Cześć Asiu
[url]http://i53.tinypic.com/fcvcdf.jpg[/url] jakie to słodkie:loveu: D mi ucieka w nogi:placz: przytulał się tylko jak był tyci szczylkiem, potem "wyrósł" z tego:-(
Śliczne są te twoje panienki. Nawet nie wiesz jak ja ci zazdroszczę że masz 2 yoreczki, moi rodzice nigdy się nie zgodzą na drugiego psiaka:placz:.
I taj jak dziewczyny już pisały na pewno sobie poradzisz;)