Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. no, mam nadzieję, że ta kobieta oddzwoni
  2. Na górze masz anhata taką zakładkę "społeczeństwo". Ja dzwoniłam do p. Asi koło Mielca. Miałaby dla nich miejsce, ale musiałyby być wysterylizowane. No i koszt, chyba 13zł/doba + swoja karma. Czy jakoś tak...wcześniej o tym pisałam na świeżo po rozmowie z hotelem.
  3. Ale jak oceniasz tą panią? Czy jeszcze nic nie możesz powiedzieć?? Nie dziw się mi mestudio - ja cała w skowronkach po dzisiejszej rozmowie z tą panią :)
  4. [quote name='AnnaA']Byłam pewna Mondey, że masz mozliwośc kontaktu z mestudio. Nie jestem specjalnie doświadczona w adopcjach, ale zauważyłam, że szczególnie przy szczeniakach czas jest bardzo istotnym elementem. Jest ich duzo do zaadoptowania i jeżeli ktoś decyduje sie na szczeniaka, dzwoni, to troche poczeka na odzew,ale po stosunkowo krótkim czasie, gdy jest cisza, szuka następnego szczeniaka tak, że często domek poprostu ucieka.[/QUOTE] Tej pani spodobały się szczylki. Ale ja nic nie mogłam o nich powiedzieć(choć pytała, czy je widziałam). Porozmawiałyśmy tylko o warunkach adopcji. Ale bardzo chciała jakichś informacji o nich - to znaczy, że niecierpliwie na którąś czeka. Pytała o transport...ale to kwestie dogadania :)
  5. Poczekajmy jednak na wynik rozmowy mestudio z tą panią. Ale już możemy myśleć o kimś na wizytę przedadopcyjną w warszawie na saskiej kępie....zna ktoś kogoś, kto mógłby taką wizytę zrobić?
  6. Super Malibo - dzięki, że wzięliście na siebie Margo i Kaję :) Kaja zazna szczęścia wszędzie (tzn u ludzi, którzy ją pokochają), pewnie całą drogę to siedziała komuś na kolanach i się przytulała. Jejku, nadal nie mogę uwierzyć jak ten pies się garnął do ludzkich rąk, do człowieka - nieważne jakiego, ważne że do człowieka. poszłaby za każdym, kto by ją zawołał.
  7. Rozmawiałam z panią z Warszawy o jedną z suczek - jestem na tak :)
  8. A gdzie ma jechać Billa? Ja dziś niestety uziemiona - jestem w pracy, a wieczór zajęty...jutro komunia chrześnicy Zupełnie odpadam w ten weekend :( A jak finansowo stoisz? Z bazarku widziałam póki co coś około 60zł chyba już jest.
  9. [quote name='marlenka']Zaraz dzwonie do Państwa którzy mają adoptowac Bile czy mogą po nią przyjechac , bo nie może wrócić do AnnyA ani do mnie ( obie mamy parwo w domu ) nie ma jej gdzie przetrzymać :([/QUOTE] Dzwoń, pytaj.. A z Billą już dobrze? Czy nadal trzeba ją leczyć?
  10. mestudio - ale nie musisz nadużywać swojego portfela, jeżeli znajdą się pieniądze...PAMIĘTAJ O TYM. Wiem jak to jest z TZami :) I tak dobrze, że zgodził się na te dwa maluchy. Poproszę tulę, żeby im cafeanimal robiła...
  11. [quote name='marlenka']Wiecei co , myslałm że zycie jest jednak piękne , a Tu choroba Bili , Brutala a już mają domki .... i jeszcze parwo szczeniąt[/QUOTE] Co to za szczenięta - dajcie wątek.
  12. mestudio, w przyszłym tygodniu prześlę pieniądze (bazarki kończą się 4 maja). Dziękuję, że te szczeniaki są u ciebie...wyszło jak wyszło :( Nie wszystko przewidzimy-a TZa masz przewidującego...(tylko takiej przepowiedni nie chciałam). Mam nadzieję, że zgłosi sie ktos choćbyz allegro. Wyświetleń sporo, 3 obserwatorów... Mestudio, jak napisałaś w poprzednim poście, żadnej pomocy w utrzymaniu psiaków nie dostałaś (może dlatego, że miały być tylko na te kilka dni, więc obciążenie finansowe nie aż tak wielkie - choć mogę się mylić. I od razu zastrzegałaś, że nie dasz rady utrzymać dwóch kolejnych psów.) Ale pisz, jeżeli karmę trzeba kupić to kupuj. Na to jeszcze starczy. 168zł z bazarków jest teraz, jeszcze 100zostanie po szczepieniu. Nie zapowiada się, ze będą jakieś nieprzewidziane wydatki. WIęc może karma... Mnie wystarczy jak napiszesz ile wydałaś na jedzenie...rozliczeń nie trzeba. Wiadomo psiaki jeść muszą, a to kosztuje (szczególnie na dłuższą metę ) Więc ogólnie pieniążki z bazarków pójdą do ciebie. Nie wiem jak ty wynagrodzisz TZowi to wszystko, co związane ze szczeniakami :)
  13. Ja daję tytuł do ogłoszeń - mikropiesek potrzebuje domu....wyświetleń masa
  14. mestudio, jak dla mnie to wystarczy jak napiszesz nam ile wyniosło szczepienie, no i oczywiście jak chcesz doliczyć transport, to twoje prawo.
