[quote name='*Jot*']U mnie odwrotnie...najpierw mówię szybko i dużo później myślę :roll: :evil_lol:[/QUOTE]
ten typ tak ma :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
[url]http://i55.tinypic.com/dhehhv.jpg[/url]
Aga on naprawde leży tak spokojnie przy "odżywianiu" ???? ranyyyy jaki grzeczny chłopczyk
już widze Mejsi na jego miejscu hahahahhahahahaa
[url]http://w577.wrzuta.pl/sr/d/9Y90YUPHvrP[/url]
dostałyśmy zaproszenie więc jesteśmy
witamy sie serdecznie i zapraszamy do odwiedzania naszej galerii
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/041-3.jpg[/url]
zasady znasz , do łokcia i do kolana hihihi a że troszke różowawa co tammmm za kilka dni juz fajny meszek zacznie odrastać
[URL=http://img703.imageshack.us/i/p1010457j.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7263/p1010457j.jpg[/IMG][/URL]
tak u nas zimno ze szok.Bezie wreszcie ta wiosna czy nieeeee
[URL=http://img156.imageshack.us/i/p1010460.jpg/][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6417/p1010460.jpg[/IMG][/URL]
dlaczego nikt nie chce ze mną iśc na spacerek ????!!!!
[URL=http://img155.imageshack.us/i/p1010461h.jpg/][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/453/p1010461h.jpg[/IMG][/URL]
miłej niedzieli wszystkim zyczymy
[quote name='Pegaza']Ula ja wlasnie zajrzalam na fote Mejsi i widze ze zle ciachnelam Pipi tylne nogi i musialam sobie fote Twoją skopiowac by nastepnym razem znow tego nie zrobic;)
widzisz na kim sie teraz bede wzorowac... na Tobie!!![/QUOTE]
Daria twe słowa to balsam na moja dusze hihi
ale ja mam na dogo takiego ANIOŁA który mi zawsze doradzi i podpowie