Oby już nigdy nie była taka smutna jak na zdjęciach ze schroniska!
Jeśli chodzi o pieniążki z mojego bazarku, same zadecydujcie cioteczki, który psiak najbardziej ich teraz potrzebuje.
Ludwa, możesz dać mi cynk, od kogo już wpłynęły pieniążki z moich bazarków? :razz: Miałam już informacje od niektórych dziewczyn, że zrobiły przelewiki :) Zaczynam pakować książeczki :)
Bazarek dla Nadziei:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/pachnace-lawendowe-woreczki-aby-podarowac-nadziei-nadzieje-na-nowy-domek-do-21-09-a-146414/#post12962680[/url]
Cieszę się z tańszego hoteliku :multi::multi::multi:
Dziewczynki, proszę o podrzucanie moich bazarków w miarę możliwości, bo wyjeżdżam na weekend do rodzinki i będę miała ograniczony dostęp do netu.
Dzięki!!! :)
i drugi bazarek dla ślicznotki :loveu::loveu::loveu:
http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-milosnikow-fantastyki-dochod-dla-stacyjki-do-15-09-godz-20-00-a-146258/#post12950691
Zamówiłam pakiet ogłoszeń Stasi na tym bazarku:
http://www.dogomania.pl/forum/f99/dla-bernardynki-nadziei-na-lepsze-zycie-bazarek-uslugowy-kup-teraz-do-18-09-a-146244/#post12950529
Ludwa, poproszę o zgodę na przekazanie Twojego numeru telefonu.
Zaciskam kciuki!!!!!!
Przygotowuję dla dziewczynki bazarek, jutro dokończę bo coś fotosik nawala :angryy:
Trzymam kciuki za tani hotelik! I oby domek się wkrótce zanalazł i dużo miłości...