w mleku może nie bo grożba łupieżu i dolegliwości żołądkowych. Moja też miała usówane ale nie brała żadnych antyb. :shake: może to nie takie konieczne a szkoda ją na próżno faszerować. ale napewno odezwą się zaraz doświadczone dogomaniaczki to będziesz wiedzić. U nas było ok i bez żadnych leków. Wyrwane, zagojone i cool:loveu: