Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Wlodi prosił, żeby tak ustalić transport Luli, żeby on był albo kierowcą, albo pasażerem. Wtedy będzie miał możliwość pojechać po Lulę do AnnyA i przy okazji obfocić całe towarzystwo poszukujące domów. Więc kontaktujcie się z nim...
  2. [quote name='mestudio']Pieseczki odrobaczone, najedzone i brykają na werandzie. Bardzo im pasują moje kaloszki ogrodowe :-). Allegro super. Fajnie warczą na nasze duże psy. Szczególnie na naszej wilczycy robi to ogromne wrażenie :-). Oczywiście pieski siedzą u mnie na rękach jak inne psiaki biegają po podwórku bo jest ogromne zainteresowanie tymi drobinkami wśród naszego zwierzyńca. Są cudne, zwyczajnie takie do kochania i przytulania.[/QUOTE] To rób im zdjęcia, dużo zdjęć - takie maluchy cieszą oczy :) Ja porobię oczywiście też inne ogłoszenia...jeżeli ktoś chciałby jeszcze je poogłaszać, to zapraszam. No, i czekamy na wiadomość od mestudio, że telefon w ich sprawie nie przestaje dzwonić !!! [B]A teraz najważniejsze. Dogomaniacy, te dwie mikrosunie trzeba zaszczepić i wyżywić. To będzie kosztowało trochę....więc proszę, zrzućmy się na ich ogólne utrzymanie. Kto ile może...każde 5zł się liczy !!!![/B] [B]Proponuję aby AnnaA zbierała pieniądze, ona będzie zajmowała się utrzymaniem Poli i Rexy już za 8 dni.[/B]
  3. Ja ogłaszam te dwie psinki :) Zaglądam, ale cóż mam napisać? Fajnie, że się oswajają, pięknięją...:)
  4. Wczoraj dogo padło :( Póki co tylko z allegro się wyrobiłam [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1010924992[/URL] Postaram się następne wyróżnić.
  5. W moich ogłoszeniach ta [B]z czarnym pyszczkiem będzie Poli[/B], a ta [B]z brązowym Roxa[/B] - to jakby ktoś zadzwonił i pytał, żebyś wiedziała mestudio o którym psie mowa, bo one takie podobne. [B]Poli w czerwonej obroży[/B] [B]Roxa w niebieskiej obroży[/B] [B]TYLKO PROSZĘ NIE ZAMIENIAĆ IM OBROŻY :) !!!!![/B]
  6. Zacznę dzisiaj ogłaszać maluchy...mestudio, póki co tel muszę podawać do ciebie....jeżeli możesz to podaj go ( na pw lub tutaj)
  7. Mestudio możesz je jakoś orientacyjnie zważyć? Pisałaś, że nie ważą kg....aż takie drobinki????
  8. Cudeńka :) Jakie imiona???
  9. KOjec to nie taka prosta sprawa....buda - jako schronienie teżmusi być. A kojec to raczej z podmurówką, bo jak psy będą kopać to siatka na nic się zda. Nie trzeba murków betonowych - wystarczą słupki taki jakieś metalowe. Jakby był czas to na złomowiskach można takich poszukać...to zawsze taniej, a nie takie straszne tam są.
  10. Wiking...a ta pani sama sobie budy nie sprawi??? W jej geście powinno to leżeć. Buda, kojec to sporo kasy...sporo jeżdżenia, zwożenia... Ale jeżeli się zdecydujesz, to poproszę mojego TZa, żeby z tobą się za to wziął (będzie "wniebowzięty" że uraczę go kolejnym zadaniem związanym z psami :) ) On złota rączka - nie wiem skąd tacy ludzie się biorą, ale potrafi chyba wszystko zorbić. Przyda się :)
  11. [quote name='Monday']A ja już zaczęłam ogłoszenia: [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-BILLA-super-szczeniak-W0QQAdIdZ199877110[/URL] [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-BRUTAL-super-szczeniak-Bedzie-z-niego-duzy-pies-W0QQAdIdZ199875930[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item1009471066_billa_super_szczeniak.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item1009479673_brutal_super_szczeniak_bedzie_duzym_psem.html[/URL] i jeszcze przygarnijzwierzaka mają.[/QUOTE] Allegro już było robione.
