[quote name='WeronikaM']shel, hehe :D :D
---
czy możecie kliknąć w [URL="http://www.dogomania.pl/threads/134656-☺-Dalmatynka-DIANA-i-wyżełek-LEX-(mnóstwo-zdjęć-!!!!)/page96"]ten[/URL] link, strona 96 naszej galerii, czy wyświetlają się wam zdjęcia Lexa ?? :???: , bo ja ich nie mam na kompie, a chciałabym mieć, ale wyswietla mi się tylko jedno :roll:[/QUOTE]
Mnie się wyświetlają ;)