Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/tosia-porzucona-amstafka-potrzebujemy-dla-nie-chocby-dt-fotki-str-4-a-120407/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/47/8caa63275dfae8ed.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=5]podlinkowany banerek dla tosi[/SIZE]
  2. boje się boję się strasznie żeby pomoc nie nadeszła za późno!!!
  3. tengusiu, masz przeciez kolejnego białasa pod skrzydłami ;) (wiem,wiem, omen jest tylko jeden:evil_lol: ) a jest szansa na więcej szczęśliwych zdjęć?:cool3:
  4. anetek100 zakładała wątek...ale czy ona jest z jakiejś fundacji:oops: bo ja się nie orientuję... jeśli nie to moze trzeba poprosić kogoś z fundacji ast...? przec, a jak z transportem?rypin to gdzie jest?daleko od wa-wy?
  5. niech się tylko pojawią dziewczyny, które wiedzą co jest grane to będziemy już wiedzieli na czym stoimy
  6. w tym wypadku pomoc jest bardzo pila...mam nadzieję że łukasza deklaracja tymczasu nie będzie olana a wtyki w policji da się przeskoczyć-jak pisze majqa
  7. dzięki łukasz że się pojawiłeś.
  8. [quote name='PRZEC']dzwonilem na podany nr i dowiedzialem sie ze sa wlasnie problemy z odebraniem wlascicielowi psa.[/quote] no właśnie to "ten koleś" ;)
  9. [quote name='majqa']Pytanie od kogo ona pochodzi. Najbardziej w temacie jest tu mama Tosi, a Anetka pisała, że odbiór miałby być przy asyście policji. W mamie Tosi należy szukać źródła wiedzy.[/quote] kurcze, nie chcę tu jakichś plotek (niesprawdzonych informacji) obwieszczać... jeden koleś z nk.(wielki miłośnik przyrody, posiadający asty, działający na rzecz ochrony praw zwierząt) dzwonił do mamy tosi i [B]podobno [/B]właściciel ma wtyki w policji...[B]nie wiem na ile to prawda...[/B]
  10. [SIZE=1][COLOR=MediumTurquoise]nie wiem na ile ta informacja jest prawdziwa ale podobno są jakieś problemy z ewentualnym odebraniem szczeniora...[/COLOR][/SIZE]
  11. no więc nie ma już na co czekać(jeśli chodzi o tamtą panią która do mnie pisała i jej znajomego) napisała mi ze dla niego to za duża odległość(podobno dzwonił i rozmawiał) i nie zdecyduje się...:-(
  12. [quote name='basiagk']dziwne, ale poczekamy. A co sądzicie o DT u mnie? Czy to ma sens?[/quote] jak to, czy to ma sens?uratowałabyś mu pewnie życie!
  13. sądzę że ta pani nie zadzwoni...dostałam od niej taką wiadomość: [I] "[/I][I]zainteresowany pieskiem jest moj dobry znajomy.Wole pisc,bo newyraznie mowie-choroba.Znajomy jest wporzadku.Osobiscie mam pit bulla-suczke,ktora go uwielbia.Jest z gor,k/Żywca,wiec b.daleko/zima/do Warszawy. " [/I]odpisałam że jesli pan byłby rzeczywiście psem zainteresowany to zeby zadzwonił on...ale jakoś nie sądzę...
  14. [quote name='basiagk']A skąd będziemy wiedzieć czy coś z tego wyjdzie? Wiem wiem jestem niecierpliwa.[/quote] jeśli chodzi ci o tą panią halinę to podałam jej namiary na Mame Tosi2(podane na poprzedniej stronie) ale ja nie znam tej kobiety, nie wiem czy zadzwoni w ogóle...widziałam tylko jej profil na nk...ma suke red nosa i miała tez w swojej galerii zdjęcia fiodora (tego od dogomanki) z informacją ze szuka domu itp.
  15. [quote name='basiagk']No to czekamy!!!!!!!!![/quote] żeby tylko nie było za późno...
  16. umieściłam wiadomość o psiaku na koncie bullowatych na nk i właśnie dostałam wiadomość od pani haliny ( posiadaczki i miłośniczki pitów) że wysłała smsa w sprawie pręguska i prosi o kontakt...odpisałam jej zeby lepiej zadzwoniła na podany numer jesli jest na poważnie zainteresowana.mam nadzieję że jest...
  17. [quote name='agnieszka32']I Ty Brutusie przeciwko mnie? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hehe, z całą pewnością jesteś najbardziej pozytywnie szurniętą osobą na dogo...a przynajmniej jesteś w ścisłej czołówce! :loveu::loveu::evil_lol:
  18. [quote name='amikat'] Popisał sie wczoraj piesek nie powiem. KIedy weszłam do kuchni u jego właścicieli żeby podpisać dokumenty, podszedł do mnie obwąchał i mnie ...... obsikał. Cały but mokry... Naznaczył teren?[/quote] a to łobuz!!:diabloti::evil_lol: ciekawe co z niego za "ziółko";)
  19. [quote name='agnieszka32']:evil_lol: Moja droga cioteczko, łóżeczko jest już przygotowane, psiaki mają osobny pokoik, a w nim ogromne łóżeczko z pościelą (na zimę flanelową), dwa fotele, a jak wolą spać w posłankach, to i dwa posłanka. A w salonie materacyk przed kominkiem, no i dwa posłania będą też w naszej sypialni. Mam jeszcze posłanka specjalne na tarasy, takie nieprzemakalne, ale to dopiero na lato. :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [SIZE=4][B]Jestem szurnięta[/B][/SIZE] :diabloti: :oops:[/quote] oj, jesteś!!!:evil_lol::loveu:
  20. [quote name='mosii']Omciu w domku:loveu: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/5431/zdjcie000or3.jpg[/IMG][/URL][/quote] miłość od pierwszego wejrzenia!!! :loveu::loveu::loveu:
  21. na kogo namiary podać?
  22. boziu, przecież on nawet do porządnej budy się nie nadaje a co dopiero do takiego śmietnika!:placz:
  23. no,no...to po co ja banerek robiłam:hmmmm:;) trzymam kciuki za małego białaska!
×
×
  • Create New...