[quote name='nikusik']Nie jest źle, jak na pierwszy raz to całkiem fajnie, szkoda tylko ze głowki z przodu nie widac. Ja pierwszy raz strzygłam 3 godziny a potem kilka krótkich poprawek, teraz do pół godziny i bez poprawiania. I za kazdym razem wychodzi lepiej :)[/quote]
no to teraz wiem kogo będę nudzić o rady w sprawie strzyżenia :multi::multi:
po ostatniej wizycie u fryzjera solennie postanowiłam "ostatni raz" i będę sama do tego sie przymierzać. :evil_lol: