jak teraz ONA po cichutku odeszla za Tęczowy Most. Jest nam bardzo, bardzo przykro. Niech sobie tam spokojnie bryka z wszystkimi piesiulkami!
  23. Musimy się trochę poodchudzać po zimie, ale podobno kochanego cialka nigdy dosyć.:eviltong: Neoś czasem sapie ze zmęczenia, tak jak jego pani. Ale popracujemy nad tym:lol: Niedawno Neoś widział się z Tosią z Przyborówka, ale to strasznie szybka i krzykliwa dziewczynka. Nie bardzo to mi się podoba, więc przywołałem tę małą do porządku:diabloti: Na pewno nie nadają te pieseczki na tych samych falach.:shake:
  24. Witamy!!!!! Dawno nas nie było. :eviltong: Ale u nas wszystko w porządku. DOKŁADNIE 6 miesięcy temu zawitał do naszego domku NEOŚ:multi::multi::multi:- cudowny chłopczyk, który rozwesela nasz każdy dzień:evil_lol: Czasem dostarcza nam rozrywek- szczególnie jak ma zly humorek:crazyeye:, ale takich dni jest coraz mniej. Jest cudowny, przytulaśny i taki nasz!!!!!! Już nie wyobrażamy sobie życia bez niego.Codziennie jak wracamy z pracy nie może się nacieszyć naszym widokiem- tylko nie wiem dlaczego moja buzia jest cała mokra,:eviltong::eviltong::eviltong: a rajstopy są często porwane.
×
×
  • Create New...