Jump to content
Dogomania

Ancia123

Members
  • Posts

    49
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ancia123

  1. [quote name='Marta_Ares']pieska łatwo domyslec sie z kontekstu:razz:[/quote] Dobra jesteś!!! :crazyeye: HeHeHe pozdrawiam ;***
  2. MI też nie wiem dlaczego :(
  3. [quote name='cortezik_25']JA:sweetCyb:[/quote] Aż mi ślinka cieknie :evil_lol::jumpie:
  4. [quote name='NUTELLASTELLA'][B]k_achna[/B], aa. Bo ja właśnie tak wchodzę w ten Twój bannerek i patrze, a to całkiem inna osóbka. Ale będę tam zaglądać częściej! ;) [B]as_kate[/B], achaa. to ja źle zrozumiałam. :evil_lol: chcesz zdjęcia Ganji jakieś jeszcze pooglądać? :cool3: [B]Ancia123[/B], a no możnaby.;) A skad ty jesteś? ;)[/quote] Sądze ,że to o wiele daleko xD... Wężyska (woj.Lubuskie) :) Pozdrawiam ciebie i Ganje :D
  5. Siemka to znowu ja :)) Wiesz przeglądałam tak inne fora i natknęłam sie na galerie pod tytułem "Wspólne zdjęcia". Wstawiali tam zdjęcia wszystkich psów razem na spacerze ;)) ITD. może też byśmy coś zorganizowali..To tylko takie malutkie pytanko :razz: POZDARWIAM :loveu:
  6. [quote name='NUTELLASTELLA']to wszystko brzmi strasznie. a co to jest [B]pieka[/B]? :roll:[/quote] HeHeHe :evil_lol: Tam miało być Pieska przepraszam jestem niedokładna
  7. [url=http://www.youtube.com/watch?v=xhbdN_TqTVs]YouTube - MOV00007[/url] Ciapuś bawi się piłeczką :):p:evil_lol::loveu::lol:
  8. Musi wrócić do zdrowia!!
  9. Siemka :) Co słychać? Jakieś plany na dzisiaj? :p
  10. [quote name='Marta_Ares']Bouli:-( od tego feralnego dnia, upynął juz rok, 2 miesiące i 24 dni:-(, a to nadal tak bardzo boli, dlaczego zwierzeta zyja tak krotko???:-( [IMG]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/1.jpg[/IMG][/quote] Biedulek..Współczuje :placz: :-(
  11. Z tego co wiem majeczkę też masz ze schroniska :razz: Pozdrawiam kolejny raz :evil_lol:
  12. Piękna sunia widać ,że jest szczęśliwa :loveu: Pozdrawiam i zapraszam do mnie ;*
  13. Naprawdę śliczny ten Aresik :loveu: Majeczka również :multi: Widać ,że są szczęśliwe ;) Pozdrawiam i miłego dzionka zyczę :D
  14. [quote name='NUTELLASTELLA'][URL]http://img24.imageshack.us/img24/3636/dsc00053w.jpg[/URL] piękna ta bidulina! :loveu: nie możecie mu pomóc? :-([/quote] Chętnie strasznie chciałabym pomóc tylko zastanawiam się jak!!!... Ostatnio widziałam jak obgryzał deskę wydaje mi sie ,ze go nie karmią porozmawiała przed chwilką z jego panem Rafałem ściągnął mu łąncuch i kolczatkę :) Myśl ,ze w kojcu będzie mu dobrze....Ale martwi mnie jeszcze jedna rzecz siedzi ciągle na budzie ponieważ na ziemi jest pełno desek przybitymi gwoździami..Postaram się je jakoś usunąć...nAPRAWDE ŻAL MI TEGO PIESKA :( PODOBNO MIESZANIEC HUSKIEGO....Ale tego nie wiem,nie widziałam zebvy go szczepili to też powód do zmartwień :(..Mają też 2 psa Bodzio niestety jesttak agresywny ,że nawet Rafał boi się do niego podejść:roll:...A naprawde To sympatyczne psy..:)..Ostatnio Ciapek i ten mieszaniec który zwie się ŁAtek ;) Lizali się po mordce to najwyraźniej przyjaciele :loveu: U nas na wiosce błąka się dużo piesków...Ale mam też złe wiadomości..:( Ostatnio znalazłam pieka wydaję mi się ,ze miał z jakieś 6 mies. Chętnie bym zrobiła zdjęcia ale już nie żyje :placz: Oddałam takiej pani Agnieszce..Przed oddaniem prosiłam ją aby zabrała Westi tak ją nazwałam bo była podobna do Westa :) ,żeby zabrała ją do weterynarza wydaję mi się ,że jej nie zawiozła minęło 2 tyg. gdy kolejny raz przyszłam ją odwiedzić spała ale to nie był sen :( Zdechła na co nie wiemy doklładnie..Ale to jeszcze nic moja przyajciółka wpadła pod samochód leży w szpitalu w ciężkim stanie :-( To naprawdę zły dzień :shake:
  15. [quote name='Yana']masz rację, niektórzy są okrutni dla zwierząt :angryy: fajnie, że go szkolisz, na początku może być trudno, ale z czasem powinno być coraz lepiej ;) psy lubią szkolenie klikerem i nagródki :lol:[/quote] Tak...:evil_lol: Szkole,szkole :roll: Czasami mu się chce wykonać a czasem nie xD... Ale mam nadzieję ,że z czasem to się zmieni bo jst naprawde kochany,nie zamieniłabym go nawet na rasowca :loveu: Bo na świecie nie ma drugiego takiego samego jak on :multi: Pozdrawiam zaraz wklejam fotki z dzisiejszych wygłupów :) U nas już prawie śniegu nie ma :( Złapię piłeczkę :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2700/dsc00010t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img16/dsc00010t.jpg/1/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/dsc00010t.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] Mój kumpel zza płotu..:) Czasem jak tak się bawimy,on patrzy się na nas tymi smutnymi oczkami..jakby mówił:"Pomóżcie mi".Trzymają go na łańcuchu i to jeszcze w kolczatce <:(..Biedulek [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3636/dsc00053w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img24/dsc00053w.jpg/1/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/dsc00053w.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] Ja i Ciapul :evil_lol: Za pęknięcia ekranów nie odpowiadam :eviltong: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/6881/dsc00048a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img24/dsc00048a.jpg/1/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/dsc00048a.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] Ej ten słoń zabraał mi piłkę!!ODDAWAJ!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1218/dsc00030q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img16/dsc00030q.jpg/1/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/dsc00030q.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] Z moja piłcią którą dostałem od pańci na gwiazdkę :loveu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1338/dsc00052e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img16/dsc00052e.jpg/1/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/dsc00052e.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL]
