cześć Aga, dawno cię nie widziałam
zobaczcie jaka Mejsula nieufna, nawet pyszne smaczki jej nie skuszą
woli ich nie zjeść żeby tylko nie wejśc do środka
ale to jej problem bo musi sie przyzwyczaić, co z tego że już wiekowa hahahah w każdym wieku człowiek sie uczy
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/440/p1030046l.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/7350/p1030046l.jpg[/IMG][/URL]
a co to jest i dla kogo?! nooo chyba nie dla mnie?!!!!!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/838/p1030044p.jpg/][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/2086/p1030044p.jpg[/IMG][/URL]
a język to chyba mnie pokazała, człowiek kupi, przywlecze do domu i taaka wdzięcznośc , ech!!!
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/p1030042x.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8923/p1030042x.jpg[/IMG][/URL]
nieee dalej nie wejde, nie ma mowy!!!!!