cześc
ja dziś wymiękłam , ręka mnie jeszcze boli ale Mój ze starszym pojechali a jakże :evil_lol: to jest drugi sezon Mojego na nartach ale zaczyna śmigać jak przeciąg:eviltong: zdolna bestia. Śmiejemy się z niego ze jak tak dalej to ma szanse zostać ratownikiem GOPRu Młodszy i ja prace domowe , :-oale banał