Jump to content
Dogomania

konikowa

Members
  • Posts

    1069
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by konikowa

  1. Ja pierwszy raz, ale już od dawna chciałam Ci powiedzieć, że moja siostra ma identycznego prawie psa jak Twoja Zdzicha;) Tylko, że Buba ma krótszą sierść i bardziej oklapnięte uszy.
  2. On właśnie oprócz wyglądu (tego górnego paska) niczym się nie różni;) Dla mnie w sumie różnica 6 zł nie jest duża, więc wezmę PRO;)
  3. Nie, nie;) PRO ma na górze inny, miększy pasek, a tak to niczym się nie różni. Już pokazuję: Zwykły: [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=885[/URL] I PRO: [URL]http://www.pelna-miska.pl/sklep//index.php?products=product&prod_id=3776[/URL] Jak dla mnie to tylko pasek się różni i tak też jest w opisie;) Kaganiec u mnie nie będzie używany cały czas tylko w komunikacji miejskiej, więc wydaje mi się, że PRO będzie ok;)
  4. Wezmę dalmatyńczyka, a jeżeli coś będzie nie tak, to wymienię na Airedale, ale jego nie ma w wesji PRO.
  5. ariss - BOSKIEGO MASZ PSA!! I ta obroża świetnie mu pasuje! Ale i tak chyba najbardziej mi się w żółtej od Marty podoba;)
  6. Tylko jest taki problem, że na Allegro są teraz tylko kagańce Chopo z pełnej miski. A teraz jak myślisz, co najlepiej by pasowało? Bo jak dla mnie owczarek za niski, doberman za długi a airedale będzie za szeroki. Z tego wyjdzie, że tak jak mówiłaś od początku, najlepszy będzie dalmatyńczyk.
  7. Tylko w tym momencie na allegro jest zaledwie parę tych kagańcy i nie ma żadnego modelu z tych, które wymieniłam. Poczekam na odpowiedź z Allegro i IPO-sklepu i zobaczę co mają do zaproponowania. Znalazłam pełne wymiary kagańcy na pełnej misce. 1. Airedale suka Długość: 10,5 cm Szerokość: 10,5 cm Wysokość: 12,5 cm 2. Dalmatyńczyk suka Długość: 10 cm Szerokość: 9.5 cm Wysokość: 12 cm 3. Doberman suka Długość: 11,5 cm Szerokość: 9,5 cm Wysokość: 12,5 cm 4. Owczarek szkocki suka Długość: 11 cm Szerokość: 9 cm Wysokość: 10,5 cm I jak dla mnie w tym momencie odpada nr 4, bo będzie chyba za niski. W ogóle to bardzo podoba mi się wersja PRO i chyba taką kupię.
  8. Gops, bardzo dziękuję! Przynajmniej z 6 zostały mi już tylko 4;) Napisałam i poprosiłam o zdjęcie porównawcze wszystkich. I też mi się wydaje, że najlepszy będzie Dalmatyńczyk. A czy te kagańce można zwrócić jakby nie pasowały? To znaczy wymienić na inny. Napisałam jeszcze do IPO-sklepu żeby zmierzyli mi wysokość tych kagańcy.
  9. Mam do Was ogromną prośbę! Ponieważ na kogańcach znam się jak na wózkach widłowych, potrzebuję Waszej pomocy w wyborze. Zmierzyłam moją suczkę (seterkę irlandzką) i wyszły mi takie wymiary: Wyskość: 9 cm Długość: 9 cm Szerokość: 8 cm Szukam kagańca CHOPO i to są takie jakie wydają mi się, że powinny być dobre, ale nie wiem, który wybrać... 1. Airedale Terrier suka dł. 11 cm, szer. 10 cm 2. Bulterier suka dł. 10 cm, szer. 9,5 cm 3. Cocker Spaniel pies dł. 9 cm, szer. 10.5 cm 4. Dalmatyńczyk suka dł. 10 cm, szer. 9,5 cm 5. Doberman suka dł. 11,5 cm, szer. 9 cm 6. Owczarek Szkocki Collie suka dł. 10 cm, szer. 8,5 cm Bardzo proszę o pomoc, bo sama sobie nie poradzę... Niestety na stronie nie ma podanych wymiarów wysokości. Z góry dziękuję za pomoc.
