pajda67
Members-
Posts
1234 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pajda67
-
Ta nasza niedobrota nie przejdzie spokojnie obok większego psa:shake: Przedwczoraj wracaliśmy wieczorem do domu, z samochodu do bloku Neoś biegł bez smyczy, raptem zza krzaków wyskoczył raczej młody ale bardzo duży piesek z suniętym kagańcem i się zaczęło:mad::mad::mad: Jazgot i kotłowanina, bo pies powąchał hrabiego Neosława!!!- Jak śmiał!!!! Nie można ich było rozdzielić, mąż i syn stawali pomiędzy ale się nie dało. W końcu przyleciał młody facet- właściciel tamtego piesia, ale one tak się kotlowały, że nie można bylo nadążyć. W końcu się udało.:angryy: Ale Neo jeszcze się wściekał:diabloti: i chciał dalej walczyć.
-
Jamniczka uratowana z koszmarnych warunków!!-MA DOM
pajda67 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jamnisia jest cudo:loveu: I taka malusia na łańcuchu-zgrozo!!!! -
Dziewczynka jest boska i taka dostojna.:lol: A nasz Neoś jeszcze teraz potrafi pokazać ząbki.:diabloti: W niedzielę wyskoczył z zębiskami do mnie, kiedy się do niego przytulałam i miziałam.:mad: Aż się przestraszyłam, mąż odciągnął mnie od niego , bo by pewnie chapsnął.Ja tylko widziałam przy twarzy jego zębiska.:crazyeye: Niedobrota:diabloti: Ale po chwili jak gdyby nigdy nic na pycholku radocha, ale pańcia się trochę gniewała, a Neoś wiedział że zrobił źle. Ale i tak go kocham, a z przytulaniem buzi podchodzę trochę z rezerwą.
-
I my też trzymamy kciuki za piękną dziewczynkę.:loveu: Oby jak najszybciej pojechała do stałego domku na cieplutką kanapę.:multi:
-
Dziewczynka jest śliczna. :loveu: I my dziękujemy za DT. Życzymy jej superaśnego nowego domku.
-
Danusiu, wysłałam parę grosików dla jamnisiów na Twoje konto. Mam nadzieję, że go nie zmieniłaś:roll: Pozdrawiamy wszystkie cioteczki razem z Neosiem.:lol:
-
Beti jest tak śliczna, że co chwila ją oglądałam. Mizianka dla przepięknej dziewczynki.:loveu::loveu::loveu: Bardzo sie cieszę, że nie siedzi już za kratami.:multi:
-
[IMG]http://img37.imageshack.us/img37/3644/obraz034p.jpg[/IMG] I kto tu mówił, że Neoś nie lubi dzieci?????????????????? [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9283/obraz078e.jpg[/IMG] A Gabcię to wręcz zamęcza, nie daje jej chwili wytchnienia, a kiedy wyjechała to bardzo za nią tęsknił- siedział długo pod drzwiami.:shake:
-
Ja miałam zapisaną stronkę [url=http://www.imageshack.us/]ImageShack® - Image Hosting[/url] i kiedyś z niej wklejałam zdjęcia a teraz nie mogę cały czas mam krzyżyk. A miałam też tą stronkę i tam po polsku było napisane jak wkleić, a teraz nie chcą mnie tam wpuścić. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f36/instrukcja-edycji-podpisu-dla-laikow-poczatkujacych-111821/[/URL] Chyba muszę znowu poczekać na syna, ale on ma sesję:placz: Albo jeszcze popróbuję.:mad:
-
Nie tylko różki , sadelko też. Musimy w wakacje trochę pobiegać żeby zadbać o sylwetkę paniusi i Neosia. A tak poza tym to kochana i wesoła psina, tylko bardzo niecierpliwa jeśli usłyszy "hasło" spacerek!:mad: Ma to być już i natychmiast. A po dworze może chodzić i cały dzień, tylko jak deszczyk pada, to niedobrze-zaraz robi w tył zwrot i do domku :eviltong: Coraz częściej daje się pogłaskać dzieciom pod blokiem, ale dalej boi się szybkich ruchów ręką- wycofuje się.
-
Zimowa jamniczka - PELASIA ODESZŁA ZA TM [*]
pajda67 replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
My wchodziliśmy na watek Pelasi po cichutku, tak jak teraz ONA po cichutku odeszla za Tęczowy Most. Jest nam bardzo, bardzo przykro. Niech sobie tam spokojnie bryka z wszystkimi piesiulkami! -
Musimy się trochę poodchudzać po zimie, ale podobno kochanego cialka nigdy dosyć.:eviltong: Neoś czasem sapie ze zmęczenia, tak jak jego pani. Ale popracujemy nad tym:lol: Niedawno Neoś widział się z Tosią z Przyborówka, ale to strasznie szybka i krzykliwa dziewczynka. Nie bardzo to mi się podoba, więc przywołałem tę małą do porządku:diabloti: Na pewno nie nadają te pieseczki na tych samych falach.:shake:
-
Witamy!!!!! Dawno nas nie było. :eviltong: Ale u nas wszystko w porządku. DOKŁADNIE 6 miesięcy temu zawitał do naszego domku NEOŚ:multi::multi::multi:- cudowny chłopczyk, który rozwesela nasz każdy dzień:evil_lol: Czasem dostarcza nam rozrywek- szczególnie jak ma zly humorek:crazyeye:, ale takich dni jest coraz mniej. Jest cudowny, przytulaśny i taki nasz!!!!!! Już nie wyobrażamy sobie życia bez niego.Codziennie jak wracamy z pracy nie może się nacieszyć naszym widokiem- tylko nie wiem dlaczego moja buzia jest cała mokra,:eviltong::eviltong::eviltong: a rajstopy są często porwane.