wczoraj na polsat cafe oglądałam program o babkach które sie odchudzały
szok, mówie wam
zupełnie psychika im świrowała, rozpadały się ich związki, traciły poczucie rzeczywistości, kim sa , co maja z sobą zrobic
wpadły w nałóg zakupów, bo przecie ciągle im coś nie psaowało do ubrania
ciekawe to było ,ale i straszne, mówie wam
dlatego dzis postanowiłam sobie troszki zjeść hahahahaha