Byłam wczoraj z Mejsi do szczepienia. Waży 3,350 więc obesite jej dobrze robi. Mam pytanie czy odrobaczacie swoje yorusie co pół roku? u nas minęło pół roku i wet powiedział że to najwyższy czas na odrobaczanie :-o
Dowiedziałam się natomiast że włoski pod oczami przemywane wodą utlenioną gubią zabarwienie powstałe po łzawieniu oczek :-o Przemywacie czy macie inny sposó[B]b :razz:[/B]