[quote name='Ania :)']Witaj :loveu::loveu::loveu:[/quote]
Ooo..Heej [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/milosc/milosc33.gif[/IMG]
[quote name='halgre58']Ależ my jesteśmy cierpliwi ... poczekamy ...[IMG]http://i32.tinypic.com/20hovvc.jpg[/IMG]
[B][COLOR=DarkRed]A z tej Pragi masz jakieś fotki ?[/COLOR][/B][/quote]
To super , że poczekacie :evil_lol: Chcecie foty z kompania Cezarka , jak mu porobie ? :cool3:
Z Pragi.. :hmmmm: Dużo fotek w Pradze nie robiłam i nie wiem wogóle czy jakieś się nadają wstawić :evil_lol: Ale , jak poszukam jakiś ładnych to dodam ;)
[quote name='Maks i Spark']spoko, nic się nie stało :p, a wyjazd był udany?
A.[/quote]
Tak wyjazd był bardzo udany :multi: