[quote name='Darianna']dysia-u zauważ, że to nie jest wątek stworzony po to, żeby Ci się nie zapomniało, czego się na kursach nauczyłaś. Pewne dyskusje są nieuniknione, nawet takie typu "grochem o ścianę"...[/QUOTE]
a czemu służy ten "groch o sciane" ??
kto sie na tym uczy? kto doskonali swój warsztat?