[quote name='***Paulina***']Wiesz ja jeszcze nie mogę ślubu brać:-(
18-tki jeszcze nie mam:shake:
Więc chyba sobie jeszcze trochę poczekam:-([/quote]
eee to żadna przeszkoda, z pozwoleniem można. :evil_lol: No tak , tylko jak ci tego pozwolenia rodziciele nie dadzą.... ejjj dziewczyny !!! wstrzymajcie się z tym wieczorem panieńskim. Noooo chyba że my się na nim zabawimy :razz::razz::razz::razz: