Jump to content
Dogomania

anhata

Members
  • Posts

    3681
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by anhata

  1. wlansie przeczytalam............................zajebiscie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  2. Nie bylo mnie wczoraj na internecie !
  3. Na pierwsza stronke :)
  4. Szafirkowa mam nadzieje, ze bedzie dobrze !
  5. Marcik dzieki za ogloszenia :) jea jea :)
  6. w gore....
  7. Kajtek w gore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Tygrysica a Ty zyjesz ?:)
  9. Extra super fajnie ze Niko znalazl domek !!
  10. Monika ??????? moze trzeba posciagac ludzi, i poproic zeby porobili? mlody psiak jest pfzeciez...i ma charakterystyczne uszy
  11. Sliczny piesek !!! ma ogloszenia na innych portalach ?
  12. Szafirkowa dzieki za chec pomocy :)
  13. Tak rozmyslili sie...podejrzewam ze przestraszyli sie umowy badz wizyty przedadopcyjnej...widocznie mieli cos do ukrycia....ale to bylo wpiatek....
  14. Oba pieski szukaja dobrego, odpowiedzialnego domu..
  15. Dziewczyny...lipa...
  16. Dziewczyny jutro napisze Wam cos na mailu
  17. Dziewczyny jutro napisze Wam cos na mailu
  18. Czy one znajda dom ?
  19. podnosze!!
  20. Marcik tak sa juz postepy...Psiaki poszczepieniu przeszly kwarantanne i teraz wychozda na dwor...od wczoraj maja oboze( kazdy w innym kolorze) i smycze ...przed chwila z nimi bylam na dworku....:)
  21. Jeszcze nic nie wiem..czekam na telefon..
  22. Do gory malenstwa
  23. Musze isc z psiakami na dwor.....
×
×
  • Create New...