  16. Tak miał szczęście...Czasem biore go do domku jak rodzice mają dobry humor...Siąde z nim sobie w kącie i mysle jak ktoś mógł oddać takie cudo do schroniska...Naprawde powinni za to karać !!! W schronisku był razem z siostrą niestety mogłam wziąsć 1 psa :placz: Byłą jasno biała z czarną plamką pod oczkiem..Fact który tam pracuje mówił ,że pani znalazła je w worku powieszonym na drzewie ;/.....Jak ktoś mógł być tak okrutny!!
  17. Serdeczne przxepraszam ,ze mnie nie było ale nie miałam dostępu do neta :placz: Mój Tata kupywał neostrade imusieliśmy czekać na wolną linie żeby znów mieć neta :-( Ale jestem.... Jak tam Brima?? Nie gniewaj się :angryy: A co do Brimy..... Prawdopodobnie narazie nie będe mogła jej mieć ale specjalnie dla niej wydrukowałam ogłoszenie...:)) Tak jak Goldi :) Goldence też szuka domku :(...Dzwoniłą jedna pani..Chyba wspomniała coś o łańcuchu albo mi sie przysłyszało od razu jej podziękowałam ;/...Brima nie zasługuje na łańcuch tlyko na kochającą rodzinkę ;* PoZdrawiam..:)
  18. śliczne wychodzą oba pieski na fotach ;*** Ja bym marzyła o agility :shake::roll: Pozdrawiam ;****:razz:
  19. [quote name='NUTELLASTELLA']a ty te zdjęcia chyba telefonem zrobiłaś, co? ;)[/quote] Tak robie je telefonem musze sobie w końcu date ustawić xD...
  20. AhA :eviltong: Kto ci robił banerek też bym chciała :roll: A po za tym zakochałam się w twojej Ganji :loveu:
  21. Dziękujemy ;)) PzodraWIAMY!!
  22. Wiesz jestem ciemna w tym wszysktim:evil_lol: A czemu tylko 5??:razz: ;) pozdrawiam ja teraz wkleiłam 9 :roll:
  23. Jak widać na spacerku w nowych szeleczkach xD... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/4935/dsc00020o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img100/dsc00020o.jpg/1/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/dsc00020o.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] Spod oka [Tak się zastanawiam czemu ona mi pstryka te fotki]. :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7324/dsc00023y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img27/dsc00023y.jpg/1/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/dsc00023y.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] Sarenka Sobie skacze :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/7660/dsc00026x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img27/dsc00026x.jpg/1/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/dsc00026x.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] Coo too??Kot w lesie?? :D:cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4859/dsc00035l.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img4/dsc00035l.jpg/1/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/dsc00035l.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] Zza ogonka :D:evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6775/dsc00040m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img8/dsc00040m.jpg/1/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/dsc00040m.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] Fuj widzicie jaka ciapa :shake: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3997/dsc00048.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img258/dsc00048.jpg/1/][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/dsc00048.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] MOja nowe szeleczki..Jak widać bez obróżki ;** I pańci Łapa!! :evil_lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/1126/dsc00054g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img8/dsc00054g.jpg/1/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/dsc00054g.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] Zła jakość xD... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/7097/dsc00058i.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img8/dsc00058i.jpg/1/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/dsc00058i.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL] No już usiadłem daj mi tą piłeczkę!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2369/dsc00072e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img17/dsc00072e.jpg/1/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/dsc00072e.jpg/1/w480.png[/IMG][/URL]
  24. Siemka :) Ciapek dostał dzisiaj nowe szeleczki..:razz: Na spacerku jak przystało na dżeltenmena był baaaaardzo grzeczny xD... Przed chwilką wróciliśmy i wklejać foty będziemy :cool1: Pozdrawiam i uściski zostawiam :p
  25. Musze mu w końcu ten karabińczyk odczepić ;))... Bo i tak w szeleczkach sobie biega :)) POZDRAWIAM :D
×
×
  • Create New...