  12. Wieczorem wezmę się za ogłoszenia. Może jako szczeniaki mikropieski je reklamować? Allegro będzie cudne. Razem ich ogłoszę...są identyczne :)
  13. A nikt jeszcze o Sabę nie pytał? Jak tam pan z Niemiec, odzywał się? Jak jego piesek?
  14. [quote name='malibo57']Uwaga! Komunikat! Od dzisiejszego ranka Kaja przebywa na wczasach w DT u Elmiry, ponieważ rozpoczęła cieczkę. Taka atrakcja, jakby mało sie działo. Opatrzność czuwała - dzięki, Elmirko! Jutro Margo jedzie na sterylkę - dość niespodzianek.[/QUOTE] No to pięknie !!!
  15. Może jeszcze nie wszyscy wiedzą o kolejnej sprawie, więc zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184055-Psy-zabrane-od-alkoholika-potrzebne-pieniądze-na-ich-utrzymanie-!!!-Kozienice-RADOM[/URL] Teraz bardzo będziemy potrzebować pieniędzy dla kolejnych dwóch szczeniaków...które trafią do Anny. Potrzebujemy je utrzymać i zaszczepić. Miejmy nadzieję, że żadne dodatkowe koszty nie wyjdą. Ktoś może zorganizować jakiś bazarek? Co do Malty i Grety. Zostało mi 77zł z bazarku. Za to będą dziewczyny miały wyróżnione allegro...ale to za 5 dni, jak skończy się to co mają. Sprawa ew. hotelu dla nich była opisywana powyżej...i na czym stanęło?
  16. A ja już zaczęłam ogłoszenia: [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-BILLA-super-szczeniak-W0QQAdIdZ199877110[/URL] [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-BRUTAL-super-szczeniak-Bedzie-z-niego-duzy-pies-W0QQAdIdZ199875930[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item1009471066_billa_super_szczeniak.html[/URL] [URL]http://www.allegro.pl/item1009479673_brutal_super_szczeniak_bedzie_duzym_psem.html[/URL] i jeszcze przygarnijzwierzaka mają.
  17. W jakiej miejscowości jest Kapslik? Czy on jeszcze w schronie? A namiary w ogłoszeniu?
  18. To chyba jedyne najlepsze wyjście. Wątpię, żeby facet bił psa...najwyżej może zaniedbywać. Ale jak zabierzemy mu tą sunię, to on weźmie innego psa. A tak to dostanie wysterylizowaną swoją sunię. Póki co psy trzeba będzie zaszczepić...czy sunię schron zaszczepi przed sterylką? Red byłoby cudnie, gdyby schron sterylkę zrobił...kasa, którą i tak musimy zebrać poszłaby na utrzymanie szczeniaków u Anny. Jak będą zdjęcia, to ruszamy z ogłoszeniami. Trochę piesków Anna ma do wyadoptowania...przydałby się Wlodi z wizytą i aparatem :)
  19. Druga rezerwacja postu, na może coś innego
  20. Rezerwacja postu np na zdjęcia
  21. [CENTER][FONT=Batang][B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zakładam wątek na prośbę jednej dogomaniaczki. Ona sama nie może pilotować tej sprawy…ani niestety nie zdoła już pomóc kolejnym psom.[/SIZE][/FONT][/B][/FONT][/CENTER] [CENTER][SIZE=3][FONT=Batang][B][FONT=Times New Roman]Niedaleko jej miejsca zamieszkania – 5 km od Kozienic mieszka człowiek, który po prostu pije. A jak pije, to nie obchodzi go nic !!! I niestety są tam psy [/FONT][/B][/FONT][FONT=Wingdings][B][FONT=Wingdings]L[/FONT][/B][/FONT][/SIZE][/CENTER] [FONT=Batang][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Nie wiem czemu do takich ludzi przybłąkują się psy…[/FONT][/SIZE][/B][/FONT] [FONT=Batang][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Oto informacja jaką dostałam :[/FONT][/SIZE][/B][/FONT] [COLOR=blue][FONT=Batang][B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]„[/SIZE][/FONT][/B][/FONT][FONT=Tahoma]Mam bardzo duży problem i dylemat. Mam nieopodal sąsiada pijaka, brudasa i degenerata, który ma co chwila innego psa bądź psy. Często te psy giną w tajemniczych okolicznościach, są też przez niego likwidowane. Dwa lata temu wezwałam straż dla zwierząt i zabrałam od niego 4 szczeniaki. [/FONT][/COLOR][FONT=Tahoma][COLOR=blue]Dziś moja córka znalazła u pijaka na podwórku 2 małe szczeniaki. Pijak powiedział jej, że ma je gdzieś i niech ktoś je zabierze bo on ich nie chce i nie zajmuje się nimi. Pieski są podobno małe i nie będą duże. Nie wiem co zrobić bo ja mam sama na własnym utrzymaniu 5 psów zebranych z całego świata i 4 koty. Jeden z psów szuka domu.[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=blue]Nie stać mnie na zabranie psów i wysterylizowanie suczki tego dziada, a lekkiego życia to ona tam nie ma i małe będą się pojawiały co chwila.