[quote name='Sweet']Ja też chce z wami sie spotkać:placz::placz::placz::placz:
czemu tak daleko mieszkacie:placz::placz::placz:
Baranku no!:loveu::placz:[/QUOTE]
Buu, Iś nie może :placz:
A wy wpadnijcie gdzieś bliżej :diabloti:
[quote name='Kisses']Kiedy do nas wpadacie albo kiedy się my do Was wpraszamy? :loveu:[/QUOTE]
Napewno w sierpniu :evil_lol:
[quote name='Mqrtynq']Heej :hand:
Wróciliśmy :cool3:
Co tam u was, bo ja nie w temacie ?[/QUOTE]
Hej :cool3:
Suuper :razz::razz:
A doobrze, jutro do Polski i jutro zobacze Miśka :loveu::loveu: