[quote name='Dorota i Kofi']Właśnie dziś rozmawiałam z mężem, jak Kofi nas zabrał na spacer, że zimą już nie będzie tak przyjemnie... Kofi łapę wystawi za próg i zaraz będzie chciał wracać:stop: Teraz jak rano trawa mokra i zimna od rosy , to się wzdryga...[/quote]
:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: skąd ja to znam. Ale zaspy śniegowe to Mejsi uwielbia. Brnie w nich po.... pachy to za mało powiedziane hihih