Jump to content
Dogomania

dysia-u

Members
  • Posts

    6359
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dysia-u

  1. dysia-u

    Aksa i Tofi

    Ewcia nie przesadzaj z tym spokojem :mad: pisz coś :crazyeye:
  2. wieczorne mizianie przed snem :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/7075/img7234xk4.jpg[/IMG][/URL] nie wiem czy to tak ładnie podglądać ja w sypialni :shake: ale zobaczcie jaki z niej gałganek. A dopiero jak wstanie ranooooo :crazyeye: wygląda jak dwa gałganki :evil_lol::evil_lol:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/2782/img7230nb9.jpg[/IMG][/URL]
  3. Dwa moje skarby :loveu: Reszta skarbów nie lubi się fotkować :shake: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/7259/p2190116nm6.jpg[/IMG][/URL]
  4. dysia-u

    Luśka & Mailo

    Iwonka pusto bez ciebie. :-( Choć na chwilke zaglądnij i powiedz cześć:lol:
  5. dysia-u

    Aksa i Tofi

    Hej Ewcia !!! jak się ma twoja prawa strona? :crazyeye: mów zaraz ileś zjadła pączusiów ?
  6. halo halo jest tu jeszcze kto??? już mam weekendzik :multi::multi:
  7. w mleku może nie bo grożba łupieżu i dolegliwości żołądkowych. Moja też miała usówane ale nie brała żadnych antyb. :shake: może to nie takie konieczne a szkoda ją na próżno faszerować. ale napewno odezwą się zaraz doświadczone dogomaniaczki to będziesz wiedzić. U nas było ok i bez żadnych leków. Wyrwane, zagojone i cool:loveu:
  8. zapomniałam ci powiedzieć ale pewnie wet to zrobił - mocz mu na razie karme albo inne miękie jedzonko dawaj. Żeby sobie dziąsełek nie poranił:shake:
  9. ale te posty skaczą !!!!!
  10. no to super :loveu: dobrze że macie już to za sobą :multi:
  11. jaka cacana :loveu: [url]http://img12.imageshack.us/img12/9137/s5008408vu1.jpg[/url]
  12. dysia-u

    Aksa i Tofi

    Ewcia zostaw już te pączki :mad: i choć na dogo na ploty
  13. cześć wam :loveu: po tych dzisiejszych pączusiach i faworkach to naprawde trudno będzie się w obiektywie zmieścić :shake: Widzisz Ewuś że miałam nosa i wcześniej fotki strzeliłam :eviltong::eviltong:
  14. dysia-u

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewuś :loveu: zapraszam na fotki. Więcej czasu w ferie to kusi robić fotki :evil_lol:
  15. głaski dla maluszka , choć teraz to pewnie już młodzież:loveu:
  16. warto pokręcić sie po kuchni bo zbliża siE południe[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6605/img7228rn5.jpg[/IMG][/URL] co ta pańcia tak się guzdrze z tym obiadkiem ,a ja czekam i czekam :shake:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8153/img7229fs6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img24/img7228rn5.jpg/1/"] [/URL]
  17. jaka cudna biała dama :crazyeye::crazyeye: :loveu::loveu::loveu: [url]http://images42.fotosik.pl/62/c850159f32930432.jpg[/url]
  18. dysia-u

    Luśka & Mailo

    wiecie co, może to i sentymentalne ale jak włączam kompa to pierwsze sprawdzam co tam u moich kumpelek. Wydaje mi się że znamy się od dawna:loveu:
  19. kilka dni temu byłam w ALMiE i pani chodziła po spożywczym a z torby kukała główka psia
  20. Oj Kasiu jak ja bym chciała przynieść do domu jeszcze jednego psa to nie wiem jaki skład miała by nasza rodzina :evil_lol: mój najmłodszy i ja to takie psiarze a reszta raczej rozsądna część rodziny :razz::razz: Choć musze powiedzieć że Mejsi również ich sprytnie owinęła w koło palca :evil_lol:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/1395/p2180112lm6.jpg[/IMG][/URL] "jak ona uwielbia słuchać kiedy tak do niej się mówi , ciekawe co tam w jej główce siedzi:loveu:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/1738/p2180110bf0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img301/p2180112lm6.jpg/1/"] [/URL]
  21. dysia-u

    Luśka & Mailo

    cały czas trzymamy cię za ręke:loveu:
  22. :multi::multi::multi::multi:
  23. witam wszystkich tu zaglądających. o zostawianiu psa pod sklepem nie ma mowy- mam yorka i w związku z tym chciałam zaptyać czy jeżeli tegoż pieska mam w specjalnej dla niego torbie to mogę z nim wejśc do każdego sklepu. Przecież będąc w torbie nie ma możliwośći nabroić. :shake: Koleżanke ostatnio nie wpuścili do Castoramy musiała czekać a mąż z dziećmi coś tam kupował. Macie podobne problemy czy raczej jest ok?
  24. Moja ma podobny włos jak na tym zdjęciu ale po mink oil wygląda jedwabiście i miękko aczkolwiek nie "frędzelkowato"
  25. Jaś ma 11 lat i to on jest prawowitym właścicielem Mejsi[URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img120.imageshack.us/img120/9534/img7019fw7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/%3Ca%20href="][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3061/img7220ax5.jpg[/IMG][/URL]a może poswatamy co wy na to? ja mam jeszcze jednego. Ma 15 lat i wstręt do lampy błyskowej. Ten jeszcze na razie dość chętnie przystaje na foto [URL="http://g.imageshack.us/img120/img7019fw7.jpg/1/"] [/URL]
×
×
  • Create New...