  10. Super szelki!! Ten kolor różowo-łososiowy jest przepiękny;)
  11. Rinuś - boski ten Ezy Dog!! Genialny!! Jaki to kolor i gdzie kupowany?
  12. [quote name='Darianna']Ja się nawet nie staram tak z Brando, bo jestem na straconej pozycji ;) Ale ja mam psa który z każdym poleci, a właściwie dwa takie psy :diabloti:[/QUOTE] Ja mam to szczęście w nieszczęściu, że muszę sama ćwiczyć z Ginger sama;) Kto by z nią nie biegał, z nikim nie pobiegnie (nie ma to jak pełne zapatrzenie w właściciela:diabloti:). Ale są duże plusy, zmusza mnie to do ćwiczeń i przynajmniej widzę efekty;)
  13. [quote name='lenka13']Doszły do nas szelki RD, chcecie foty?[/QUOTE] Cóż za pytanie:P Sądzę, że nikt nie chce:diabloti:
  14. Mam nadzieję, że też już niedługo dojdę do takiej perfekcji z ustawianiem Ginger;)
  15. Super wycieczkę sobie zrobiliście;) Mam nadzieję, że następnym razem jakoś razem gdzieś pojedziemy.
  16. Czy dalej obowiązuje zasada, że wystarczy jeden CAC na dowolnej wystawie jeżeli ma się Championat Polski?
  17. Agnes - ta od Taks jest boska!! Super Azie pasuje różowy. bJakbyś chciała się pozbyć tej obróżki to pisz śmiało do mnie:P
  18. Ja ze wszystkich obroży jakie mam, najbardziej lubię właśnie Hamiltony. Są super wytrzymałe, po kilku miesiącach użytkowania nie mam ani jednej wystającej nitki. A kolorki to już w ogóle - BOSKIE!! I nie wiem czy są takie drogie. Tańsze od Rogzów. Obroża 2.5 cm, do 55 cm kosztuje 39 zł, Rogz xl ponad 40.
  19. Kateczka - Hamiltony mają też szerokość 4,5 cm. Np. ten: [URL]http://www.sklep.canifel.pl/index.php/product/show/id/268[/URL]
  20. A mnie korci żeby coś kupić... Tylko nie wiem co. W sumie Lupine już mam, od Marty i Taks też. Nie mam żadnego Rogza, ale jakoś mnie nie przekonują. Myślę nad Hamiltonem, ale nie wiem jaki kolorek pasowałby do rudej dziewczyny z podpisu. Co byście polecili? EDIT Jeżeli nic innego nie znajdę, to stanie chyba na tych dwóch: [URL]http://sklep.canifel.pl/index.php/product/show/id/295[/URL] [URL]http://sklep.canifel.pl/index.php/product/show/id/290[/URL]
  21. Witam! Wybieram się w połowie sierpnia nad morze i szukam jakiegoś fajnego miejsca dla psiaków. Rozważam Grzybowo, Kuźnice i nie moge się na nic zdecydować. Co polecacie? Szukam dzikich plaż, spokoju i ciszy.
  22. My jeszcze raz serdecznie GRATULUJEMY!! Oby tak dalej!!
  23. Olu, dziękujemy za zdjęcia;)
  24. GRATULUJEMY!! Nasza para powinny wygrać:P (Oczywiście poza konkurencją;))
  25. A ja już myślałam, że z Tobą coś nie tak:P <żart> Ja też do Warszawy się wybieram;) I jeżeli pójdzie zgodnie z planem to do Sopotu też zawitam.
×
×
  • Create New...