brzydka pogoda więc fotki jakie są takie są
[URL=http://img26.imageshack.us/i/p1010454r.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9200/p1010454r.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img846.imageshack.us/i/p1010455.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/6798/p1010455.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img851.imageshack.us/i/p1010456.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/5331/p1010456.jpg[/IMG][/URL]
o dziwniości księdza nie dyskutuje bo nasz to dopiero jest mega dziwny
syn miał bierzmowanie w dniu rozdania świadectw i całe popołudnie był w kościele bo ksiądz robił próbe do upadłego
ale to tylko takie tam dziwactwo , o innych juz mi sie gadac nie chce
wiecie że Noras zwiał??!!
obeszzłam działke wokoło i wszystko zamknięte, nie naruszone. Którędy więc??????!!!!
ja juz wysiadam, naprawde. Przywlecze sie znowu taki brudny, śmierdzący.... k....m....
nooo to jeszcze jedna próba, zobaczymy czy sie uda
[URL=http://img26.imageshack.us/i/p1010439h.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9721/p1010439h.jpg[/IMG][/URL]
on musi tak siedzieć żeby ona mogła tak leżeć
hihi ale owinęła ich koło palca
[URL=http://img717.imageshack.us/i/p1010444e.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9923/p1010444e.jpg[/IMG][/URL]
ooooo czyżby sie udało jeszcze jedna focie wkleić ??!! :crazyeye::crazyeye:
najpierw nie działał image... a teraz trudno wejść do galerii
[URL=http://img88.imageshack.us/i/p1010441sg.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1422/p1010441sg.jpg[/IMG][/URL]
Daria z apetytem gorzej , popędem sie nie przejmuj , zdrowy obiaw
dziewczyny !!! żeby nie było sprośnych niedomówień pisze tu o ...Pipi nie o jej właścicielce hahhahahahahahahaha