clo
Members-
Posts
3742 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by clo
-
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
clo replied to fizia's topic in Już w nowym domu
moze trzeba do agat pw napisac z zapytaniem?jak tam stoimy z ogloszeniami pikiego? -
o boze fiziu..njak to przeczytalam o tej rumuni..to lzy mi pociekly..wrocilabym pewnie z calym samochodem psow..i co bym zrobila..:((ehhh..nie moge przestac o tym myslec...ile to jeszcze lat minie zanim to sie skonczy... lidan bardzo bardzo dziekuje za oglaszanie djka!!!jestes wspaniala!!mam nadzieje,ze go ktos na allegro wypatrzy albo gdzie indziej czy on allegro ma wyroznione? cos ciotka zuzia sie nie pokazuje u djka?;P wciaz zbieramy na djka deklaracje dlatego pw i zaproszenia na watek mile widziane...
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
clo replied to fizia's topic in Już w nowym domu
ho ho caly dzien mnie nie bylo a tu widze cioteczka lara cuda zdzialala i ruch na watku taki ,ze nie poznaje;)))jutro rozesle wszystkim chetnym nr konta na pw i z gory dziekuje ,ze okazalyscie malej tyle serca:))dziekuje z calego serca!!!!dzis juz padam dlatego nr konta dopiero jutro.uwielbiam was i dziekuje!!!milej nocy! -
Zulus tonie w długach.Pomóżcie inaczej czeka do schron! Ma dom.
clo replied to kobix's topic in Już w nowym domu
sliczny banerek musze wreszcie zrobic porzadek ze swoimi;/ -
kiki w gore...czy ktos moze pooglaszac mala?namiary na ogloszenia to tel 509 173 446 mail [email][email protected][/email] allegro bardzo by sie przydalo...
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
clo replied to fizia's topic in Już w nowym domu
laro jezeli tylko mozesz pomoc z pw lub ktokolwiek...ja nie wyrabiam..dopiero z pracy wrocilam...a molly tej pomocy potrzebuje..mamy juz tyle psow na dt ze naprawde obawiam sie ze nie wyrobimy finansowo...:((ogloszenia tez by sie przydaly..moze znajdzie sie jakis domek co okaze serce malej.. -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
clo replied to kobix's topic in Już w nowym domu
o matko..jak kicius..? -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
clo replied to fizia's topic in Już w nowym domu
chyba nadal nic nie wiadomo...pikiemu przydalyby sie jeszcze jakies ogloszenia.. -
nikt dzis do djka nie zajrzal:(((bardzo prosze o ogloszenia gumtree ,alegratke..nie umiem robic niestety...
-
dobermanica koniecznie fotki..zrobimy ogloszenia
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
clo replied to fizia's topic in Już w nowym domu
umm..niestety fundacji nie mamy:(to cegielki odpadaja..to bardzo prosimy o wplaty ,deklaracje,bazarki cokolwiek..dla malenstwa.. -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
clo replied to kobix's topic in Już w nowym domu
zuzlik nie zauwazylam ze robisz mu allegro przepraszam:oops: twoje allegro jest cudne!dziekujemy! -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
clo replied to fizia's topic in Już w nowym domu
laro a daloby sie jakies cegielki dla molly zrobic na allegro?musimy ja jakos utrzymac..i by sie przydalo jakies wsparcie.. -
Łatek już w Nowym Domku !! i to w Dogomaniackim Domku !! :)
clo replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
wlasnie poczytalam watek waszego latka:)))cudne zakonczenie ,cudny dom!naprawde to taki miod na serce ogladac np taki filmik jak latek sie bawi.i z niego jest taki sliczny psiak!moze jakis nowy filmik?;) -
o matko ocelot..to rzeczywiscie trzeba to rozruszac..sluchaj chetnie bym sie jeszcze czegos wiecej podowiadywala i postarala pomoc..tlko dogo mi wolno chodzi..masz jakeis zdjecia psiakow?moglybysmy sie przez maila [email protected]
-
djek prosi o wsparcie..i ogloszenia
-
a...no,ze tez wczesniej na to nie wpadlam:P a uwielbiam jego filmy.ehh coz skleroza nie boli ale mimo wszystko obstawalabym nadal przy kiki:)
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
clo replied to fizia's topic in Już w nowym domu
madcat dziekuje ze sie zjawilas:)) -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
clo replied to fizia's topic in Już w nowym domu
o matko jakie sliczne zdjecia:)))wiosna daj znac jak bedzie mozna zaczac ja oglaszac..to te piekne zdjecia sie wykorzysta:)) wciaz prosimy o wszelka pomoc..a tu narazie cicho w tej kwesti:((