Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. ha! I są foty :evil_lol:
  2. [quote name='CaneSs']OBIECUJE, ŻE JUTRO DAM FOTKI :cool3:[/QUOTE] Trzymam Cię za sło.. napis :D Też jutro dam fotki - Aresa w Waszym sprzęciorze :cool3: wnioskuję, że jutro dojdzie :lol:
  3. Nie podoba Wam się bannerek? :shake:
  4. Ale fajnie!
  5. Fajny filmik :]
  6. Ale ona fajna ;D Ale więcej by się przydało ;P
  7. Shel

    Diana :)

    [quote name='WeronikaM']wiki4- mogę na avek ??? shel - co to za [B]w.of.pl[/B] - właśnie szukam czegoś do zrobienia własnej stronki, ale nie mogę znaleźć ;( na 80% pojadę dziś do psiaka, ale fotki nie wiem czy ma 100% zrobię :shake:[/QUOTE] Dzięki za wpis na stronce :multi::multi: szczerze to nie mam pojęcia, bo stronka była robiona na zamówienie u projektanta ;)
  8. Boskie widoki!
  9. Shel

    Ares...

    [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0152-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0147-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0142-3.jpg[/IMG] a pajęczyny zaczynają mi działać na nerwy :angryy: [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0149-2.jpg[/IMG]
  10. Shel

    Ares...

    [quote name='Ania!'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0138-1.jpg[/URL] Fajna fotka :multi: Już Ci pisałam, że ma śliczne, wielkie oczyska :loveu: Fajnego masz tego Aresika:lol: Ale barkuje mi fotek drugiego sierściucha :cool3:[/QUOTE] Rzeźniczka też mam. Special for you :evil_lol: [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0162-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0160-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0158-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0157.jpg[/IMG] Ares [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0154.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Berneska']uhhh okazało się że to myszka O__o tyle szumu narobiła bo komputer zwieszał się co chwilę, i wyśwetlały się jakieś dziwne info o narzędziach usb także kamień z serca :multi: zdjęcia bezpiecznie leżą na płytce już :cool3: a tymczasem idę na spacerek z Luną[/QUOTE] haha i pomyliłaś to z wirusem :evil_lol: Czekam na foty :)
  12. Shel

    Ares...

    [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0125-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0126-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0138-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0139-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0140-1.jpg[/IMG]
  13. Shel

    Ares...

    [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0117-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0118.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0119-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0121-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0122-2.jpg[/IMG]
  14. Shel

    Diana :)

    Ale świetnie na tym ostatnim wyszła :loveu:
  15. Misie patysie rządzą :diabloti:. Ja dzisiaj nie brałam aparatu na spacer, jak wychodziliśmy to nie było słońca, a potem żałowałam :shake:
  16. Shel

    Ares...

    [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]mi proszę nie zadawać pytań :) nie znam odpowiedzi na wszystkie :evil_lol::evil_lol: widać że to powrót do domu...taki przygnębiony idzie ;) [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0103-1.jpg[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] No, ale po powrocie latał znów za deklami, za piłką oraz pomagał grabić liście, a wieczorem standardowo szczekał sobie jeszcze na las. No a przed spacerem z Rudą był jeszcze na spacerku z Suzą :diabloti: [quote name='zuza:D']Śliczne portreciki zrobiłaś. :loveu: [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0093-2.jpg[/URL] To jest też super.:smile:[/QUOTE] [quote name='CaneSs']Heyka, Super fotki (na wsteczu też xD :evil_lol: )[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: [quote name='WeronikaM'][URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0110-1.jpg[/URL] :loveu::loveu: a co to za rudasek :cool3:[/QUOTE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f643/nelli-moje-rude-szczescie-137970/index10.html[/URL] ;)
  17. Fajny :) Super czcionka, strasznie mi się ona podoba, ale u mnie większości nie da się zainstalować :angryy:
  18. [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0084-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0083-5.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0081-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0080-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0098-5.jpg[/IMG]
  19. Słodka jest :D.
  20. Ale ona się kamufluje z tymi liśćmi :evil_lol:
  21. Tutaj też pierdoły popychane :mdleje:
  22. Cóż za zaangażowanie... :P Tak jak mój Ares :diabloti:
  23. uu współczuję. Ja zawsze zgrywam fotki na płytkę, a kopie mam na kompie ;)
  24. Cześć Caprisie :D. Nie mogę się doczekać tego kompletu od Was :]
×
×
  • Create New...