Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Zapraszam !!!!!! [URL="http://www.dogomania.193595-Na-sportowo-i-elegancko-%21%21%21-Zapraszam%21%21%21-Dla-Blanki.-Do-7.09"]http://www.dogomania.pl/threads/1935...lanki.-Do-7.09[/URL]. [URL="http://www.dogomania.193593-KUP-TERAZ-laleczki-z-porcelanowymi-g%C5%82%C3%B3wkami.-Dla-Blanki.-Do-6.09-godz-22"]http://www.dogomania.pl/threads/1935...o-6.09-godz-22[/URL]. -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Monday replied to Energy's topic in Już w nowym domu
A co z Tobim i tym Opolem??? Tymczasem Zapraszam !!!!!! [URL="http://www.dogomania.193595-Na-sportowo-i-elegancko-%21%21%21-Zapraszam%21%21%21-Dla-Blanki.-Do-7.09"]http://www.dogomania.pl/threads/1935...lanki.-Do-7.09[/URL]. [URL="http://www.dogomania.193593-KUP-TERAZ-laleczki-z-porcelanowymi-g%C5%82%C3%B3wkami.-Dla-Blanki.-Do-6.09-godz-22"]http://www.dogomania.pl/threads/1935...o-6.09-godz-22[/URL]. -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Monday replied to mru's topic in Już w nowym domu
Zapraszam !!!!!! [URL="http://www.dogomania.193595-Na-sportowo-i-elegancko-%21%21%21-Zapraszam%21%21%21-Dla-Blanki.-Do-7.09"]http://www.dogomania.pl/threads/1935...lanki.-Do-7.09[/URL]. [URL="http://www.dogomania.193593-KUP-TERAZ-laleczki-z-porcelanowymi-g%C5%82%C3%B3wkami.-Dla-Blanki.-Do-6.09-godz-22"]http://www.dogomania.pl/threads/1935...o-6.09-godz-22[/URL]. -
Przejechał i uciekł -Kropka cierpiała!!! ALE JUŻ MA DOM :) !!!!!
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i56.tinypic.com/sc72o7.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/15i1202.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2ykgho8.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2m76n1t.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/351fy8p.jpg[/IMG] -
Przejechał i uciekł -Kropka cierpiała!!! ALE JUŻ MA DOM :) !!!!!
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i52.tinypic.com/2rrt5pl.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2r5q9tc.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/mkurkp.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/35b9uuh.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2quou9c.jpg[/IMG] -
Przejechał i uciekł -Kropka cierpiała!!! ALE JUŻ MA DOM :) !!!!!
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i53.tinypic.com/2jej48.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/ejv445.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2sa1gdj.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/148mdfs.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/mv505z.jpg[/IMG] -
Hesia historia porzuconego psa z cyklu kolejny kudłacz MA DOM!
Monday replied to bullterrierka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i52.tinypic.com/r6zh2h.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/65valv.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/qvtc.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/5k3c5g.jpg[/IMG] -
Hesia historia porzuconego psa z cyklu kolejny kudłacz MA DOM!
Monday replied to bullterrierka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i52.tinypic.com/28we9tj.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2dke4pf.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/1zvfie.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/29zd6de.jpg[/IMG] -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Monday replied to mru's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i54.tinypic.com/zmip6t.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/30uaavr.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/n4z5go.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/axeazn.jpg[/IMG] -
Przejechał i uciekł -Kropka cierpiała!!! ALE JUŻ MA DOM :) !!!!!
