Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
Monday replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Wieczorem postaram się pomyśleć nad jakimś tekstem... BeataM miałą kiedyś szczeniaka, który miał wyrosnąć na duzego psa. Podobno było sporo tel o niego. Dam jej znać. Może ma jeszcze jakiś kontakt. -
No to musisz przemyślć sprawę...chyba najbardziej ze względu na dzieci. Te dwie sunie są troszkę niezwyczajne człowieka. Tak naprawdę nikt nie wie jak się zachowują. Jedna aż wyrywała się do miski, a druga mimo tej miski jedzenia chciała schować się jak najdalej :( W schronie ich stan się nie polepszy...ale nic na siłę DIF
-
[quote name='Renata5'] Mam już 11 psiaków i ani pół więcej:look3::p[/QUOTE] Oż ty niedobra !!! Nieczuła na los psów:mad: :eviltong:
-
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Monday replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Hm...tylko, żeby psy na tym wyszły dobrze. Żeby nie uciekły. Dla Luli mama niedługo nie będzie najważniejsza. Może się wybrać " w świat". Lilith bardzo dobre spostrzeżenie :) Pewnie masz rację. -
Wiking, ze sterylką to są przeróżne szkoły (gdzie byś nie czytał, nie pytał). Niektórzy nadal są zwolennikami, że suka choć raz musi urodzić. Ja sterylizowałam swoją jak maiał ok 6 miesięcy. Wszystko jest ok. Ponoć tak wczesna sterylka prawie unicestwia możliwość pojawienia się raka sutka. Po pierwszej cieczce też, ale nie aż w tak dużym stopniu (podczas cieczki coś się zaczyna produkować, co prowadzi do tego raka....dlatego najnowsza szkoła to przed pierwszą cieczką). Ale mówię - zdania są podzielone. Dla mnie to najważniejsze, żeby były w ogóle wysterylizowane. [B]Powysyłałam PW...proszę, pomóżcie mestudio, która podarowała nam rzeczy właśnie dla tych 2 suczek i 4 szczylków.[/B]
-
A ten hotel ktoś zna? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/144346-Hotel-pod-Lodzia-dla-psiakow-kociakow-i-konikow[/URL] A czy z Gretą wszystko w porządku? Jak ją zabieraliśmy, to Dorka chyba wyczuła u niej coś na brzuchu...chyba coś takiego miało miejsce. Została obejrzana przez schroniskowego weta?
-
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
Monday replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Ech..nic na wątku Moto się nie dzieje :( Ja go ogłaszam cały czas...nikt nie dzwoni? -
To może Renata 5 chciałaby 2 nieco nieprzyzwyczjone do człowieka (jeszcze nieprzyzwyczjone !!! )sunie?
-
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Monday replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
[quote name='D O R K A']Mała będzie nocowała u mnie a rano do Kozienic zawiezie ją moja siosta. W Kozienicach odbierze ją Anna:lol:[/QUOTE] Wszysko zorganizowane :) Szkoda tylko, że ta kobieta nieodpowiedzialna taka się okazała - brak wyobraźni :( Ale nadal chcecie, żeby miała Lulę i Sabę? A tak już zawsze będzie, że ona nie nocuje we wsoli? A co będzie jak na dłużej pojedzie? Jak zostawi psy na kilka dni...? -
SABA - odebrana z interwencji... JUZ W NOWYM DOMKU!!!
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
I jeszcze Allegro ma Saba śliczniocha. [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1007584567[/URL] -
Przed wyciągnięciem suczek ze schronu muszą zostać wysterylizowane. Nie mówcie mi, że 7 miesięcy to za mało na starylkę. Suki sterylizują przed pierwszą cieczką. A one lada moment dostaną cieczkę. To nam odejmie koszty... Aż się boję tych kosztów hotelowania. Niestety sama nic nie dołożę :( Po prostu nie dam rady :(
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Nikt nie pyta nawet o Marsa i Aresa :( Niby atrakcyjne psy, ale pewnie ich wiek odstrasza skutecznie :( -
Ech, z tym spaniem psów w łóżkach :) Moja też śpi z nami...ale rozkłada się bydlę niesamowicie :)!!! Cóż zrobić...pieseczek wygód potrzebuje. Tylko ta sierść....jest wszędzie :) Ale nie ma to jak grzejnik z pieska :)
-
Red, to zmień tytuł, że zbieramy na hotel... Lilith mówiła, że Omar proponowała jakieś dwa hotele. Lilith, czy możesz dowiedzieć się o miejsca i cenę... Ja rozmawiałam z p. Asią z Brzyścia (tam gdzie jest Mars i Ares). Byłoby dla nich miejsce. Cena to 13zł/doba za psa + swoje jedzenie (ok 100zł za worek karmy, który nie mam pojęcia na ile starczy dla dwóch suczek, ale przypuszczam, że na miesiąc to spokojnie, pewnie na dłużej). Czyli 13x30 = 390zł miesięcznie. Za dwa psy 780zł + 100zl za karmę. To mamy880zł miesięcznie :( Jamor ma chyba stawkę 15zł/doba, ale już jedzenie jego. To wychodzi 450zł za psa. Czyli 900zł za dwa psy :( Tyle że bliżej by było je zawieźć tam. I zdjęcia psów byłyby zapewnione na bieżąco. Bo każdy pies w fotosiku ma swój album zakładany.
-
SABA - odebrana z interwencji... JUZ W NOWYM DOMKU!!!
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam ślicznej Sabie póki co 4 ogłoszenia. Na gumtree będzie cały czas odnawiane jej ogłoszenie...na innych stronach - to w zależności od mojego czsu. [URL]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-SABA-najbardziej-na-swiecie-chce-miec-swoja-rodzine-W0QQAdIdZ199546902[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=57381[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/19285/podglad/[/URL] jeszcze ma na przygarnijzwierzaka -
A dzisiaj właśnie ostatni szczylek Kaji pojechal do domu. 3 dziewczyny znalazły domy w rekordowym tempie. Coś ok 2 tygodni :) Został chłopak - aż do dzisiaj :) Oby Kaja też tak szybko znalazła domek jak jej 4 maluchy.
-
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lusia już wie gdzie wracać :) -
SABA - odebrana z interwencji... JUZ W NOWYM DOMKU!!!
Monday replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Śliczna Saba. Oczywiście tak jak przy Skrzaciku pomogę z ogłoszeniami dla Saby. Macie już jakiś tekst do ogłoszeń? Ona niewysterylizowana jest zapewne - czy będziecie ją sterylizować? -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Monday replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
A czy przy okazji wizyty w schronisku Malta i Greta zostały sfotografowane??? -
[quote name='lilith27']taka mini owczareczka ................[/QUOTE] Nie taki mini - ona po prostu jest może ciut drobniejsza...ale wielkością to wcale nie jest mniejsza. Owczarki nie są takimi dużymi psami...a dziewczyna, to drobniejsza musi być :) Tak czy tak śliczna jest. Jest bardzo atrakcyjnym psem pod względem adopcji.
-
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Cisza u Lusi. Ja cały czas ją ogłaszam...tytuł zmieniam, żeby przyciągnął uwagę - teraz mam "LUSIA - duże jest piękne" Wyświetleń nawet dużo...ale chyba odzew zerowy :(