-
Posts
1546 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cieplutkaa.
-
[quote name='modliszka84']Roger [1595] - duży molosowaty pies bardzo poszkodowany przez los. Ma dopiero ok. 4 lata i wiele lat życia przed sobą. Możliwe, że wśród jego przodków był owczarek anatolijski lub jakiś mastif. Roger, mimo swojego wyglądu, jest jednak uosobieniem łagodności. Zgadza się z innymi psami, jest łagodny i spokojny. Niestety prawdopodobnie uległ jakiemuś urazowi, gdyż ma nie do końca sprawną jedną łapkę, jest ona trochę krótsza. W schronisku źle sobie radzi, dokucza mu ta łapka, zwłaszcza w zimnym i wilgotnym boksie... W schronisku przebywa od października 2007. [COLOR=red]adoptowany[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/77/a79775762a6fb83c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/77/6624f3321e5ed037.jpg[/IMG][/URL][/quote] [COLOR=black]Trzeba zmienić :-([/COLOR] Ja mam jego stary opis na allegro... Mogłabym go znów wystawiać (po paru poprawkach oczywiście) Ale ja moge jeszcze tylko jednego psa, wiec albo Tekilę, albo Jego :shake:
-
MORIA [IMG]http://nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/moria/moria.jpg[/IMG] [B]Wiek:[/B] 7 lat [B]Miasto:[/B] Pabianice [B]Status:[/B] schronisko/ szuka domu! [B]Skarpeta:[/B] - [B]Link:[/B] - MORIA jest mieszańcem dobermana - czarna podpalana, ogon skrócony. W schronisku przebywa od września 2006 roku, gdzie została podrzucona wraz z dwoma szczeniakami. Mimo swojego wieku początkowo była bardzo żywiołowa, łagodna w stosunku do ludzi, chociaż nieufna. Pobyt w schronisku nie służy jej, przytyła, posmutniała, zaczyna doskwierać jej starość... smutna starość. MORIA z psami zgadza się dobrze, nieco gorzej z sukami. [B]Kontakt:[/B] Agnieszka, tel. 603 046 770, e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] ______________________________________________ Aga czy te dane (kontakt) sa aktualne? :p Bo tak ma Moria na stronie Nadzei dobermana... I ma tam jedno dość nieciekawe zdjecie: [IMG]http://nadzieja-dobermana.pl/inne/adopcje/images/moria/moria3.jpg[/IMG] Moria jest o wiele ładniejsza... Nawet w poniedziałek ją widziałam i nie jest taka grubaśna... PS: Dzisiaj czytałam jak powstała Nadzieja Dobermana :loveu: ______________________________________________ Tak z innej beczki: Pytał ktoś o Gaję?
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Cieplutkaa. replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Heej... Co nikt do nas nie zagląda :mad:;) -
Bogini Atena w końcu odnalazła swój Olimp. Już w nowym domku !
Cieplutkaa. replied to Cieplutkaa.'s topic in Już w nowym domu
Niestety... Atena nikt nie interesuje się od dawna... Juz od 2006 roku jest w schronisku :-( -
[LEFT][FONT=Tahoma][B]Ogłoszenia Marcela:[/B][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#000000][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,2420,Lw==.html"]ADOPCJE PSA[/URL][/COLOR][/FONT][/LEFT] [FONT=Tahoma][URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=35569"][FONT=Verdana][COLOR=#000000]KUPIĘ PSA[/COLOR][/FONT][/URL][/FONT] [LEFT][FONT=Tahoma][FONT=Verdana][COLOR=#000000][URL="http://www.adopcje.org/adopcja22280.html"]ADOPCJE.ORG[/URL][/COLOR][/FONT][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#000000][URL="http://www.allegro.pl/item574485878_terier_marcel_czy_znajdzie_jeszcze_dom.html"]ALLEGRO[/URL][/COLOR][/FONT] offer.pl bono-polska.pl alegratka.pl kupsprzedaj.pl eoferty.com.pl cafeanimal.pl przygarnijzwierzaka.pl aukcjezwierzat.pl giełdazwierząt.eu, animalsmarket.com, psy-koty.info, polskiehodowle.pl sprzedampsa.pl Mgie zrobiła większość z nich :loveu: Ale ogłoszeń nigdy nie za dużo...:lol:[/LEFT]
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Cieplutkaa. replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Tylko, że ten psiak w warunkach schroniskowych jest smutny, grubszy (bez spacerków) i ma coś z uchem...:-( -
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Cieplutkaa. replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Odkryłam Brata Bliźniaka Agenta... Nawet wiek sie zgadza... Tylko troche za dlaeko - w Poznaniu jest... W schronisku :shake: [IMG]http://schronisko.com/galeria/97_big.jpg[/IMG] Chociaż tych mix. On-ków to jest bardzo dużo... No, ale ten nawet identycznie leży. Umaszczenie wielkosć i wiek sie zgadzają :roll: No po prostu jego lustrazne odbicie -
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Cieplutkaa. replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Kurcze... Szkoda, że takie małe zainteresowanie jest moimi psiakami...:shake: -
Byłam dzisiaj na spacerze z Keirą! No po prostu pies ideał... cudna jest ta mała boksia... Żywię nadzieję, że zgłosi sie po nią właściciel bo sunia naprawdę jest przeurocza! Zachowuje się jak czystej krwi bokserka ;] Pięknie aportuje, zaczepia, łapie zębami smycz... Można z nia sobie 'potańczyć'... Jest wspaniała (nie wiem ile razy jeszcze powtórzę to słowo;]) Bardzo dobrze sie trzyma, jest zadbana i bardzo wesoła... Kasia raobiła jej zdjęcia - jeszcze dzisiaj wstawi... Ale nie obiecuję, że będa piękne bo sunia ciągle chciała się bawić. Keira jest łagodna i bardzo towarzyska... Lepi się do człowieka i nie chce odkleić ;] W boksie jest natomiast nieśmiała i trochę się boi. Ale sunia jest taka kochana! I jakie całusy soczyste rozdaje :loveu: Już dawno nie widziałam tak energicznej suni, po której widać jak bardzo kocha człowieka i cały świat... Widać, że byłą uczona; zna komendę 'siad', podaje łape... !!Nie skacze!! Pięknie aportuje i oddaje patyczka... Krótko mówiąc: "Jest cudna"!!!
