Jump to content
Dogomania

dysia-u

Members
  • Posts

    6359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dysia-u

  1. aha!!! zapomniałam was spytać , dziewczyny ide rejestrować mój salionik potrzebuje nazwy , wymyslicie co?? plisssss
  2. Jolcia wiosna idzie to i pewnie więcej zajęć poza domem dziewczyny mają ale szkoda że dogo pustoszeje
  3. kurcze , dawno nie było takiej puchyyyy na dogo
  4. [quote name='*Jot*']U mnie odwrotnie...najpierw mówię szybko i dużo później myślę :roll: :evil_lol:[/QUOTE] ten typ tak ma :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
  5. a u nas : mówi stój , ona leży mówie leż ,ona stoi hahahhahahahahahah
  6. Jolcia ma racje Widzisz Jolanto ze cie rozumiem, no!!! mysl co mówisz drugim razem
  7. no weż nie przesadzaj, co!!!!!!!!!! zaraz ci tu dziewczyny dołożą
  8. Jolcia !! ty jesteś niezastąpiona na dogo wszystkich zrozumiesz hahahahahahahahahha
  9. dziewczyny ale zimnoooo Mejsi wyskoczyła na szybkie sik i wio do domu a ja za nia hihihi
  10. [url]http://i52.tinypic.com/vwsqki.jpg[/url] moi ciągle tak robią , juz nie mam siły do nich hihi
  11. Be ta chwila o której piszesz to jakos mega długaśna
  12. [url]http://i55.tinypic.com/dhehhv.jpg[/url] Aga on naprawde leży tak spokojnie przy "odżywianiu" ???? ranyyyy jaki grzeczny chłopczyk już widze Mejsi na jego miejscu hahahahhahahahaa
  13. [url]http://w577.wrzuta.pl/sr/d/9Y90YUPHvrP[/url] dostałyśmy zaproszenie więc jesteśmy witamy sie serdecznie i zapraszamy do odwiedzania naszej galerii
  14. nooo Aga jak możesz pytać??!!! dawaj zaraz!!!!!
  15. "powiedzieć" hahahhaa ona by chciała cos przekąsić
  16. tą paproć sama wychodowałam od maleńkiej szczepki. Teraz ma 5 lat
  17. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/041-3.jpg[/url] zasady znasz , do łokcia i do kolana hihihi a że troszke różowawa co tammmm za kilka dni juz fajny meszek zacznie odrastać
  18. wpadłam życzyć miłej niedzieli i na fotki zaprosić
  19. śliczne fotki. Jak one zgodnie w jednym wyrku leżą hihi śliczną masz Asiu tę klamre na firance
  20. [URL=http://img703.imageshack.us/i/p1010457j.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7263/p1010457j.jpg[/IMG][/URL] tak u nas zimno ze szok.Bezie wreszcie ta wiosna czy nieeeee [URL=http://img156.imageshack.us/i/p1010460.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6417/p1010460.jpg[/IMG][/URL] dlaczego nikt nie chce ze mną iśc na spacerek ????!!!! [URL=http://img155.imageshack.us/i/p1010461h.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/453/p1010461h.jpg[/IMG][/URL] miłej niedzieli wszystkim zyczymy
  21. [quote name='Pegaza']Ula ja wlasnie zajrzalam na fote Mejsi i widze ze zle ciachnelam Pipi tylne nogi i musialam sobie fote Twoją skopiowac by nastepnym razem znow tego nie zrobic;) widzisz na kim sie teraz bede wzorowac... na Tobie!!![/QUOTE] Daria twe słowa to balsam na moja dusze hihi ale ja mam na dogo takiego ANIOŁA który mi zawsze doradzi i podpowie
  22. kurcze chyba nie zasne bo mnie duma rozpiera hihihiji
  23. dziewczyny dzięki za komplementy choc są napewno na wyrost ale na dogomaniacka rodzine zawsze mozna liczyc , pocieszy, pochwali jesteści superowe
  24. Paula o jakich sankach ty mówisz????!!!! matkoooooo ja wiosny chce!!!!
  25. Natalka wpadnij zerknąc na fryz Mejsuli. Twoje fachowe oko wyłapie błędy Miłego weekendu życze
×
×
  • Create New...