Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Poli i Rexa 1539 wejść 6 obserwatorów. Jedno zapytanie na maila czy suczki będą małe. Jeszcze 13 godzin aukcji. Trzymam kciuki za wizytę sbd u pani Krystyny.
-
[quote name='mestudio']Tula, bardzo Ci dziękuję. Jutro wizyta przedadopcyjna i jak będzie dobrze to w piątek psinka jedzie do domku.[/QUOTE] Ja to myślę, że będzie dobrze :) Rozmawiałam co prawda telefonicznie...ale twierdzę, że Poli znajdzie szczęście u pani Krystyny :)
-
Zakończyły się już bazarki dla dziewczyn :) Uzbierało się 201zł !!! Mestudio, daj mi nr konta i wpisz kwotę jaką przesłać. Jak tylko wszyscy mi wpłacą, to wyślę pieniądze.
-
Ja tu myślę, żeby z wlodim/red od razu pogadać. Niech oni się wypowiedzą kiedy by można było tą sterylkę zrobić. Bo u nas w pankracym koszt sterylki to 150zł dla BeatyM. Mogłaby tam dziewczyna zostać, ale pobyt kosztuje :( Nie wiem ile.
-
[quote name='mestudio']Zawsze weźmie. Chwilami brak tam psiaków, ale i tak sobie bierze potem następnego. Ostatnio temu podwórku nic nie można zarzucić bo prawowity właściciel dużo tam bywa i ogarnia wszystko nareszcie. Nie wiem gdzie śpią psiaki bo tam nie chodzę i nie zaglądam. Skupiłabym się jednak na wykradnięciu suki przynajmniej do sterylki jeśli nie uda się go zagadnąć gdzieś we wsi.[/QUOTE] Ale to trzeba by było ją wykraść na tydzień. Do momentu kompletnego zakończenia zabiegu - tzn zdjęcia szwów. On pewnie się nie pozna, że suka nie ma cieczki. Tylko żeby zdążyc przed kolejną cieczką.
-
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Monday replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
No cóż. Wszystko wskazuje na to, że już jutro wiking zmienisz tytuł wątku :) -
[quote name='tula']Ja moge im zrobić wyróznione na gumtree warszawa, ale narzie wspólne niestety bo gumtree podniosło sobie cenę za wyróznione ogłoszenie z 8 zł na 20:([/QUOTE] Sporo sobie życzą, ale gumtree to dość często odwiedzana strona, więc może warto. Na allegro dziewczyny nie biją rekordów popularności. Tula, daj mi nr konta. Prześlę ci 20zł na wyróżnione gumtree dla nich. Moze na Kraków zrobić? Czy lepiej warszawa?
-
No to może ta mała sunia by się temu facetowi zgubiła???? Tylko co z tego, jak on weźmie sobie drugą :( Ech... red, wlodi...może ich zaprosić tutaj?
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
Monday replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
marlenka, prześlij może pani info, że brutal już ma dom i podeślij zdjęcia innych psów. Może coś wybierze....ja nie będę się do niej odzywać. [email][email protected][/email] -
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Monday replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Zaproszę na bazarek dla Malty i Grety. Zbieramy pieniądze, nie wiem na co...na ogłoszenia/hotel....na ogłoszenia na pewno !!! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184854-OKAZJA-!!!-UBRANIA-BEZ-CENY-MINIMALNEJ-!!!-Dla-Malty-i-Grety-do-16-maja-do-godz.16.00?p=14607461#post14607461[/URL] Podbijajcie bazarek proszę. -
Zrobiłam bazarek dla Malty i Grety, na ogłoszenia wyróżnione. Lilith dawałaś ogłoszenia gdzieś w prasie. Poskutkowały? Mówię o ogłoszeniach płatnych. Jakbyśmy miały pieniądze zajęłabyś się ogłoszeniem dla Malty i Grety? Wiem, że ktoś dawał do Mojego Psa ogłoszenia, ale to chyba 150zł kosztowało, a przy tym komuś nie wkleiło zdjęcia (niejedna osoba o tym mówiła),a kasę wzięli jak za ogłoszenie ze zdjęciem. Tyle, że tam przez jakiś system dodaje się ogłoszenia i podobno bardzo trudno do tego systemu zdjęcie wpakować. Ale mniejsza - lilith, czy miałabyś czas na ogłoszenie w gazecie dla Grety i Malty? W jakiej to nie wiem.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184854-OKAZJA-!!!-UBRANIA-BEZ-CENY-MINIMALNEJ-!!!-Dla-Malty-i-Grety-do-16-maja-do-godz.16.00?p=14607461#post14607461[/URL]
-
Sunia ze szczeniakiem w lesie-Radom. Szczeniak już w domu, sunia też!
Monday replied to wiking042's topic in Już w nowym domu
Ale nadal Saba ma zamieszkać u tej pani we wsoli? -
Ale najfajniejsze jest to, że ci ludzie którzy ją wzięli też pewnie się cieszą, że taki pies im się trafił, że nikt wcześniej jej nie chciał :)
-
[quote name='wiking042']Ja też myślę o Malcie i Grecie... Czy są gdzieś jakieś ich banerki do pobrania?[/QUOTE] lilith27 ma ich banerek - taki ogólny, ale akurat zdjęcie ich. To jest ten jej przedostatni banerek. A co do decyzji o hotelu, to nie ma. Chyba każdy boi się zacząć. Ja robiłam wyróżnione allegro,ale cisza. One młode ok 8miesięcy mają. To jest ich najlepszy czas na znalezienie domu.
-
[quote name='wiking042']No to bardzo się cieszę. O Margo też super wiadomość. A czemu Kaja już nie jest pod naszą opieką? Czy to dobrze? Nie rozumiem...[/QUOTE] Bo Malibo zaoferowała się nią zająć i Margo też :) Zabrałyśmy dziewczyny od tego pana, noc spędziły w schronie i następnego dnia zawiozłyśmy je do omar do hoteliku...a stamtąd Malibo już je przerzucała w odpowiednie miejsca, sterylizowała itd.
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
Monday replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
Czy Brutal już na 100% ma dom? Dostałam takiego maila: "Treść wiadomości: Jestem zainteresowana adopcją szczeniaka Brutala. Mieszkam niedaleko Krosna, jak z ewentualnym odbiorem pieska? Pozdrawiam. " -
Na chwilkę jestem :) Napiszę pw do marlenki, ona kogoś z warszawy o wizyty prosiła.
-
Bila i Brutal mają domy - potrzebne 100 zł na spłatę długu !!!!
Monday replied to marlenka's topic in Już w nowym domu
A kiedy Billa pojedzie do siebie?