-
A do mnie nie zagladacie :mad::evil_lol: Rucia i Agent czekaja :loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f80/na...aszaja-131619/"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/f80/na...aszaja-131619/[/COLOR][/URL] PoZdro :p
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Cieplutkaa. replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Agent jest taki fajny... Po jego minie można się od razu domyśleć o co mu chodzi... Powiedzmy, że na dogo jestem jego tłumaczem :diabloti: Na zdjęciach Agent jest zaspany /przed 7/... Mam jego ładne zdjęcia, ale niestety bardzo kiepskie jakosciowo, bo zrobione komórką... Jest też kilka filmików... Gdyby ktoś mi mógł wyjaśnic jak je wstawić, jak dodac podkład muzyczny i wyciszyc dzwięki z nagrania byłabym bardzo wdzieczna... I jeszcze: Czy można uciać w jakis sposób film na youtube? :p I jak te zdjęcia? :razz: Ładny jest ten mój agent Agent? :evil_lol: -
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Cieplutkaa. replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[CENTER]Tu pilnuję ja!!! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a9b1596314af1e7e.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/89/a9b1596314af1e7e.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Cieplutkaa. replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[CENTER]Coś się szykuje... Chyba jedzenie... Trzeba sprawdzić... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/31e9fc2ce77a7b31.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/31e9fc2ce77a7b31.jpg[/IMG][/URL] Ja złapę! Ja... PS: Ja się nigdy nie mylę /jedzenie/ [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cb150fc256ec19b7.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/85/cb150fc256ec19b7.jpg[/IMG][/URL] Pyyyyyyycha! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ddca8e37dd84ca3c.html"][IMG]http://images37.fotosik.pl/85/ddca8e37dd84ca3c.jpg[/IMG][/URL] Poczekam pod stołem... Może będą tak naiwini i mi coś jeszcze dadzą za tą słodką minkę... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/22a60d6178aff348.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/85/22a60d6178aff348.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Cieplutkaa. replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
No dobra... Na razie przerywam rozmowy o bokserkach... Teraz macie okazję pozachwycać się nad rasowym kundelkiem :evil_lol: [CENTER]Nooo... co tam? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4b55e1e1bbe845a.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/d4b55e1e1bbe845a.jpg[/IMG][/URL] Jesteś pewna, ze obudziłaś właściwego domownika? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/94280a8ce75e0170.html"][IMG]http://images49.fotosik.pl/89/94280a8ce75e0170.jpg[/IMG][/URL] Wg. mnie się pooooooooooooomyliłaś :p [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35ae915730723f3d.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/35ae915730723f3d.jpg[/IMG][/URL] Zobacz jakie ze mnie niewiniątko!!! [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d751e13b65ca0b6.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/89/2d751e13b65ca0b6.jpg[/IMG][/URL] Czy to oko może kłamać? [FONT=Book Antiqua][I]To moje ulubione zdjęcie[/I] :evil_lol:[/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f092565f0e36f092.html"][IMG]http://images48.fotosik.pl/89/f092565f0e36f092.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
Dogi, Buldożery i Puli- zakręcona mrówcza banda
Cieplutkaa. replied to mrowa23's topic in Foto Blogi
Ale piękności! :loveu: Mi szczególnie sie dogi podobają... Tak bym chciała kiedys mieć takiego olbrzymka... Jak na razie miałam wspaniała bokserke /Rucię/ [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/najfajniejsza-galeria-na-dogomani-bokserka-rucia-wielorasowy-agent-zapraszaja-131619/[/URL] Kochane moje MALUTKIE :evil_lol: