Jump to content
Dogomania

Shel

Members
  • Posts

    2068
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Shel

  1. Shel

    Ares...

    [quote name='zuza:D']:crazyeye:A ja jeszcze ani razu nie byłam na Waszym blogu.:oops: Muszę to nadrobić..[/QUOTE] [quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]To zupełnie tak jak ja :oops:[/FONT][/QUOTE] [quote name='zuza:D']To ze mną nie jest tak źle.. Ja później do skopańców dołączyłam.:)[/QUOTE] [quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Bo to wszystko wina Shel :evil_lol: [/FONT][/QUOTE] [quote name='zuza:D']:DAnia, zależy które wszystko..[/QUOTE] [quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Jak wszystko to wszystko :evil_lol: [/FONT][/QUOTE] [quote name='zuza:D']Widzę, że coś zmalowała..:diabloti:[/QUOTE] :mad::mad::mad: [quote name='QQk']Witamy się po nocy ;)[/QUOTE] Witamy :multi: [quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Coś rzadko wpada na pogaduchy :placz:[/FONT][/QUOTE] Od wtorku nie miałam neta :angryy:
  2. [quote name='zuza:D']Już kilka osób się zainteresowało.:diabloti: Aa.. i trzeba czekać jeszcze na tą co stawia.;)[/QUOTE] E tam zaraz trzeba :diabloti:
  3. Shel

    Ares...

    BARDZO DZIĘKUJEMY!! Niestety fot nie mam, ale jest nowa notka na blogu :) [url]http://aresiasty.blogspot.com/[/url]
  4. [quote name='zuza:D']To musisz się pospieszyć, bo niektórzy lubią sobie podpić.:evil_lol:[/QUOTE] Niech tylko spróbują :mad::evil_lol::diabloti:
  5. Shel

    Carmen i Zirka

    Super filmiki :multi:
  6. Dalej nie wiem po co piszesz, że do zdjeć w ruchu jakieś tam iso XDD ale dobra, koneic :lol: Sliczna Megulcowata :]
  7. Super filmiki :] Ja tam dawno wiedziałam >z filmików<, że Tosia mała jest, się zna :eviltong: Nie no, RC, pamiętasz to forum naszepupileczki czy jakoś tak? :diabloti:
  8. Ten jego uśmiech... mm :loveu: Ale czemu tak mało? :-(
  9. Ale się tarza :D. Ale Ares robi to z większym wyczuciem, cóż, u niego to już pasja :evil_lol::evil_lol:
  10. [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz004-1.jpg[/url] ale pęd :D [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz011-3.jpg[/url] spojrzenia ;-) [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz022-2.jpg[/url] :lol: [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz032-2.jpg[/url] extra ujęcie! :D [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz041-2.jpg[/url] super gromadka spacerowa!
  11. Cześć amiśkibartiśki :hand::evil_lol:
  12. [url]http://i47.tinypic.com/213413k.jpg[/url] ale szaleją!
  13. Nieźle zachęciłaś!
  14. Super filmik!
  15. Obie są słodkie :D. A z tą myszą nie zazdroszczę :P
  16. Wow sztuczka z kaktusem naprawdę dobra! BRAWO!! :evil_lol::evil_lol::lol:
  17. Fajny filmik :D.
  18. Shel

    Ares...

    Zdjęcia są straszne :/ JA CHCĘ SŁOŃCE!!! [IMG]http://i50.tinypic.com/25qdudc.gif[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/of7y2b.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/4fyirr.jpg[/IMG]
  19. Shel

    Ares...

    [quote name='NATKA']Tylko pełni księżyca brakuje i było by auuuuuuuuuu ;) [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0021-1.jpg[/URL][/QUOTE] Dziękujemy za odwiedzinki :] [quote name='Zuzia&Snoopy']Filmik jest MEGA!! oglądałam go już wczoraj, dzisiaj drugi raz:) Zazdroszczę wskakiwania na ręce, ja 14 kg nie mogę unieść :evil_lol:[/QUOTE] Hehe no ja tego jeszcze >mam nadzieję,że potem będę mogła< nie nazywam wskakiwaniem na ręce, ale pracujemy i oczywiście duuużo gleb zaliczyłam i jak on potem na mnie spadł to nieźle bolało... ale cóż, czego się nie robi dla piesy :evil_lol: BARDZO DZIĘKUJEMY!! Nie sądziłam, że się tak spodoba ;-) [quote name='Agata_Roki']Gdzież tam okropne.. :mad: [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0003-2.jpg[/URL] cudne to ! jakie spojrzenie :loveu: A co do klikera to wiem,że działa cuda bo ja już się od tego badziewia 2 lata nie mogę odkleić - i niemalże wszystkim męczę mojego kundla :cool3: Chciałam wczoraj zacząć bąbelki - burak wypił wodę zamiast wsadzić do niej chociażby nos :evil_lol:[/QUOTE] Ja najpierw uczyłam bez wody, wrzucałam smakołyk do miski i jak pies go brał to klikałam. Potem troszkę wody, klikanie, klikanie i jeszcze raz klikanie no i z czasem coraz więcej wody ;-) Dziekujemy!! [quote name='zuza:D']Super filmik. Ares jaki posłuszny..;)[/QUOTE] [quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]Aresik - mądra psina :D[/FONT][/QUOTE] [quote name='QQk']Hej! Czemu okropnych? [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0001.jpg[/URL] - wyje do Księżyca ;) [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0003-2.jpg[/URL] - mordkę to on ma cudną :loveu: [URL]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0031.jpg[/URL] - Ronaldo[/QUOTE] dziękujemy :multi::loveu:
  20. Może ktoś Ci balans bieli pozmieniał ? Tylko wiesz... ISO zależy głównie od jasności, a na ostrość mało wplywa... Jaką miałaś przysłonę? Ja do ruchu sobie ustawiam na A czas na 1/400 około, zależy od warunków
  21. Ale super minki :D :lol:
  22. Jej! Ale mieliście super słońce! :loveu: U nas WCALE nie było... :roll: Super duecik ;-)
  23. [quote name='zuza:D']A jaka najbliższa okazja się zbliża..:razz:[/QUOTE] łooo! Wpadam tu na Sylwester :evil_lol::evil_lol::diabloti:
×
×
  • Create New...