Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Zrobiłam póki co jeden bazarek biżuteryjny dla Poli i Rexy z rzeczy od mestudio i AnnyA. Zapraszamy !!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184396-Biżuteria-dla-dwóch-mikrosunieczek.-Do-4-maja[/URL]. Dzisiaj przed 15 znowu nadałam gumtree na pierwszej stronie...od tamptej godziny ok 100wyświetleń. Allegro też jest dość intensywnie obserwowane...może coś z tego wyjdzie. Na gumtree codziennie kasowałam i dodawałam na nowo ogłoszenia. Ograniczyli mi dostęo :( Teraz będę raz na 3 dni odświeżać ogłoszenia.
-
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Monday replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam jeden bazarek (póki co) dla Poli i Rexy z rzeczy od mestudio i AnnyA. Zapraszamy !!!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184396-Biżuteria-dla-dwóch-mikrosunieczek.-Do-4-maja.?p=14562243#post14562243[/URL] -
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
Monday replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnnaA']Marlenko, czyżbyś organizowała już transport do Białegostoku? Mała z godziny na godzine ma się lepiej z czego bardzo się cieszę, bo byłam autentycznie zaniepokojona. Mała ma nici rozpuszczalne tak, że nie trzeba bedzie zdejmowac szwów. Gdyby miała jechac na dniach do Biał.to muszę na cito po książeczkę do Radomia.[/QUOTE] Nie chcę się wymądrzeć...ale te nici rozpuszczalne to chyba te wewnętrzne... Na zewnątrz parę pętelek zwykłych chyba ma...takich ktore trzeba będzie usunąć/ -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Monday replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Kurcze...:( -
Znajdzie się dom inny, lepszy.
-
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Monday replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
wiking, a jakby udało ci się wyprowadzić z boksu gretę i maltę i jakieś fotki im pstryknąć? Teraz zielono, słonecznie...takie troszkę optymistyczniejsze zdjęcia by były....i przy okazji powiedziałbyś nam jakie one w ogóle teraz są. Czy boją się człowieka, czy są przyjazne...my niestety niczego o nich nie wiemy :( Musimy postarać się im jakoś pomóc !!! -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Strasznie długo nikt o Lady nie pyta :( Co tu zrobić, żeby ją rozreklamować? Schron nie robi jakiejś akcji zaprezentowania kilku piesków gdzieś w publicznym miejscu? Wiem, że to stres dla psów - ale zarazem szansa na dom...i zwrócenie ludziom uwagi na problem bezpańskich psów i pokazania skutków lekkomyślności właścicieli porzucających zwierzęta. -
Hurrrrra :) Cieszę się choćby z szansy :) mestudio, ale musisz poprosić córkę, aby w sprawie sterylki mamy tych suczek zadziałała.... I mam nadzieję, że te osoby, które teraz mają Poli i Rexę okażą się odpowiedzialne, że gdy wezmą sunie, to później nie oddadzą, bo np. gryzie, sika...czy cokolwiek innego. Cieszę się :) :) :) Jakaś szansa dla malutkich dziewczyn :)
-
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Monday replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Aniu, przynajmnie u ciebie psy same sobą się zajmą...a ja mam jedynaczkę, wracam z pracy, chcę odpocząć...a tu taki czrny sierściuch znosi mi sznurki i piłeczki...jak niereaguję, to pod buzię mi podstawia :) Więc mi się nie nudzi :) Apelowałam już do mojego nieugiętego TZa o drugiego psa - żeby się sobą zajęły same oczywiście - tylko po to :) Ale nic z tego :( -
A Kajunia i tak jest śliczna !!! Tylko dlaczego nie jest jeszcze w DS??? :( No i takie skakanie z miejsca na miejsce...czy to jej nie zaszkodzi (psychicznie) ?
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
Monday replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
marlenka - pisz coś więcej !!!!! Już jest jutro !!! -
mestudio - mimo wszystko, ciężko będzie ci się z nimi rozstać ;)
-
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Monday replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Biedula - zabrali ją, ona przecież nie wie gdzie się znalazł...wie tylko tyle, że coś na brzuchu ją boki-ciągnie :( Dobrze, że psy żyjąchwilą, nie rozmyślają o przyszłości, o jutrze.... Oby jak najszybciej wyszła z tego schronu. Już lepsza ta działka u tej pani - ogrodzona oczywiście. Była sterylka, a jak ze szczepieniami??? No i o fiprex trzeba się postrac. Ona nie może być niezabezpieczona od kleszczy. A to raz w miesiącu trzeba powtarzać. Tak do listopada. Ostatnio umarł pies znajomemu - alaskan malamut :( Przyczyną był kleszcz...zdrowy silny wysportowany psiak. Nie ma żartów z tymi kleszcczeami. Nie warto poświęcać życia psa. -
mestudio, Poli - czyli ta z czerwoną obrożą ma zdjęcie w pojedynkę takie portretowe...mogłabyś takie zrobić Rexie? No i jakbys miała czas to nacpykaj nowych zdjęć....kolorowych, w słoneczku. To przyciąga uwagę :)
-
Cudo nie pies :) Oby wszystkie takie były - zero problemów :)
-
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
Monday replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Przerzuciłam na Kraków, zobaczymy [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Roczny-piesek-do-adopcji-W0QQAdIdZ200371869[/url][/QUOTE] tak mmd - dublujemy się :) też na kraków Motusiowi robię Ale to nic... -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Monday replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']wilokrotnie widziałam tu na forum taki tekścik nie pomożesz całemu światu....... (nie da się zmienić całego świata.).... ale można zmienić cały świat jednej istoty może to jakaś pociecha...........[/QUOTE] Tak...a po dogomaniacku widziałam: "Ratując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa" czy jakoś tak...:) -
Ech...zrobiłam Poli i Rexie wyróżnione allegro. Naprawdę mam nadzieję, że znajdą domy zanim pójdą do AnnyA :) [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1012462839[/URL] Trzymamy kciuki.
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
Monday replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Wet nie wysterylizuje bez szczepień. Za duże ryzyko...i tak po szczepieniach trzeba odczekać, niech pies odporności nabierze. -
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
Monday replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Czy sa nowe zdjęcia Moto? -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Monday replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiking042']Dzięki, Monday, rzeczywiście niektóre z tych skrótów inaczej sobie tłumaczyłem. Spotkałem jeszcze skrót ONKA (chyba). Czy to suczka owczarka niemieckiego?[/QUOTE] To ON w dopełniaczku - kogo, czego? ONKA -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Monday replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiking042']Co to znaczy, [B]sunia w typie ON[/B]? [url]http://www.dogomania.pl/threads/182681-Sochaczew-Piekna-Margo-z-Radomia?p=14480224&viewfull=1#post14480224[/url][/QUOTE] ON - owczarek niemiecki DON - długowłosy owczarek niemiecki DT - dom tymczasowy DS - dom stały TZ - towarzysz życia (mąż, żona, ktoś z kim żyjesz :) ) To chyba najczęstsze skróty na dogo :)