clo
Members-
Posts
3742 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clo
-
kiki prosi o wsparcie!
-
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
clo replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziekujemy bico.. -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
clo replied to fizia's topic in Już w nowym domu
molly bardzo prosi o wsparcie... -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
clo replied to kobix's topic in Już w nowym domu
gufi jest na cudownym dt:))wiec wszystko dobrze:)) kobix wiem przepraszam ale to przez to ,ze mamy juz dziadunia gufiego u morii i mi sie pomieszalo;)) -
cudownie!!agatko dziekujemy ci z calego serca!!!mam nadzieje,ze panstwo dadza rade:))trzeba bedzie pomoc:))ale mysle,ze wszystkos ie dobrze ulozy..bo ogolnie twoje wrazenie agatko jest pozytywne tak?przepraszam,ze tak dopytuje ale dj to moj faworyt kochany i strasznie sie ta jego adopcja stresuje..;p;/ gibon dziekuje za przelozenie deklaracji:))to bardzo wazne ciotki prosze pomozcie nam dozbierac deklaracje na kolejnego psiaka ktorego bysmy chcialy wyciagnac ze schroniska w miejsce djka...niestety ketunia kochana ktora wpsomagala nam do tej pory djka tez teraz musiala wycofac swoja deklaracje bo obiecala pomoc juz gdzie indziej..a djek i tak pelnych deklaracji nei mial uzbieranych..jednak tak bardzo chcialybysmy kolejnego biedaka na jego miejsce wyciagnac..dlatego bardzo prosimy o pomoc..i sciaganie ciotek na watki naszych psiakow oraz pomoc w zbieraniu deklaracji.a i czy ktos moze cos dorzucic na transport lub wyprawke dla djka?:))szeleczki i smycz beda od nas fizia pewnie wysle jakies cudne:)
-
hmm wlasnie yashica...a moze by tak rodzicow namowic na danie kiki narazie domu tymczasowego..i jak pisze fizia moze sie w niej zakochaja... dzis mialam tel w sprawie kiki fajny dom..ale szukaja tez psa strozojacego troche..tzn takiego co w razie co chociaz szczeknie..wiec kiki odpada..
-
i jak???umieram z ciekawosci...sa juz jakies wiesci?o mamo..denerwuje sie jak przed jakims egzaminem..;pagatko dziekujemy ci!!dj jest dla mnie tak wazny ,ze chyba kciuki mi uschna od zaciskania..;)
-
ja mam nadzieje,ze dla mojego kochanego lufcia ktorego mialam do 1 roku zycia wyglada jak nasz dom..nasze wspolne spacery podczas ktorych nauczylam sie dzieki niemu chodzic:)i wiecie mysle,ze on tam gdzies caly czas nademna czuwa..jak kazdy pies nad swoim wlascicielem
-
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
clo replied to luka1's topic in Już w nowym domu
mysle,ze skoro i weci i kierowniczka tak mowi to tyle lat ma dlatego w aukcji wpisalabym mu ze ma 4 a dodala wazne info ze wlasnie siwy pycholek to taka uroda:)i trzeba koniecznie kogos z aparatem do reni wyslac zeby mu piekne fotki napstrykac..kurcze szkoda,ze pani co chce pikiego nie moglaby i dzerusia wziac...by juz byli kumplami na zawsze.. -
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
clo replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
gufi sie przypomina..i prosi o pomoc...czy ktos moze pomoc w pw musimy mu zebrac deklaracje.. -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
clo replied to kobix's topic in Już w nowym domu
kurcze pomylilam wpisy na watku tego gufiaka z naszym gufiakiem dziadeczkiem;p to jemu szukamy dozwytoniego sponsora;) -
jaka cudna nasza kiki!!! wiosna pewnie wklei i te zdjecia tutaj:))lidan a czy mozna by jeszcze jakos wyroznic to allegro zwrocimy jak cos za to pieniadze:) p.s. widze,ze wiosna ma chyba nowa fryzure;)
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
clo replied to fizia's topic in Już w nowym domu
nadallle dla nas nawet jednorazowa wplata jest na wage zlota:)i obecnosc na watku tez jest bardzo wazna i to ,ze chcecie byc z molly:))dziekujemy!!!bedziemy o nia walczyc! -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
clo replied to kobix's topic in Już w nowym domu
szukamy mu dozywtoniego sponsora..lub domku ktory sie w nim zakocha juz na stale... -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
clo replied to fizia's topic in Już w nowym domu
agat czyli ty znasz p.haline osobiscie?:)a powiedz tylko jesli wiesz czy w razie gdyby cokolwiek np zachorowala lub cos to ma sie kto pikim opiekowac?mam nadzieje,ze wszystko sie uda renia pisala,ze super Pani:)czekamy tez na Renie az sie pojawi na watku:) -
co do wplat na djka to wszystkie podocieraly:))za co serdecznie dziekuje!!:)))i juz przelalam mori 300zl na hotelik:))wiec cos napewno zostanie a reszte z pomoca wasza cudowna sie dozbiera:)) a i od razu mam pytanie do wszystkich kochanych cioteczek djka:))od zuzi mam juz zgode i potwierdzenie wiec pytam jeszcze reszte czy zgadzacie sie przeniesc swoje deklaracje na kolejna jakas nasza bide ktora bysmy w swiat na miejsce djka do hoteliku wyslaly?:))pieknie prosimy o zgode i dalsze wsparcie:)
-
:calus::calus::glaszcze: zobaczysz..ulozy sie..a ona juz nie cierpi..i nic ja nie boli..
-
jest naprawde super!i pomysl sobie tak teraz za TM tez ma morze i szum fal..i z gory cie obserwuje i cala rodzine..i napewno bedzie z wami na zawsze:)
-
alez piekna sunia....
-
to ja sie wypowiem jeszcze a propo szukania psa podobnego czy nie...bo jesli dobrzez zrozumialam to yash chodzilo chyba o nasza kiki ..i powiem tak..skoro mowisz z,e jest podobna do figi to ciesze sie..ale zgadzam sie z dziewczynami,ze figa nigdy nie bedzie..ale moze byc rownie cudowna i oddana przyjaciolka..nie lepsza ani gorsza a poprostu inna ale tez nie zwykla..bardzo by mi sie marzylo zeby znalazla nasza bida u was swoj domek..ale nic na sile..jezlei poczujesz sie gotowa na psa to kiki czeka a jak nie ona to jest mnostwo innych w kolejce do waszego nieba:))
-
PODHALANY Z UBOJNI -ERA szuka kochajacego domku - Borys ma swój DOM
clo replied to SARA.dierra's topic in Już w nowym domu
brawo piekne psy!!!oby znalazly najlepsze na swiecie domy:))) -
Zulus tonie w długach.Pomóżcie inaczej czeka do schron! Ma dom.
clo replied to kobix's topic in Już w nowym domu
odwiedze zulusia -
Gufiaczek nasz kochany - odszedł za TM :(
clo replied to fizia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
blagamy o wsparcie dla gufiaka...