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Mam jej wczorajsze zdjęcia, ale nie miałam kiedy wstawić. -
Nie...to nie o to chodziło :( Nie pisałam nic, bo nic z tego nie wyszło. Plamka w niedzielę pojechała do "nowego domu", a w poniedziałek o 8 ,miałam tel, że zostawiona sama zdemolowała mieszkanie. Pożyczyłam klatkę od Beaty, niestety znów zostawiona sama klatkę zdemolowała :( Wygryzła jeden pręt i tak rozepchała drzwiczki, że wyszła.... Plamkę zawiozłam do Anny. Ona po prostu boi się, nie umie zostać sama, nie wie co to znaczy być samą w domu....To nie jest zły pies, to po prostu pies, który jako szczeniak został niewłaściwie zsocjalizowany. Ktoś zapomniał o tym, żeby pokazać, że bycie samej w domu nie jest niczym strasznym. Mam nadzieję, że w tym wypadku znajdzie się ktoś, kto będzie chciał popracować z Blanką. A co do tej socjalizacji, to trafia mnie jak jakiś gość chodzący ze szczeniakiem na widok mojej Nuki, która chce po prostu powąchać szczeniaka (i szczeniak ją oczywiście też) zabiera go na ręce, bo przecież to jego ukochany psiaczek i nie będzie się z bylejakimkundlem zadawał!!!!! Później to skutkuje tym, że ten jego ukochany piesek reaguje na inne kundle agresją bądź bojaźnią...na pewno niczym zwykłym, obojętnym.....
-
A wczoraj do schronu zostało przywiezione 9 szczeniaków. Myśliwy znalazł w lesie :( Jak pomyślałam o nich, jaką śmiercią by zginęły :-(:placz: Jakby wyglądały po kilku dniach - o ile by przeżyły :placz::-( Same szkieleciki z zaropiałymi oczkami....umierające,,, Czy ci ludzie nie mają wyobraźni? Czy oni nie rozumieją jakie zło czynią !!!!!!!!!! Mariusz zastanawiał się czy to może szczeniory Plamki, ona te sutki ma takie większe...niedawno rodziła.... Plamka określona przez dwóch weterynarzy na 3 lata.
-
Hesia historia porzuconego psa z cyklu kolejny kudłacz MA DOM!
Monday replied to bullterrierka's topic in Już w nowym domu
Hesia u Anny. Ciekawe jak minęła jej noc. Ona jest przesłodka!!!!! -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Niestety - trzeba jakoś z tymi problemami walczyć. Tez wczoraj odbierałam sunię z adopcji - zdemolowała mieszkanie. Ma lęk separacyjny - ładne fachowe określenie...-nikt o tym nie wiedział, ale co zrobić.... Znajdziemy jej inny dom, który z nią popracuje. -
Głowa do góry...???? Jace nie masz pojęcia co ja wczoraj miałam. Telefony co chwila i prawie cały dzień w samochodzie + kombinowanie co zrobić.... Ktoś kto ją weźmie musi z nią popracować. Klatka - może lepiej porządny transporter i praca. Już się zastanawiam, czy nie nazbierać pieniędzy na klatkę z grubego drutu, która będzie wyposażeniem suni jak znajdzie dom.
-
Przejechał i uciekł -Kropka cierpiała!!! ALE JUŻ MA DOM :) !!!!!
Monday replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Byłam, widziałam Kropkę....jest śliczna :) Dzisiaj śliczniejsza :) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Pozytywne myślenie :) Właśnie czytam książkę wylicytowaną na bazarku - potęga podświadomości.... Wg teorii jej autora pozytywne myślenie potrafi "zdziałać cuda". Czyli wszystko o czym myślisz i przyjmiesz, że tak się stanie - urzeczywistni się. Tą teorią gość tłumaczy wszystkie uzdrowienia.... Może to prawda?? Nie zaszczkodzi mocno wierzyć, że wszystko będzie dobrze :) -
stary Rudzik porzucony na mrozie... Rudzik już w domu! Aniu, dziękuję!
Monday replied to mru's topic in Już w nowym domu
Rudzik schudnąć:) Przecież to i tak małe delikatne kosteczki chodzące :) Ale cieszę się, że wszystko dobrze!!!!!! -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
Monday replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
Byłoby dobrze :) Nauczyłyby się chodzić w obroży...