Daria "pościgać"???? weż przestań, a zresztą czy takie usmiechy nie poprawiaja humoru??!! no powiedz szczerze
byłam dzis na CPNie i jak tylko podjechałam to widze jak facet zostawił miotłe/zamiatał podjazd/ pędzi ipyta czy może mi pomóc "bo po co ma panią przśladowac cały dzień zapach benzyny"?
no co mu powiem , że akurat to dość lubie hihihi??
aaaa dlaczego przez wszystkie te moje tankowania nikogo to nie obchodziło??!!
no i humor mi sie od razu polepszył