bo moja mama jest krawcową:lol: ile się musiałam namarudzić o to ubranko jak miała urlop:diabloti: bo w końcu te 2 tygodnie miała żeby odpocząć od szycia niby:roll::evil_lol:
[quote name='FREDZIU']DZIEWCZYNY, U MNIE SŁOWO DROŻSZE PIENIĘDZY, ALE SORY, SORY, SORY FOCIE BĘDĄ W TEN WECKEND:oops:[/QUOTE]
:siara::siara::siara:
pamiętacie z kiedy jest ten post?:diabloti::diabloti::diabloti:
a to nowy kombinezon
[IMG]http://img192.imageshack.us/img192/7752/img0054ca.jpg[/IMG]
i na modelu
[IMG]http://img40.imageshack.us/img40/2650/img0055pl.jpg[/IMG]
wykonanie: moja mama :D
jeszcze go trzeba trochę przerobić, rzepy są jednak trochę za sztywne i mu przeszkadzają
patrzcie co znalazłam
[URL]http://www.psifryzjerazor.pl/galeria/york-maksiu-po.jpg[/URL]
nie tylko Odie jest anorektykiem :D ale przynajmniej ma prosty grzbiet...
ta fryzura mu nie pasuje:roll:
śliczny Jazz:loveu: ja też chce takie włosy (na Odiku:p):-( jak się nie przejmowałam tym to jakoś szybciej rosły :niewiem:
Strongman upolował patyk większy od siebie:lol:
wszystkie muszą wypaść ;) inaczej trzeba usuwać pod narkozą
mój Odie miał usuwane 4 ząbki w tym 2 kły ;)
a tego biosilka też kiedyś używałam ale mieszałam razem z psią odżywką ;)
[QUOTE]Jak to nie masz komu ?! Odi chętnie by Ci pozował :smile: Wystarczy tylko przyzwyczaić do obiektywu :P No ale fakt jest taki, że jak się ma dobry aparat to z przyjemnością robi się kolejne zdjecia. Ja odkąd kupiłam dobry sprzęt to zabieram go ze sobą wszędzie! Mam mnóstwo zdjęć !
[/QUOTE]
właśnie Odie kiedyś nie zwracał uwagi na aparat ale odkąd zaczęłam mu robić pozowane zdjecia to sie zniechecił do aparatu i teraz ucieka jak widzi że go wyjmuje a jak go ustawie to ma uszy do tyłu i ogon pod dupkę :placz: chyba że smaki widzi tylko wtedy znowu się wierci za bardzo:mad::p. No telefonem się da jeszcze ale jakość... chyba że mi się uda z zaskoczenia aparatem fote zrobić np jak śpi:diabloti: a aparat też mam do dupy więc aż się nie chce robić zdjęć:evil_lol: nowego sobie nie kupię:-(
to ząbek:lol: a co do korzenia to razem z mleczakami nie widziałam przynajmniej na kłach tych co same wypadły ale na tych co miał wyrywane korzeń był ogromniasty:p
papillionek w której jesteś klasie?
[QUOTE] Ciekawe skad Ty wiesz ze z wiekiem czlowiek ma coraz mniej czasu.. :roll: jakbys umiala sie zorganizowac to bys nie cierpiala na brak czasu... [/QUOTE]
podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami :)
śliczny Kenio:loveu:
Odie nie może mieć takich zabawek tylko piłki albo takie walce jakim się kiedyś u Urwisa bawił nie może nic wystawać bo on wystające części odgryza w jakąś minutkę i zabawka do wyrzucenia :shake:
też nie znoszę jak mi się ktoś wtrąca do wychowania mojego psa:angryy: ale moją rodzinkę już sobie wychowałam na szczęście:lol:
ta ciotka jest okropna:roll: a co doicia psa szczególnie tak małego to brak słów...:shake: ale od czasu do czasu sama muszę na mojego psa podnieść głos bo nic innego nie pomaga;)