Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Nie czytam całego wątku...ale rozumiem, że jest dom dla psiny, tylko problem z transportem - czy tak? Wiem, że może nie chcecie, ale poproście AnnaA - ona ma do kozienic rzut beretem, zmotoryzowana jest...na pewno nie odmówi odwiezienia jej do warszawy. Jakby co to na pw podam telefon.
  2. do mnie też pisała, ale to ktoś z południa warszawy miałby tam bliżej
  3. dla próby jedno ogłoszenie na gumtree wczoraj mu zrobiłam ale jak trafi się ktoś odpowiedzialny, który zaoferuje mu podwórko i porządną budę to też go przecież oddasz, tzn chyba ;) Napisane jest, że do obcych nie jest agresywny, więc wiadomo, że stróżem nie będzie - a to znaczy, że wezmą go ludzie, którzy chcą po prostu psa a nie alarm
  4. czytałąm o tej strasznej tragedii.... coraz więcej tego!!!! Albo coraz więcej jest po prostu nagłaśniane.... Ludzie czują się bezkarni, robią ze zwierzętami co im się podoba - tylko dla zabawy. To jacyś socjopaci, nimi powinien się psychiatra zająć już w dzieciństwie. O czym to świadczy? O tym, że wychowują ludzie swoje dzieciaki w przekonaniu, że człowiek to pan świata, a zwierzyna to tylko zabawka, nieczująca i niemyśląca. Jak się znudzi ten pies to pałką w łeb i psa nie ma. Nie ma za to kary, bo to tylko pies...a do łańcucha przypniemy następnego kundla, najlepiej groźnego - dopóki się nie znudzi!!!! Tak wg mnie to wygląda.
  5. tak Aniu, ale liczba wyświetleń nie świadczy o niczym :( Musi znaleźć się ktoś kto ją zechce.... ale dlaczego jej nie chce???? Może zdjęcia, może z nimi coś nie tak?? Lilith ma smykałkę do łądnych zdjęć, Bastis też, może je poprosić o wycieczkę za radom...?
  6. ale krótki, to dobrze...
  7. OK, to malutka zmiana. Jak Hektor wróci z kastracji to go ogłaszam. CHyba, że mam zacząć już, to nie ma problemu. [COLOR=#800000][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Hektor – niesamowity wygląd!!![/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660066][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Pies przybłąkał się do mnie będąc w stanie krytycznym w listopadzie. Był nieufny, bał się. Ale to już przeszłość. Te czasy dla Hektora minęły bezpowrotnie i odeszły w zapomnienie.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660066][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Teraz Hektor jest najzwyklejszym psem, który mimo tego, że może wchodzić i wychodzić z domu kiedy chce, to wybiera przeważnie dwór. Nawet mrozy wydają się być dla niego atrakcyjniejsze niż kanapa w ciepłym saloniku, czego inne moje psy zupełnie nie pojmują :)[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660066][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Mimo wszystko w domu zachowuje się bardzo dobrze.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660066][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Co do charakteru: z psami kontakt idealny, z człowiekiem też, ale z początku jest nieufność. Do obcych brak agresji, ale znów, pies nie wpadnie komuś w ramiona tak od razu, musi kogoś poznać, pobyć z nim.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660066][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Poza tym, nie wybiega za otwartą bramę, przychodzi na zawołanie i jest posłuszny na spacerach.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660066][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Szukamy domu dla Hektora, niestety – nie mieszkania w bloku, ale najlepiej solidnej budy na dworzu lub po prostu domu z ogrodem, gdzie w domu będzie spędzał jedynie noce. Nie oddam psa na łańcuch ani do ciasnego kojca otwieranego tylko na noc. Hektor jest zdrowy, zaszczepiony, wykastrowany i młody – ma zaledwie ponad rok.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660066][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Można poznać psa przed podjęciem decyzji o adopcji.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#800000][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Kontakt w sprawie adopcji: (+48 )624 12 42 lub 509 142 552 okolice Kozienic/40km od Radomia. Mogę pomóc w zawiezieniu go do domu.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  8. [COLOR=#800000][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Hektor – niesamowity wygląd!!![/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660066][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Pies przybłąkał się do mnie będąc w stanie krytycznym w listopadzie. Był nieufny, bał się. Ale to już przeszłość. Te czasy dla Hektora minęły bezpowrotnie i odeszły w zapomnienie.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660066][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Teraz Hektor jest najzwyklejszym psem, który mimo tego, że może wchodzić i wychodzić z domu kiedy chce, to wybiera przeważnie dwór. Nawet mrozy wydają się być dla niego atrakcyjniejsze niż kanapa w ciepłym saloniku, czego inne moje psy zupełnie nie pojmują :)[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660066][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Mimo wszystko w domu zachowuje się bardzo dobrze.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660066][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Co do charakteru: z psami kontakt idealny, z człowiekiem też, ale z początku jest nieufność. Do obcych brak agresji, ale znów, pies nie wpadnie komuś w ramiona tak od razu, musi kogoś poznać, pobyć z nim.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660066][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Szukamy domu dla Hektora, niestety – nie mieszkania w bloku, ale najlepiej solidnej budy na dworzu lub po prostu domu z ogrodem, gdzie w domu będzie spędzał jedynie noce. Nie oddam psa na łańcuch ani do ciasnego kojca otwieranego tylko na noc. Hektor jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660066][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Można poznać psa przed podjęciem decyzji o adopcji.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#800000][FONT=Constantia, serif][SIZE=4][I][B]Kontakt w sprawie adopcji: (+48 ) 624 12 42 lub 509 142 552 okolice Kozienic/40km od Radomia.[/B][/I][/SIZE][/FONT][/COLOR] [B][I][FONT=Constantia][SIZE=4][COLOR=#800000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Constantia][SIZE=4][COLOR=#800000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [FONT=Constantia][SIZE=4][COLOR=black]Nic innego mi do głowy nie przychodzi[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. A czy było na wątku pisane ile Hektor ma lat??? Ktoś ma pomysł na tekst do ogłoszeń to proszę się nie krępować!!
