dziewczyny mieszkam ok 500 m od ośrodka zdrowia
wyobrażcie sobie że dwa dni temu było tam włamanie
poniszczony sprzęt,kartoteki , drzwi łomem pociachane
luuuuudzieee co na tym swiecie sie wyrabia
jak wieczorem miałam wyjśc z psem to mówie szczerze ciarki mi po plecach przeszły że gdzieś moga obserwować oczy wandala
strach , naprawde