[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=blue]Szukam pomocy bo teraz to nie usnę spokojnie, bo za dobrze wiem jaki jest ten pijak, a zwierząt zwyczajnie szkoda bo siedzą tam głodne , brudne, zarobaczone”[/COLOR][/FONT] [CENTER][COLOR=#3e3e3e][SIZE=3][FONT=Times New Roman][COLOR=black][B]Czy jest ktoś w stanie w jakikolwiek sposób pomóc?[/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/COLOR] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B] [/CENTER] [LEFT][B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red]28 maj 2010[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Sunie już stały się czyimiś pupilkami. Znalazły swoje domy.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Została ich mama, której nie będziemy nigdzie zabierać...ale MUSIMY ją wysterylizować, żeby więcej już nie rodziła.....[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [/LEFT]
  22. Ja później wypiszę gdzie będę robić ogłoszenia... Allegro i gumtree warszawa to biorę na pewno na siebie.
  23. Jeszcze raz pytam...Billa będzie duża, mała...ile ona teraz może ważyć?
  24. A Billa to będzie mała, duża? To ja ukradłam tekst od 4 poprzednich szczyli od AnnyA. [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Nazywam się Brutal.[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Jestem 3 miesięcznym 10 kg szczeniakiem. Mówią, że fajnym i ładnym, i że bedzie ze mnie duży pies. [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Mieszkam tymczasowo u pewnej pani. Jest fajnie,ale mówią, że muszę mieć ten swój dom, że muszę mieć swoich opiekunów.[/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][I][COLOR=#94006b][FONT=Comic Sans MS]Jeżeli chcesz wychować mnie na swojego psa, swojego przyjaciela to zadzwoń do mojej opiekunki:[/FONT][/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#94006b][FONT=Comic Sans MS]503 121 021 lub 509 142 552[/FONT][/COLOR][/I][/B][/CENTER] [B][FONT=Comic Sans MS][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Ale pamiętaj, że ze mnie jest jeszcze młody piesek, nie wiem jak się zachowywać, nie znam świata. Musisz mnie jeszcze wiele nauczyć. I tak mówią, że jestem mądry, bo potrafię ładnie chodzić na smyczy, nie boję się ludzi ani żadnych innych zwierząt.[/FONT][/B][/CENTER] [/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS] [/FONT] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Ale wiem jedno – będziemy wspaniałymi przyjaciółmi! [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Ja nie opuszczę Ciebie, a Ty mnie :)[/FONT][/B][/CENTER] [FONT=Batang][FONT=Times New Roman]Brutal znajduje się w Kozienicach k. Radomia. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to pomożemy w transporcie do jego nowego domu.[/FONT][/FONT] [FONT=Batang][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Nazywam się Billa.[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Jestem 5 miesięcznym szczeniakiem. Mówią, że fajnym i ładnym. [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Mieszkam tymczasowo u pewnej pani. Jest fajnie,ale mówią, że muszę mieć ten swój dom, że muszę mieć swoich opiekunów.[/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][I][COLOR=#94006b][FONT=Comic Sans MS]Jeżeli chcesz wychować mnie na swojego psa, swojego przyjaciela to zadzwoń do mojej opiekunki:[/FONT][/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#94006b][FONT=Comic Sans MS]503 121 021 lub 509 142 552[/FONT][/COLOR][/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Ale pamiętaj, że ze mnie jest jeszcze młody piesek, nie wiem jak się zachowywać, nie znam świata. Musisz mnie jeszcze wiele nauczyć[/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Ale wiem jedno, ja bardzo lubię ludzi, więc będziemy wspaniałymi przyjaciółmi! [/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS]Ja nie opuszczę Ciebie, a Ty mnie :)[/FONT][/B][/CENTER] [FONT=Batang][FONT=Times New Roman]Billa znajduje się w Kozienicach k. Radomia. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to pomożemy w transporcie do jego nowego domu.[/FONT][/FONT] [/FONT]
×
×
  • Create New...