  15. I jeszcze raz napiszę. Z bazarków jeszcze niezakończonych sunie mają zalicytowane rzeczy na sumę 168zł. Myślę, że na szczepienia starczy :)
  16. Ale jak patrzę na te ostatnie zdjęcia Kapslika, to aż płakać się chce...te jego oczka smutne :(
  17. Syla, proszę zrób mu zdjęcie z człowiekiem. Obojętne, jak siedzi u kogoś na kolanach (o ile w ogóle zbliży się do kogoś tak bardzo), albo jak stoi przy nodze...żeby było wiadomo jaki on na wielkość. A widziałam na zdjęciu taką małą dziewczynkę w tle :), to z nią byś mu zrobiła - oczywiscie nie musisz fotografować całej dziewczynki. Ale ludzie inaczej patrzą na zdjęcia jak pies jest przy dziecku...nawet jak jest przy dorosłym człowieku. Ostatnio bardzo szybko poszła do domu sunia kilkuletnia, ponieważ kochała ludzi i na zdjecicha było to widać. Miała sesję z dziewczyną ok 10lat i to najwidoczniej podziałało. Syla, trzymaj się. Kapslik zobaczy, że w hotelu też mu dobrze. Przecież to domowy hotel. Na takich warunkach jak u ciebie w domu.
  18. Acha, i co do allegro, to jest 3 obserwatorów.
  19. mestudio, możesz te szczepienia zrobić? Proszę. Jak możesz to załóż pieniądze, ja prześlę ci jak bazarki się skończą - czyli w przyszłym tygodniu (i to jest pewne, nie zostaniesz z kosztami szczepień zdana na siebie !!!) Wiecie co jest dziwne :(, mają 604 wyświetleń na allegro i nic :( Ja już nie wiem...pewnie sporo osob zaględa z ciekawości. Mestudio, dowiedz się jeszcze o ich wiek jak byś była u weta.
  20. Ale wyszło :( Mestudio została na lodzie :( Nie mam pojecia co napisać... Nikt więcej nie dzwonił o adopcję? Ile te szczeniaki mają miesięcy?
  21. A jeżeli Lula nie była szczepiona, to jak najszybciej ją trzeba zaszczepić. Przy okazji AnnaA jak bedziesz w Pankracym... A odpchlenie to czym było robione? To również odkleszczenie jakimś środkiem z fipronilem (czyli, fiprex, frontline) ? Jak nie to trzeba to zrobić :( U Anny dwa psy właśnie przez babeszjozę przechodzą - nie ma co ryzykować. Na allegro można kupić fiprex znacznie taniej. Dałam 35zł za 3 dawki na psa 20-40kg i będę dzielić po połowie na swojego 10kg. Więc mam do listopada fiprex załatwiony. Tak tylko podpowiadam z fiprexem bo u weta dawka kosztuje 17zł z tego co pamiętam na 10kg psa.
  22. [quote name='marlenka']Super bazarek , kto mnie przelicytuje :mad:????[/QUOTE] Długo czekać nie musiałaś :)
  23. To ja tutaj zareklamuję bazarki dla Poli i Rexy - dwóch dziewczyn, które też będą ryzydowały u AnnyA jak bohaterowie tego wątku :) (tutaj chyba jeszcze nie reklamowałam bazarków) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184474-Koński-bazarek-i-piękna-chusta.Dla-szczeniaków.-Do-4-maja[/URL]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184396-Biżuteria-dla-dwóch-mikrosunieczek.-Do-4-maja[/URL]. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184478-Książkowy-bazarek-dla-szczeniaków.-Do-4-maja.-A.Christie-fantastyka-i-o-bursztynach[/URL].
×
×
  • Create New...