  10. Wszystkie wpłaty z bazarku dla Hektora wpłynęły. 180zł przelane na hektorowe konto - uaktualnienie jego stanu w pierwszym poście.
  11. Z bazarku dla Blanki już mam wszystkie wpłaty - uaktualniłam stan konta suni w pierwszym poście
  12. tak, tak...tekst fajny - już sobie skopiowałam :) Będę ją teraz z tym tekstem ogłaszać!!!
  13. ...................................................... [quote name='"jamor"']pako i astor na wypadzie do parku [IMG]http://images8.fotosik.pl/1000/6af747bab652dfd6gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/1000/19f44d6397578395gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/1000/7fae0f7f1dbb0a5d.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/1000/c46f7014c7832980gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/1000/5786bc2f3f9067dagen.jpg[/IMG] reszta w albumie[/quote]
  14. To kto jeździ do Iłży i mógłby tą małą się zainteresować? Czy nie było wątku takiej pręguski z Iłży właśnie??? Dorka, nie ty ją do Radomia przywoziłaś????? Niestety psin jest po prostu PEŁNO :( Każdy ma jakiś czas zwątpienia i niewiedzy co robić - ja mam właśnie tak teraz :(
  15. Może nie na hura wszystko. jamor sugerował, żeby ich rozdzielić - czyli rozumiem, że nikt nie protestuje i domów szukamy osobno??? Pewne jest, że w domu chłopaki potrafią się zachować - bo o czymś by ta kobieta mówiła wcześniej..... Kto napisze coś konkretnego o nich??? Zdjęcia już są. Aniu, Ewa jak dzwoni do jamora to co on o nich opowiada?
  16. [quote name='"jamor"']Pako i Astor- na pewno Astor ma lepiej poukładane w głowie, jest odwazniejszy i bardziej przylepa, jesli mozna wogóle nazwac ich przylepami. Dzis była u nas ciotka Kama, miała okazje przywitac sie z nimi bo biegały na wybiegu. Przy furtce tak ujadały jakby chciały ją zjesc. Nawet w nawiekszej ich zacietosci mozna wsadzic im w morde ręke, a nie ugryzą, bo chyba nie potrafią. Ciezko ich opisywac, ja nie potrafie robic tekstu do ogłoszen. Moze cos pisac " podwórkowe alarmy"........... Jak siedza w boksie a przechodzi na wubiegu inny pies, to te jak wsciekłe, ublizają, wygrazają- a jak otworze im furtke, to one" oj oj oj, jamor , zamknij , bo ktorys do nas wejdzie i nam wpie...li"[/quote] Niezłe chłopaki, krzyku narobią i tyle.... w sumie dobrze, że jamor pisze, że nawet obca osoba może im rękę w pysk wsadzić jak one zajadle szczekają...
  17. przynajmniej przytył...bo tak to była skóra i kości i się bardzo martwiłam, bo po dwóch tyg w schronie nadal tak wyglądał - ale później już wszystko ok :) Uwielbia ludzi.... A psy - no cóż, podobno gryzie, ale jak z nim na spacer szłam to do pksa wstartował dopiero jak tamten na niego chciał się rzucić. To nie tak, że wypatruje jakiegoś psa, żeby tylko się z nim pogryźć. Po prostu jak pies za blisko podejdzie i jeszcze jest nieprzyjaźnie nastawiony to Rudy nie jest bierny.... Czyli zwykłe zachowanie psa ;)
  18. Bazarek m.in. dla Pysia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200394-TO-CO-LUBIĘ-NAJBARDZIEJ-czyli-i-dużo-i-wszystko!!!-Do-31.01-godz.-22.00?p=16127210#post16127210[/URL]
  19. Bazarek m.in. dla Pako i Astora [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200394-TO-CO-LUBIĘ-NAJBARDZIEJ-czyli-i-dużo-i-wszystko!!!-Do-31.01-godz.-22.00?p=16127210#post16127210[/URL] Lilith, możesz dołać mi zdjęcia - zostawiłam dwa posty w bazarku.
  20. Kilka zdjęć Hektora: [IMG]http://i55.tinypic.com/wjc55d.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/wcmsua.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/qrgrom.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/jv29l4.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i54.tinypic.com/4jollj.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/jpkilh.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/14cxnhh.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/29bbmme.jpg[/IMG]
  22. Z forum jamora [quote name='"jamor"']Pako i Astor- trzeba uznac , ze inf. ze schroniska dot zdarzenia z mopem to moze byc prawda. kolesie rozkrecają sie. szczekaja na wszystko i na wszystkich. tez na mnie, to jak te wsiowe burki, nie wiedza po co , ale szczekac trzeba. Pako pierwszy. ktos jakby patrzył z zewnatrz to pomyslałby ze agresywne. tu sie sprawdz popwiedzenie - krowa która duzo ryczy mało mleka daje. w boskie podzelili sie budami, astor od frontu, druga w głebi dla Pako. jak cos poschodzi do ds, to trzeba bedzie ich rozdzielic. w tyodniu jak nic nie przeszkodzi przejda lekcje chodzenia na smyczy. .[/quote]
  23. [quote name='red']Ok. Czy Monday zrobi drugi bazarek?[/QUOTE] zrobi zrobi.... bez problemów... mam nadzieję, że jutro Mariusz do Mileny pojedzie i zabierze co ma zabrać
×
×
  • Create New...