[quote name='Domka_Czika']Miałam Kodaka Easy Share Z612, ale okazało się, że jest wycofany z produkcji:cool1: A co mi innego się spodoba to też jest wycofane:-( To chyba dlatego, że ja taka zacofana jestem...
Szukam czegoś lepszego od mojego Olympusa D-540, ale też w przyzwoitej cenie... To nie takie łatwe xD Ale najważniejsze, że rodzice dali się namówić:multi:[/quote]
no i kto ci to wywróżył??:razz: