Moje koty, dodam, że te domowe, o 5 chcą śniadanie. Jeżeli chcesz zobaczyć jak to wyglada, to poniżej jest link. Ja i Simon mamy identyczną sytuację z małą różnicą. Simon ma jednego kota a ja mam trzy.
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=GjUVlsB0inE&feature=related[/URL]
Przy oglądaniu włącz głos.