a wogole Grysiku to ty sie tu ociagasz z tym szukaniem domku, a mi sie (nie zapeszajac) 2 miejsca w banerkach zwolnia, wiec chcac czy nie chcac idziesz z Szuniem ze mna na banerkowy spacerek i ani mi sie wazcie, zeby domku nowego nie znalezc :eviltong: