Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Wieczorem postaram się pomyśleć nad jakimś tekstem... BeataM miałą kiedyś szczeniaka, który miał wyrosnąć na duzego psa. Podobno było sporo tel o niego. Dam jej znać. Może ma jeszcze jakiś kontakt.
  2. No to musisz przemyślć sprawę...chyba najbardziej ze względu na dzieci. Te dwie sunie są troszkę niezwyczajne człowieka. Tak naprawdę nikt nie wie jak się zachowują. Jedna aż wyrywała się do miski, a druga mimo tej miski jedzenia chciała schować się jak najdalej :( W schronie ich stan się nie polepszy...ale nic na siłę DIF
  3. Ingrid44 dziękuję za zaproszenie. Poczytam później...taki mały pyrtek powinien dom znaleźć. Ja ogromnie lubię te sarenki - ratlerki. Pomogę w ogłoszeniach, jeżeli jeszcze są potrzebne.
  4. [quote name='Renata5'] Mam już 11 psiaków i ani pół więcej:look3::p[/QUOTE] Oż ty niedobra !!! Nieczuła na los psów:mad: :eviltong:
  5. Hm...tylko, żeby psy na tym wyszły dobrze. Żeby nie uciekły. Dla Luli mama niedługo nie będzie najważniejsza. Może się wybrać " w świat". Lilith bardzo dobre spostrzeżenie :) Pewnie masz rację.
  6. Wiking, ze sterylką to są przeróżne szkoły (gdzie byś nie czytał, nie pytał). Niektórzy nadal są zwolennikami, że suka choć raz musi urodzić. Ja sterylizowałam swoją jak maiał ok 6 miesięcy. Wszystko jest ok. Ponoć tak wczesna sterylka prawie unicestwia możliwość pojawienia się raka sutka. Po pierwszej cieczce też, ale nie aż w tak dużym stopniu (podczas cieczki coś się zaczyna produkować, co prowadzi do tego raka....dlatego najnowsza szkoła to przed pierwszą cieczką). Ale mówię - zdania są podzielone. Dla mnie to najważniejsze, żeby były w ogóle wysterylizowane. [B]Powysyłałam PW...proszę, pomóżcie mestudio, która podarowała nam rzeczy właśnie dla tych 2 suczek i 4 szczylków.[/B]
  7. A ten hotel ktoś zna? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/144346-Hotel-pod-Lodzia-dla-psiakow-kociakow-i-konikow[/URL] A czy z Gretą wszystko w porządku? Jak ją zabieraliśmy, to Dorka chyba wyczuła u niej coś na brzuchu...chyba coś takiego miało miejsce. Została obejrzana przez schroniskowego weta?
  8. Ech..nic na wątku Moto się nie dzieje :( Ja go ogłaszam cały czas...nikt nie dzwoni?
  9. To może Renata 5 chciałaby 2 nieco nieprzyzwyczjone do człowieka (jeszcze nieprzyzwyczjone !!! )sunie?
  10. [quote name='D O R K A']Mała będzie nocowała u mnie a rano do Kozienic zawiezie ją moja siosta. W Kozienicach odbierze ją Anna:lol:[/QUOTE] Wszysko zorganizowane :) Szkoda tylko, że ta kobieta nieodpowiedzialna taka się okazała - brak wyobraźni :( Ale nadal chcecie, żeby miała Lulę i Sabę? A tak już zawsze będzie, że ona nie nocuje we wsoli? A co będzie jak na dłużej pojedzie? Jak zostawi psy na kilka dni...?
  11. I jeszcze Allegro ma Saba śliczniocha. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1007584567[/URL]
  12. Przed wyciągnięciem suczek ze schronu muszą zostać wysterylizowane. Nie mówcie mi, że 7 miesięcy to za mało na starylkę. Suki sterylizują przed pierwszą cieczką. A one lada moment dostaną cieczkę. To nam odejmie koszty... Aż się boję tych kosztów hotelowania. Niestety sama nic nie dołożę :( Po prostu nie dam rady :(
  13. Nikt nie pyta nawet o Marsa i Aresa :( Niby atrakcyjne psy, ale pewnie ich wiek odstrasza skutecznie :(
  14. Ech, z tym spaniem psów w łóżkach :) Moja też śpi z nami...ale rozkłada się bydlę niesamowicie :)!!! Cóż zrobić...pieseczek wygód potrzebuje. Tylko ta sierść....jest wszędzie :) Ale nie ma to jak grzejnik z pieska :)
  15. Red, to zmień tytuł, że zbieramy na hotel... Lilith mówiła, że Omar proponowała jakieś dwa hotele. Lilith, czy możesz dowiedzieć się o miejsca i cenę... Ja rozmawiałam z p. Asią z Brzyścia (tam gdzie jest Mars i Ares). Byłoby dla nich miejsce. Cena to 13zł/doba za psa + swoje jedzenie (ok 100zł za worek karmy, który nie mam pojęcia na ile starczy dla dwóch suczek, ale przypuszczam, że na miesiąc to spokojnie, pewnie na dłużej). Czyli 13x30 = 390zł miesięcznie. Za dwa psy 780zł + 100zl za karmę. To mamy880zł miesięcznie :( Jamor ma chyba stawkę 15zł/doba, ale już jedzenie jego. To wychodzi 450zł za psa. Czyli 900zł za dwa psy :( Tyle że bliżej by było je zawieźć tam. I zdjęcia psów byłyby zapewnione na bieżąco. Bo każdy pies w fotosiku ma swój album zakładany.
  16. Zrobiłam ślicznej Sabie póki co 4 ogłoszenia. Na gumtree będzie cały czas odnawiane jej ogłoszenie...na innych stronach - to w zależności od mojego czsu. [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-SABA-najbardziej-na-swiecie-chce-miec-swoja-rodzine-W0QQAdIdZ199546902[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=57381[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/19285/podglad/[/URL] jeszcze ma na przygarnijzwierzaka
  17. To decydujmy się...zbieramy na hotel? Może dwie w komplecie będzie taniej? Mogą zajmować jedno pomieszczenie...
  18. A dzisiaj właśnie ostatni szczylek Kaji pojechal do domu. 3 dziewczyny znalazły domy w rekordowym tempie. Coś ok 2 tygodni :) Został chłopak - aż do dzisiaj :) Oby Kaja też tak szybko znalazła domek jak jej 4 maluchy.
  19. No to teraz obmyślmy co z Maltą i Gretą. Ja zrobię im wyróżnione allegra za pieniądze bazarkowe.
  20. Śliczna Saba. Oczywiście tak jak przy Skrzaciku pomogę z ogłoszeniami dla Saby. Macie już jakiś tekst do ogłoszeń? Ona niewysterylizowana jest zapewne - czy będziecie ją sterylizować?
  21. A czy przy okazji wizyty w schronisku Malta i Greta zostały sfotografowane???
  22. [quote name='lilith27']taka mini owczareczka ................[/QUOTE] Nie taki mini - ona po prostu jest może ciut drobniejsza...ale wielkością to wcale nie jest mniejsza. Owczarki nie są takimi dużymi psami...a dziewczyna, to drobniejsza musi być :) Tak czy tak śliczna jest. Jest bardzo atrakcyjnym psem pod względem adopcji.
  23. Cisza u Lusi. Ja cały czas ją ogłaszam...tytuł zmieniam, żeby przyciągnął uwagę - teraz mam "LUSIA - duże jest piękne" Wyświetleń nawet dużo...ale chyba odzew zerowy :(
×
×
  • Create New...