zdechlizna 8-)
[img]http://img189.imageshack.us/img189/4263/zdjcie1151.jpg[/img]
[img]http://img690.imageshack.us/img690/4933/zdjcie1146j.jpg[/img]
[img]http://img687.imageshack.us/img687/5927/zdjcie1145q.jpg[/img]
[img]http://img19.imageshack.us/img19/3210/zdjcie1140x.jpg[/img]
[img]http://img84.imageshack.us/img84/2746/111120127153.jpg[/img]
[img]http://img717.imageshack.us/img717/6476/101120127142.jpg[/img]
i 2 zdechlizna której nie podobało się robienie fot
[img]http://img35.imageshack.us/img35/2168/111120127148.jpg[/img]
[img]http://img13.imageshack.us/img13/8264/111120127146.jpg[/img]
[img]http://img715.imageshack.us/img715/4570/111120127145.jpg[/img]
Nie chcę żeby był Grudzień:-( N wyjeżdża z polski, jak tylko kupią auto wracają po Urwisa:roll: Będzie nam smutno we 2 mi i Urwisowi a potem smutno będzie mojemu psu...:-(
W środę jadę na wycieczkę 3 dniową, nie za bardzo miałam ochotę ale ja za darmo to było by głupio nie jechać. Tylko ciekawe czym pojedziemy bo dla 12 osób nie opłaca się autokaru zamawiać:lol: już na ostatniej do Krakowa były problemy bo kilku osób nie było i mieli pretensje o to:roll: Moje biedne słoneczko samo będzie musiało zostać:-( I do tego byłam zapisana do dentysty na środę a teraz to sobie chyba jeszcze ze 3 tygodnie poczekam kocham nfz:diabloti:
a z mojej już całkiem wzorek zszedł w jego miejscu jest teraz od cholery rys:diabloti: nie wiem czy tylko mi co chwilę smycz wylatuje z ręki?:evil_lol:
wcześniej przez rok miałam taśmę rączka też była okropnie porysowana a ja chciałam coś lżejszego oddałam ją ciotce i jej westowi:p
dzisiaj obraził się na mnie facet z yoreczką swoją drogą śliczną wyczesaną yoreczką - miła odmiana od tego co codziennie widuje bo nie pozwoliłam mojemu psu się z nią pobawić automatyczna smycz z linką ale nie taka jak flexi tylko bez tego kawałka za który można złapać i 2 szybko poruszające się psy mnie po prostu przeraża zaraz mam wizje pociętego psa:roll: mi raz taka smycz zrobiła kuku na nodze
a ja ostatnio jadąc autobusem zobaczyłam właśnie takiego cudaczka budowa ciała jamnika, kolory i kudły yorka nawet jedwabiste były nie żaden wełniaczek;)
a mi ogólnie nie podobają się psy z kłakami do ziemi :diabloti: yorki, schitziaki, maltańczyki najpiękniejsze są w półdługiej fryzurce:loveu: szczególnie te brody do ziemi mnie nie przekonują, o wiele ładniejsza jest podcięta okrągła główka
Jestem zła, mój pies ma pchły a ja wiem od kogo:angryy: i ten ktoś już nigdy przenigdy nie przywita się z moim psem. Do tego dzisiaj już nic z tym nie zrobię bo zoologi pozamykane:roll:. Przynajmniej przekonałam się że już mogę zdjąć obroże która kołtuniła włosy na szyi bo skoro już nie działa to po co ją trzymać?
Miałam go wykąpać dzisiaj bo wygląda okropnie ale nie mam ochoty bo i tak będzie tłusty od kropli:angryy:
[IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/10/7418f48a3317f0af1903f949a753b559.gif?1350809106[/IMG]
Odinek tak samo podaje łapkę, delikatnie jakby nieśmiało o ile nie mam w 2 ręce zabawki wtedy mnie tą łapą wali:lol:
Wpadłam się pożalić.
Moje zwierze zachowywało się tragicznie dzisiaj bo mieliśmy gości:mad: i jeszcze nasrał na środku pokoju kiedy wszyscy się patrzyli na niego.
nie wiem czy to wrzucałam czy nie 2 fotki z lipca moje słoneczko źle się czuło
[img]http://imageshack.us/scaled/landing/221/zdjcie0845.jpg[/img]
[img]http://imageshack.us/scaled/landing/834/zdjcie55.jpg[/img]